Promocja na konto dla firm od Banku Millennium i Bankier.pl – aż 2000 zł premii!

Jakub Grzybowski Jakub Grzybowski  • 
Zaktualizowano:
 • 
Przeczytasz w ciągu 4 minut

Szukasz funkcjonalnego konta dla swojego przedsiębiorstwa? Chcesz mieć dostęp do swoich finansów bez żadnych ograniczeń? Koniecznie sprawdź ofertę na konto dla firm od banku Millennium i Bankier.pl! W ramach tej oferty otrzymasz nawet do 2000 złotych premii! To już kolejna akcja promocyjna, z jakiej możesz skorzystać, prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą. Sprawdź szczegółowe warunki oferty i podpisz umowę!

promocja millennium

Za co można dostać 2000 zł w promocji od Banku Millennium?

Zainteresowała Cię promocyjna oferta Millennium i Bankier.pl? Jeśli założysz konto firmowe podczas trwania akcji promocyjnej, możesz liczyć bardzo wysoką premię. Poniżej znajdziesz kwoty i podstawowe warunki umożliwiające ich otrzymanie.

 • 200 złotych – za założenie rachunku firmowego i wykonanie transakcji BLIK (na minimum 50 złotych);
 • 600 złotych – za transakcję na rzecz ZUS. Wystarczy, że przez pół roku będziesz realizować przelewy do ZUS na kwotę minimum 1000 złotych miesięcznie. W ten sposób otrzymasz 10% zwrotu za każdą transakcję.
 • 600 złotych – jeśli przez pół roku będziesz płacić bezgotówkowo na stacjach paliw (nie tylko na benzynę), możesz odebrać kolejne 10% zwrotu. Warunek ten wymaga wykonania transakcji na łączną kwotę 1000 złotych w skali miesiąca.
 • 600 złotych – za wybór z terminala lub leasingu firmowego. Wystarczy, że do maja 2022 roku skorzystasz z Millennium Leasing na kwotę min. 30 000 złotych lub podpiszesz umowę na terminal płatniczy z minimum 1000 złotych wpływów z tego tytułu.

Premia za założenie konta Mój Biznes w Millennium krok po kroku

Premia za założenie rachunku firmowego obowiązuje tylko po spełnieniu podstawowych warunków promocyjnych. Ważne jest, aby trzymać się ściśle ustalonych terminów i postanowień wynikających z umowy. Oto instrukcja krok po kroku, jak otrzymać premię za założenie konta firmowego.

 1. Zarejestruj się na stronie promocji do 15 marca 2022 roku. Podaj swój adres i zaakceptuj warunki akcji.
 2. Złóż wniosek o Konto Mój Biznes. W tym przypadku skorzystaj z bezpośredniego linku od organizatora akcji promocyjnej.
 3. Podpisz z bankiem Millennium nową umowę do 31 marca 2022 roku.
 4. Zrealizuj do 30 kwietnia 2022 roku minimum jedną transakcję BLIK na kwotę nie mniejszą niż 50 złotych.
 5. Organizator akcji promocyjnej poinformuje cię e-mailowo o przyznaniu premii 200 złotych za spełnienie warunku wynikającego z umowy.

Kiedy spełnisz wszystkie warunki akcji promocyjnej, należne środki otrzymasz maksymalnie w ciągu 14 dni od daty potwierdzenia wykonania zadania przez organizatora konkursu.

Uwaga! Do promocyjnej akcji w ramach transakcji BLIK nie są wliczane operacje gotówkowe w bankomatach i wpłatomatach, a także transakcje cashback.

Warunki promocji – kto może dostać 2000 zł?

Akcja promocyjna na założenie Konta Mój Biznes w banku Millennium to ciekawa opcja dla wszystkich osób, które nigdy wcześniej nie posiadały rachunku firmowego w tej instytucji. Warunki akcji promocyjnej są szczegółowo opisane na stronie konkursu. Oto kilka warunków korzystania z promocji banku Millennium i Bankier.pl:

 • ukończone 18 lat;
 • firma w terminie od 01.01.2020r do 31.12.2020r nie mogła mieć konta biznesowego w Millennium (oferta tylko dla nowych klientów);
 • promocja trwa do 31.03.2022r.

Jaki jest koszt promocyjnego konta od Millennium?

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z tej akcji promocyjnej? Szansa na pozyskanie aż 2000 złotych w ramach promocji nie trafia się zbyt często. Zakładając rachunek firmowy w Millennium, warto wiedzieć, że osoby korzystające z promocji są całkowicie zwolnione z opłat za jego prowadzenie aż przez 2 lata

Samo prowadzenie konta dla firm bez uwzględnienia promocji to koszt 15 złotych miesięcznie. Możesz jednak tego uniknąć, realizując przelewy lub zapewniając wpływy na konto w odpowiedniej wysokości. Co ciekawe, za korzystanie z karty kredytowej Millennium Visa Business nie zapłacisz ani złotówki przez cały rok jeśli wykonasz transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 złotych. Poniżej znajdziesz najistotniejsze informacje o rachunku firmowym Mój Biznes objętym akcją promocyjną.

 • 0 złotych za prowadzenie konta – wystarczy, że zapewnisz wpływy zewnętrzne na konto na kwotę minimum 1000 złotych lub wykonasz minimum 1 przelew do ZUS lub US;
 • 0 złotych za prowadzenie konta walutowego w EUR, GBP, CHF i USD;
 • 0 złotych za kartę do konta firmowego (przy wykonaniu transakcji na minimum 300 złotych miesięcznie);
 • 0 złotych za 20 pierwszych przelewów Internetowych;

Jak widać, po spełnieniu warunków promocyjnych można nie tylko otrzymać aż do 2000 złotych premii, ale także całkowicie darmowo korzystać z funkcjonalności konta Mój Biznes w banku Millennium.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Sprawdź również ostatnie artykuły