Porównywarka Pożyczkaportal

Jakub Grzybowski Jakub Grzybowski  • 
Zaktualizowano:
 • 
Przeczytasz w ciągu 5 minut
Kolejnym serwisem poświęconym w całości branży pożyczek pozabankowych online jest porównywarka Pożyczkaportal. Jest to portal, który należy do ścisłej czołówki najlepszych porównywarek pożyczek ratalnych oraz szybkich chwilówek w Polsce. Zobacz, w czym pomoże ci porównywarka Pożyczkaportal.

Co to jest Pożyczkaportal?

Porównywarka Pożyczkaportal to serwis skupiający większość ofert długoterminowych pożyczek ratalnych przez Internet oraz krótkoterminowych chwilówek. W Pożyczkaportal przeważają oferty pożyczek pozabankowych, ale znajdziemy również kredyty gotówkowe oraz pożyczki dla firm. Jeśli poszukujemy pożyczki i nie wiemy, którą firmę wybrać, skorzystanie z porównywarki będzie najlepszym wyborem. Między innymi dlatego, że możemy zapoznać się z aktualnymi rankingami pożyczek, które są budowane według ścisłych kryteriów np. Pożyczki dla młody, bez BIK, ranking chwilówek dostępnych w weekend itp. Poza tym serwis publikuje aktualności z branży pożyczek pozabankowych, więc śledząc informacje porównywarki, dowiemy się, którzy pożyczkodawcy oferują produkty objęte promocją lub różnego rodzaju konkursy.

Porównywarka Pożyczkaportal – o firmie

Porównywarka Pożyczkaportal należy do Spółki Akcyjnej Loando. Siedziba znajduje się przy ulicy Tamka 16/37 w Warszawie. Pożyczkaportal należy do grona największych porównywarek pożyczek pozabankowym w Polsce. Prowadzona jest przez profesjonalistów branży finansowej. Trzeba również zauważyć fakt, że Pożyczkaportal nie jest typową porównywarką, lecz ma także status dużego portalu zajmującego się szerokorozumianym sektorem Fintech. A to wszystko między innymi dzięki systematycznym publikacjom artykułów informacyjnych, porad, promocji, rankingów produktów finansowych oraz prowadzenia forum internetowego o pożyczkach online.

Do partnerów merytorycznych porównywarki Pożyczkaportal należą: Polski Związek Instytucji Pożyczkowych, Rejestr Firm Pożyczkowych, Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Pożyczkaportal jest też członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej.     

Strona główna porównywarki Pożyczkaportal

Na stronie głównej porównywarki Pożyczkaportal znajdziemy zestawienie aktualnie polecanych ofert pożyczek ratalnych i chwilówek oraz informacje o warunkach promocyjnych.

porównywarka Pożyczkaportal

screenshot źródło www.pozyczkaportal.pl

Poniżej użytkownik zobaczy listę wpisów o najważniejszych nowinkach z rynku finansowego, a tuż obok porady finansowe. Warto korzystać z darmowych artykułów publikowanych przez Pożyczkaportal, ponieważ możemy dowiedzieć się wielu ważnych kwestii związanych ze światem finansów prywatnych. Artykuły o rynku pożyczek przez Internet są publikowane systematycznie i dotyczą szerokiego spectrum tematycznego, więc na pewno jeśli poszukujemy rozwiązania danego problemu finansowego, znajdziemy pomocne treści właśnie w porównywarce Pożyczkaportal.

Menu główne porównywarki Pożyczkaportal podzielone jest na kilka kategorii. Możemy w szybki sposób przenieść się na zestawienie darmowych pożyczek, zapoznać się z listą obecnych firm udzielających chwilówek, pożyczek na raty oraz pożyczek dla firm, a także znaleźć banki wychodzące z ofertą kredytów gotówkowych.

Po prawej stronie do dyspozycji użytkowników oddane zostały rankingi pożyczek miesiąca i ranking chwilówek.   

Porównywarka Pożyczkaportal – opinie o pożyczkach

Oprócz rankingów najlepszych firm pożyczkowych, przydatne dla pożyczkobiorcy okażą się na pewno opinie o pożyczkach. Spośród firm, których oferty znajdziemy w porównywarce, możemy wybrać interesującą nas ofertę, a następnie zapoznać się ze wszystkimi niezbędnymi informacjami przed złożeniem wniosku o pożyczkę. Przeczytamy więc o kosztach oferty, warunkach otrzymania pożyczki oraz sprawdzimy komentarze i oceny innych klientów, którzy korzystali z danej chwilówki czy też pożyczki na raty. Interesującą opcją jest też zaznaczenie dwóch firm, których ofertę możemy porównać bezpośrednio w ładnym wizualnie i czytelnym zestawieniu. 

Porównywarka Pożyczkaportal na Facebooku

Porównywarka Pożyczkaportal widoczna jest na Facebooku, gdzie znajdziemy przede wszystkim interesujące informacje o nowościach w branży pożyczkowej oraz porady ze świata finansów. Jeśli jakiś aspekt związany z pożyczaniem pieniędzy przez Internet jest dla nas niejasny, warto śledzić fanpage Pożyczkaportal i oczywiście również stronę internetową. Oprócz Facebooka porównywarka Pożyczkaportal widoczna jest także w innych mediach społecznościowych takich jak Twitter, Google+ oraz YouTube.

Jak korzystać z porównywarek online?

Z porównywarek pożyczek online powinniśmy korzystać w równie dużym stopniu, co z porównywarek internetowych zajmujących się innymi produktami online. Zdarza ci się najpierw sprawdzić opinie np. o sprzęcie rtv zanim zdecydujesz się na zakup? Jeśli tak, dlaczego nie robić tego samego w przypadku produktów finansowych jakimi są pożyczki online? Lepiej zdać się na recenzje ekspertów z branży, niż wybrać pierwszą lepszą ofertą i z czasem się rozczarować. Nie oszukujmy się. Można faktycznie otrzymać pożyczkę w 15 minut, ale wraz z wzięciem na siebie zobowiązania finansowego, dochodzi również szereg innych kwestii o których powinniśmy wiedzieć. Np. O ważnych zapisach w umowie. Tych wszystkich rzeczy możemy dowiedzieć się przed wnioskowaniem o pożyczkę, właśnie w porównywarkach chwilówek online.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Sprawdź również ostatnie artykuły