Porównywarka mCash.pl – sprawdzamy!

 • 
Przeczytasz w ciągu 6 minut
Kuba
Porównywarka mCash.pl to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu nie musimy przeglądać ofert pożyczkodawców i analizować ich warunków szczegółowych. Od teraz ktoś może zrobić to za nas. Wystarczy tylko uzupełnić krótki formularz, a resztą zajmą się specjaliści. Co to jest mCash.pl i jak działa? Sprawdziliśmy!
porównywarka mcash.pl

Spis treści:

Co to jest mCash.pl?

Porównywarka mCash.pl to efekt pracy specjalistów nad ułatwieniem dostępu do oferty pożyczek pozabankowych. Dzięki niej otrzymujemy możliwość szybkiego wnioskowania u kilku pożyczkodawców jednocześnie. Jak sama firma zapewnia, “Jedno miejsce, jeden wniosek, mCash”. Wraz z rozwojem technologii pożyczkodawcy starają się wprowadzać coraz to nowsze rozwiązania. Kiedyś aby otrzymać pożyczkę, musieliśmy udać się do odpowiedniego oddziału stacjonarnego firmy i osobiście w obecności konsultanta dopełnić wszelkich formalności.

Teraz wszystko się zmieniło. Nie musimy się martwić staniem w niekończących się kolejkach, ciągłym donoszeniem brakujących dokumentów czy długim czasem oczekiwania na decyzję pożyczkodawcy. Porównywarka mCash.pl wykorzystuje w swoim działaniu wnioskowanie online oraz możliwość zgromadzenia w jednym miejscu wielu ofert pożyczkodawców.

Porównywarka mCash.pl – o fimie

mCash.pl to system oparty na obserwacjach aktualnych potrzeb klientów oraz ofertach najlepszych pożyczkodawców. mCash.pl należy do serwisu LepszaOferta.pl. Jest to kalkulator umożliwiający zmniejszenie wydatków oraz zgromadzenie oszczędności poprzez obniżenie rachunków za prąd czy kablówki. Pokazuje konsumentom, że nie trzeba sobie niczego odmawiać, aby móc zaoszczędzić. Serwis we współpracy z mCash.pl gromadzi w swoich bazach tylko najlepsze oferty dostępne na rynku, wyłonione w drodze głębokiej analizy warunków szczegółowych.

Dodatkowo zespół zapewnia nas o bezpieczeństwie danych osobowych. Dobro klienta stawiane jest na pierwszym miejscu. Firma traktuje konsumenta jako partnera, dlatego nie musimy się martwić, że jakiekolwiek informacje trafią w niepowołane ręce. Ponadto po podaniu adresu e-mail czy numeru telefonu będziemy otrzymywać tylko istotne dla nas informacje, bez zbędnego spamu lub niechcianych reklam. mCash.pl cieszy się zaufaniem wielu klientów, czego dowodem może być udzielenie ponad 3 000 pożyczek.

Strona główna porównywarki mCash.pl

Porównywarka mCash.pl stawiając klienta na pierwszym miejscu, zadbała o przejrzystość swojej strony internetowej. Witrynę charakteryzuje dbałość o szczegóły oraz dążenie do osiągnięcia najwyższych standardów dotyczących estetyki oraz funkcjonalności. Po przejściu na stronę główną dostajemy informacje o dostępnej ofercie. Mamy do dyspozycji aż 11 pożyczkodawców w jednym miejscu. W standardowej formule aby wnioskować o 11 różnych pożyczek, musielibyśmy wypełnić dokładnie tyle samo formularzy. Porównywarka mCash.pl gwarantuje swoim klientom, że wystarczy jedynie jeden wniosek, aby w 30 sekund otrzymać informację zwrotną od kilku firm pożyczkowych.

porównywarka mcash.pl

screen źródło: www.mcash.pl  

Poniżej znajdziemy suwak, dzięki któremu w łatwy sposób możemy określić interesującą nas kwotę zobowiązania. Warto pamiętać, że wybierając wartość pożyczki, powinniśmy kierować się swoimi potrzebami i możliwościami finansowymi. Rata miesięczna lub ogólny koszt spłaty musi być dostosowany do naszego budżetu domowego. Należy odjąć od naszych dochodów wydatki, a pozostała kwota będzie tą, którą bez problemu możemy przeznaczyć na zwrot należności na konto pożyczkodawcy.

