8000 zł od POLOżyczka z okazji urodzin


POLOżyczka należąca do SOLVEN Finance, spółki udzielającej krótkoterminowych pożyczek przez Internet, w listopadzie obchodzi swoje drugie urodziny. Z tej okazji firma przygotowała dla swoich klientów prezent, zwiększając kwotę pożyczki z 5000 do 8000 zł (rzeczywista roczna stopa oprocentowania 1968,24 %).


8000 zł od POLOżyczka

W 2016 roku, obserwując wzmożone zainteresowanie tzw. chwilówkami, przedstawiciele SOLVEN Finance podjęli decyzję o wprowadzeniu na rynek produktu skierowanego do młodszych konsumentów. Dotarcie do nowej klienteli miała ułatwić jego chwytliwa nazwa – POLOżyczka.

Zaobserwowaliśmy nagły wzrost zainteresowania muzyką disco polo na polskim rynku. Idąc tym tropem, postanowiliśmy stworzyć markę, która miała się z nią kojarzyć, umożliwiając nam dotarcie do młodszych pokoleń. Udało się. Od tego momentu nastąpił podział naszych dotychczasowych klientów, a my mogliśmy kierować usługi do konkretnej grupy odbiorców – twierdzą przedstawiciele SOLVEN Finance

Rozwój firmy SOLVEN Finance

Chociaż początkowo pojawiły się obawy, czy  pomimo dużego zaangażowania w rozwój produktu, profesjonalnych procesów i zastosowanych zabezpieczeń, nie zostanie on potraktowany jako żart, ogromne zainteresowanie POLOżyczką szybko rozwiało wszelkie wątpliwości.

Nie tylko klienci zwrócili uwagę na nowy produkt na rynku, ale również firmy z sektora pozabankowego. Pożyczkodawcy, podążając śladami SOLVEN Finance, rozszerzyły swoje oferty o podobne rozwiązania.

8000 zł od POLOżyczka

Dziś firma może poszczycić się imponującym rozwojem. W ciągu dwóch lat liczba pracowników zwiększyła się dynamicznie (ponad dziesięciokrotnie). Powstały nowe biura w Warszawie oraz Szczecinie.

W maju 2017 roku SOLVEN Finance, mając na celu przyciągnięcie nowych klientów, a także chcąc udowodnić jak proste jest korzystanie z jej usług, wprowadziła na rynek pożyczkę za 0% – pod warunkiem, że klient spłaci zobowiązanie w terminie założonym w umowie. 

Lojalni klienci są naszą najlepszą wizytówką i największą wartością. Chcemy podziękować  Państwu za zaufanie, jakim nas obdarzyliście i gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby poziom naszych usług, a co się z tym wiąże również poziom Państwa zadowolenia ze współpracy z nami, niezmiennie wzrastał  zapewnia  prezes SOLVEN Finance sp.z.o.o. Rafał Gibczyński.

8000 zł od POLOżyczka — oferta

POLOżyczka oferuje łatwo dostępne pożyczki przez Internet. Oferta obejmuje kwoty pożyczki od 300 zł do 8000 zł, z okresem kredytowania wynoszącym 15 lub 30 dni. Spółka zdobyła zaufanie klientów dzięki przejrzystym zasadom oraz braku ukrytych opłat. Całkowitą kwotę spłaty łatwo sprawdzić, korzystając z kalkulatora umieszczonego na stronie internetowej. 

4.01
144 głosów
Pożyczasz 1000 zł Oddajesz 1282.92 zł Koszt 282.92 zł Złóż wniosek Opinie o POLOżyczka