Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Black Friday w Ekassa – sprawdź to!

Black Friday w Ekassa!

Black Friday w Ekassa to szansa na skorzystanie z niesamowitej okazji! Okres przedświątecznych wyprzedaży już za niedługo zostanie otwarty tradycyjnym Czarnym Piątkiem. Do grona pożyczkodawców oferujących wyjątkowe promocje dołącza również Ekassa. W związku z pojawieniem się dodatkowych wydatków nasz budżet domowy może zostać nadszarpnięty. Jednak nie ma powodu do zmartwień, ponieważ z pomocą przychodzą szybkie pożyczki online.

Masz już listę wymarzonych prezentów dla swoich bliskich? Chcesz skorzystać z Black Week, jednak zgromadzone przez Ciebie oszczędności mogą nie wystarczyć? Skorzystaj już teraz z promocji -40% w Ekassa.

Black Friday w Ekassa trwa od 21.11. 2018 r. do 23.11. 2018 r.. Pożyczkodawca udziela zarówno nowym, jak i stałym klientom rabatu -40% na koszty spłaty pożyczki (RRSO 99,5%). Aby skorzystać z tej wyjątkowej promocji, wystarczy złożyć standardowy wniosek o pożyczkę. Dodatkowo w systemie cotygodniowych wpłat możemy skorzystać z możliwości pierwszego tygodnia wolnego od rat.

Oferta obowiązuje przy pożyczkach od 400 do 4 000 zł. Pożyczając 1 500 zł na 28 dni z pierwszym tygodniem bez spłaty, przelewamy na konto pożyczkodawcy w odpowiednich terminach trzykrotnie 588 zł. W efekcie całkowita kwota do spłaty będzie równa 1764 zł, a koszt pożyczki to jedyne 264 zł. Standardowa formuł zakłada koszt wynoszący 460 zł. Nie pozwól, aby taka okazja przeszła Ci koło nosa! Jakie warunki należy spełnić? Sprawdziliśmy!

Weź udział w Black Friday Ekassa!

Black Friday w Ekassa – jak skorzystać?

Jak już wspomnieliśmy, aby skorzystać z rabatu, wystarczy złożyć wniosek o dowolną kwotę z przedziału od 400 do 4000 zł. Okres kredytowania może wynosić od 7 dni do 3 miesięcy. Po ustaleniu kwoty oraz terminu należy przejść do formularza rejestracyjnego. Zostaniemy poproszeni o podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu. Kiedy dokonamy zgłoszenia, możemy rozpocząć proces wnioskowania. Będziemy zobowiązani do podania:

 • wieku,
 • stanu cywilnego,
 • numeru i serii dowodu osobistego,
 • numer osobistego rachunku bankowego,
 • adresu zameldowania,
 • miejsca zatrudnienia oraz rodzaju umowy,
 • wysokości dochodów oraz wydatków.

Po uzupełnieniu wymaganych pól pozostaje nam jeszcze zweryfikować swoją tożsamość. Możemy to zrobić poprzez wykonanie mikroprzelewu lub skorzystanie ze specjalnej aplikacji, która pobierze z naszego konta wszystkie potrzebne informacje.

Cała procedura przebiega w sposób bezpieczny. Nie musimy się więc martwić, że nasze dane trafią w niepowołane ręce. Jeśli nasz wniosek zostanie zaakceptowane, pieniądze zostaną przelane na nasze konto niemal natychmiast. Po sfinalizowaniu pożyczki otrzymamy odpowiednie powiadomienie SMS.

 

ekassa

Black Friday Ekassa – warunki

Aby skorzystać z rabatu -40% Ekassa, należy złożyć wniosek o pożyczkę. Dlatego też warunki akcji Black Friday będą tożsame z tymi, które stawiane są klientom w standardowych okolicznościach. Jakie wymagania musi spełniać wnioskodawca?

 • Posiadanie obywatelstwa Polski oraz ważnego dowodu osobistego,
 • Ukończenie co najmniej 18 lat,
 • Posiadanie własnego konta bankowego,
 • Aktywny numer telefonu oraz adres e-mail,
 • Posiadanie miejsca zamieszkania i adresu zameldowania na terenie RP,
 • Brak wpisów w rejestrach dłużników.

O firmie Ekassa

Ekassa gwarantuje swoim klientom możliwość wnioskowania o wsparcie finansowe na prostych i przejrzystych warunkach. Cała procedura przebiega w środowisku internetowym, dzięki czemu otrzymujemy całodobowy dostęp do wniosków. Minimalna kwota pożyczki to 400 zł, zaś maksymalna to 4 000 zł. Wszystko zależy od tego, jaki okres kredytowania wybierzemy.  W terminie od 7 do 28 dni możemy wnioskować o 2 500 zł. Z kolei decydując się na spłatę od 1 do 3 miesięcy, kwota wzrasta do 4 000 zł. Ponadto Ekassa udostępnia również usługę konsolidacji chwilówek na 12 miesięcy z ratami miesięcznymi. W takiej sytuacji wsparcie finansowe wynosi od 2 000 do 16 000 zł.

Zobacz opinie o Ekassa.