Wracając do suwaka, mamy możliwość wybrania wartości od 100 do 25 000 zł. Jeśli podjęliśmy decyzję, klikamy “Znajdź pożyczkę”. W tym momencie zostaniemy poproszeni o podanie numeru PESEL. Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie, ponieważ oferty dostępne są jedynie dla osób posiadających obywatelstwo Polski. Teraz pozostaje nam zaznaczenie zgód na przetwarzanie i udostępnianie danych, przesyłanie wiadomości, klauzulę informacyjną oraz uzyskanie i upoważnienie do informacji.  Następnie klikamy przycisk “Akceptuję i kontynuuję”.

porównywarka mcash.pl

screen źródło: www.mcash.pl

Teraz pozostaje nam wypełnić odpowiedni formularz. Po uzupełnieniu rubryk i zatwierdzeniu wniosku zostaną nam przedstawione dostępne oferty mCash.pl. Jeśli posiadamy już jakieś zobowiązania, wystarczy ująć je, wypełniając pole “miesięczne obciążenia”. Dalsze instrukcję otrzymamy po wybraniu produktu.

Porównywarka mCash.pl – opinie o pożyczkach

Na stronie mCash.pl nie znajdziemy informacji na temat konkretnych produktów przed dokonaniem rejestracji. Wszystkie dane będą dostępne dopiero dla użytkowników serwisu. Możemy jedynie wnioskować, że wśród pożyczkodawców znajdziemy: Aasa Polska, PożyczkaPlus oraz PożyczkaGo, ponieważ logo tych firm zostało udostępnione na stronie głównej.

porównywarka mcash.pl

screen źródło: www.mcash.pl  

Kolejną wątpliwość rodzi fakt, że po przejściu w zakładkę FAQ, otrzymujemy informacje, że dostępnych jest aż 17 ofert. Dodatkowo z danych wynika, że maksymalna kwota została ograniczona do 15 000 zł. Jaka jest prawda, dowiemy się po rejestracji. Okres kredytowania wynosi od 30 dni do 4 lat. Oznacza to, że mamy szansę zarówno na otrzymanie chwilówki, jak i pożyczki na raty. Jak zapewnia pożyczkodawca, na odpowiedź będziemy czekać maksymalnie 24h od złożenia wniosku.

Jakie warunki musimy spełniać, aby skorzystać z oferty mCash.pl? Musimy mieć co najmniej 18 lat, posiadać polskie obywatelstwo oraz wykazać regularny comiesięczny przychód. Wśród akceptowanych dochodów znajdują się:

  • umowa o pracę/zlecenie/dzieło/zastępstwo,
  • własna działalność gospodarcza lub rolnicza,
  • renta/emerytura,
  • a nawet stypendium lub zasiłek.

Porównywarka mCash.pl na Facebooku

Niestety porównywarka mCash.pl nie posiada stron w mediach społecznościowych. Możemy znaleźć jedynie fanpage LepszaOferta.pl, która udostępnia informacje o mCash.pl. Jednak jej popularność jest niewielka. Profil śledzi ponad 360 użytkowników.

Jak korzystać z porównywarek?

Korzystanie z porównywarek może pomóc nam w szybki sposób znaleźć odpowiednią ofertę. Wśród dostępnych serwisów przeważa schemat łączenia listy ofert, z opiniami, a także rankingami. mCash.pl jest stroną, która skupia się na pośredniczeniu przy wnioskowaniu o pożyczki. W ofercie znajdziemy zarówno produkty skierowane do osób zadłużonych, jak i tych, którzy posiadają pozytywną historię kredytową. Dodatkowo mamy możliwość skorzystania nie tylko z zobowiązań rozkładanych na 48 rat, ale również promocji pierwszej darmowej pożyczki.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 21 marca 2022

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły