Porównywarka PierwszaGratis.pl

Kuba  • 
Przeczytasz w ciągu 5 minut
Porównywarka PierwszaGratis.pl to jeden z serwisów mających na celu ułatwienie potencjalnym pożyczkobiorcom znalezienie odpowiedniej oferty. Twórcy strony skupili się na produktach pozabankowych, udostępniając nie tylko listy firm, ale również szczegółowe opinie ekspertów. Jak to działa? Sprawdziliśmy!
porównywarka pierwszagratis

Spis treści:

Co to jest PierwszaGratis.pl?

Strona PierwszaGratis.pl to jeden z serwisów gromadzących i udostępniających oferty z sektora firm pożyczkowych. Jak sama nazwa wskazuje, porównywarka skupia się na pożyczkodawcach, którzy dają swoim klientom możliwość skorzystania z pierwszej darmowej pożyczki. Na stronie można również znaleźć najlepsze oferty pożyczki na raty. Dodatkowo administratorzy serwisu zebrali wszystkie najważniejsze informacje dotyczące zaciągania pożyczek, aby rozwiać wszelkie wątpliwości klientów.

Porównywarka PierwszaGratis.pl – o firmie

Porównywarka PierwszaGratis.pl ma na celu ułatwienie potencjalnym pożyczkobiorcom poruszanie się na rynku pożyczek pozabankowych. Nie tylko pokazuje, które oferty są najbardziej korzystne, ale również informuje, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tej odpowiedniej dla nas. Warto zaznaczyć, że nie da się wybrać jednej najlepszej oferty dla wszystkich. Każdy powinien kierować się swoimi potrzebami i przede wszystkim możliwościami finansowymi. Zestawienia stanowią wskazówki oraz propozycję porównywarki. Klient musi sam podjąć ostateczną decyzję, analizując szczegółowe warunki ofert. Dodatkowo na prowadzonym blogu finansowym możemy zapoznać się z aktualnościami ze świata pożyczek oraz radami, które pozwolą nam na bieżąco rozwiązać pojawiające się problemy.

Strona główna porównywarki PierwszaGratis.pl

Porównywarka PierwszaGratis.pl charakteryzuje się prostotą i przejrzystością. Wchodząc na stronę główną, pokaże nam się logo oraz krótka informacja na temat tego, czym tak właściwie jest pierwsza darmowa pożyczka. Powyżej nazwy strony znajdziemy menu składające się z czterech zakładek. Warto zauważyć, że po przejściu na stronę główną od razu zostajemy przekierowani do sekcji pierwszej i najważniejszej Chwilówki. Następne podstrony to Pożyczki ratalne, Blog finansowy oraz Kontakt.

porównywarka pierwszagratis

screen źródło: www.pierwszagratis.pl                                                                 

Na samym dole strony możemy zobaczyć początek listy pożyczkodawców oferujących pożyczki z RRSO 0%. Zostały w niej uwzględnione następujące dane: kwota pierwszej darmowej pożyczki, czas oczekiwania na decyzję, maksymalny oraz minimalny termin spłaty oraz najwyższa kwota pożyczki przy kolejnych wnioskach. Na końcu znajdziemy przycisk “Sprawdź ofertę”, który przekieruje nas na stronę pożyczkodawcy. Niestety, liczba analizowanych opinii może pozostawiać wiele do życzenia. Poniżej całego zestawienia znajdziemy podstawowe informacje o pożyczkach na 60 dni, pożyczkach w 15 minut oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

porównywarka pierwszagratis

screen źródło: www.pierwszagratis.pl                                                                 

Po przejściu do zakładki pożyczki ratalne również wyświetli nam się lista. Będziemy mogli zapoznać się z najlepszymi ofertami na rynku, a następnie przejrzeć odpowiedzi na trzy podstawowe pytania dotyczące tego produktu pozabankowego. W zakładce blog finansowy znajdziemy informacje  o najważniejszych instytucjach finansowych, rady, co zrobić, kiedy pojawi się problem ze spłatą i wiele innych. Na końcu jeśli mamy jakieś pytania do administratorów strony, możemy przejść do sekcji Kontakt, gdzie znajduje się odpowiedni formularz do wypełnienia.

Porównywarka PierwszaGratis.pl – opinie o pożyczkach

Jak znaleźć opinie o pożyczkach na stronie PierwszaGratis.pl? W każdym z zestawień zostało umieszczone logo danej firmy. Jeśli je klikniemy, zostaniemy przekierowani na podstronę ze szczegółami oferty. Znajdziemy tam:

  • podstawowe informacje o chwilówce,
  • dane kontaktowe oraz godziny pracy,
  • odpowiedź na pytanie, dlaczego warto skorzystać z usług tego pożyczkodawcy oraz kto może wnioskować o konkretną pożyczkę,
  • instrukcję, jak złożyć wniosek krok po kroku,
  • informacje dotyczące spłaty zobowiązania.

Oprócz analizy specjalistów możemy zapoznać się również z opiniami pożyczkobiorców, ponieważ każdy użytkownik ma możliwość skomentowania oferty.

porównywarka pierwszagratis

screen źródło: www.pierwszagratis.pl                                                                 

Porównywarka PierwszaGratis.pl na Facebooku

Porównywarka PierwszaGratis.pl nie posiada własnego profilu na Facebooku ani w innych mediach społecznościowych. Można znaleźć jedynie nieliczne odnośniki do strony internetowej. Jedyna forma kontaktu, jaką udostępnia PierwszaGratis.pl jest formularz kontaktowy. Witryna serwisu jest nadal aktywna.

Jak korzystać z porównywarek?

Porównywarki to jedno z narzędzi, które ma na celu ułatwić pożyczkobiorcy wybór odpowiedniej oferty. Zazwyczaj na stronach głównych znajdziemy listy wszystkich dostępnych w bazie danej strony pożyczkodawców. Uwzględnienie w nich kosztów pozwoli na szybki wybór najtańszej pożyczki. Jeśli kwota do spłaty została wyliczona  dla każdej oferty na podstawie tych samych parametrów, wystarczy spojrzeć na RRSO.

Dzięki publikowanym opiniom mamy szansę zapoznać się ze szczegółami propozycji konkretnych pożyczkodawców. Dodatkowo często na stronach udostępniane są rankingi najlepszych pożyczek miesiąca, liderów ze względu na szybkość wydawania decyzji, kwotę, sposób weryfikacji czy też ogólnych warunków stawianych pożyczkobiorcom.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 21 marca 2022

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły