Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
8000 zł od POLOżyczka z okazji urodzin


POLOżyczka należąca do SOLVEN Finance, spółki udzielającej krótkoterminowych pożyczek przez Internet, w listopadzie obchodzi swoje drugie urodziny. Z tej okazji firma przygotowała dla swoich klientów prezent, zwiększając kwotę pożyczki z 5000 do 8000 zł (rzeczywista roczna stopa oprocentowania 1968,24 %).


8000 zł od POLOżyczka

W 2016 roku, obserwując wzmożone zainteresowanie tzw. chwilówkami, przedstawiciele SOLVEN Finance podjęli decyzję o wprowadzeniu na rynek produktu skierowanego do młodszych konsumentów. Dotarcie do nowej klienteli miała ułatwić jego chwytliwa nazwa – POLOżyczka.

Zaobserwowaliśmy nagły wzrost zainteresowania muzyką disco polo na polskim rynku. Idąc tym tropem, postanowiliśmy stworzyć markę, która miała się z nią kojarzyć, umożliwiając nam dotarcie do młodszych pokoleń. Udało się. Od tego momentu nastąpił podział naszych dotychczasowych klientów, a my mogliśmy kierować usługi do konkretnej grupy odbiorców – twierdzą przedstawiciele SOLVEN Finance

Rozwój firmy SOLVEN Finance

Chociaż początkowo pojawiły się obawy, czy  pomimo dużego zaangażowania w rozwój produktu, profesjonalnych procesów i zastosowanych zabezpieczeń, nie zostanie on potraktowany jako żart, ogromne zainteresowanie POLOżyczką szybko rozwiało wszelkie wątpliwości.

Nie tylko klienci zwrócili uwagę na nowy produkt na rynku, ale również firmy z sektora pozabankowego. Pożyczkodawcy, podążając śladami SOLVEN Finance, rozszerzyły swoje oferty o podobne rozwiązania.

8000 zł od POLOżyczka

Dziś firma może poszczycić się imponującym rozwojem. W ciągu dwóch lat liczba pracowników zwiększyła się dynamicznie (ponad dziesięciokrotnie). Powstały nowe biura w Warszawie oraz Szczecinie.

W maju 2017 roku SOLVEN Finance, mając na celu przyciągnięcie nowych klientów, a także chcąc udowodnić jak proste jest korzystanie z jej usług, wprowadziła na rynek pożyczkę za 0% – pod warunkiem, że klient spłaci zobowiązanie w terminie założonym w umowie. 

Lojalni klienci są naszą najlepszą wizytówką i największą wartością. Chcemy podziękować  Państwu za zaufanie, jakim nas obdarzyliście i gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby poziom naszych usług, a co się z tym wiąże również poziom Państwa zadowolenia ze współpracy z nami, niezmiennie wzrastał  zapewnia  prezes SOLVEN Finance sp.z.o.o. Rafał Gibczyński.

8000 zł od POLOżyczka — oferta

POLOżyczka oferuje łatwo dostępne pożyczki przez Internet. Oferta obejmuje kwoty pożyczki od 300 zł do 8000 zł, z okresem kredytowania wynoszącym 15 lub 30 dni. Spółka zdobyła zaufanie klientów dzięki przejrzystym zasadom oraz braku ukrytych opłat. Całkowitą kwotę spłaty łatwo sprawdzić, korzystając z kalkulatora umieszczonego na stronie internetowej. 

4.02
131 głosów
Pożyczasz 1000 zł Oddajesz 1000 zł Koszt 0 zł Złóż wniosek Opinie o POLOżyczka