Porównywarka FinMarket – sprawdzamy!

 • 
Przeczytasz w ciągu 5 minut
Kuba
Porównywarka FinMarket udostępnia swoim użytkownikom nie tylko najnowsze informacje o pożyczkach pozabankowych, ale również pozostałych sektorach rynku finansowego. Strona kojarzona jest z hasłem “Porównaj i zaoszczędź”. Z informacji dostępnych na stronie mamy się dowiedzieć, jak tego dokonać. Czy to możliwe? Sprawdziliśmy!
porównywarka finmarket

Spis treści:

Co to jest FinMarket?

FinMarket to porównywarka finansowa mająca na celu ułatwić klientom wybór konkretnego produktu, ale również umożliwić realne oszczędzanie. Informacje, które można znaleźć na stronie internetowej dotyczą produktów finansowych, takich jak ubezpieczenia, pożyczki, konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty czy różnego rodzaju kredyty. Oprócz tego możemy zebrać również wiedzę przydatną do zaplanowania podróży do dalekich krajów oraz wyboru dostawców telekomunikacyjnych. Wszystko to znajdziemy w jednym miejscu, którym jest porównywarka cen FinMarket.

 

Porównywarka FinMarket – o firmie

Multiporównywarka FinMarket to gwarancja kompleksowej obsługi i odpowiedzi na dowolne pytania z zakresu finansów. Jak przeczytamy na stronie serwisu, to bardzo obszerna dziedzina obejmująca zarówno produkty dla klientów indywidualnych, jak i firm. Dlatego w swojej ofercie posiada bogatą bazę usług skierowanych do standardowych konsumentów oraz przedsiębiorców. W FinMarket porównamy karty kredytowe, kredyty dla firm, kredyty hipoteczne, szybkie pożyczki, a nawet kredyty samochodowe. Za tą ofertą kryje się cieżka praca sztabu specjalistów dbających nie tylko o treść, ale również formę, w jakiej trafiają do nas informacje. Porównywarka FinMarket jest polską marką należącą do spółki Praim. Dodatkowo firma zapewnia, że przez skorzystanie z danej usługi za jej pośrednictwem mamy szansę otrzymać wyjątkowe okazje.

Strona Główna porównywarki FinMarket

Przejdźmy do strony internetowej. Bez wątpienia porównywarka FinMarket osiągnęła olbrzymi sukces, zaskarbiając sobie sympatię wielu konsumentów. Serwis zapewnia bezpłatny i łatwy dostęp do różnego rodzaju produktów zgromadzonych w jednym miejscu. Rzadko tego typu witryny mają odwagę łączyć zarówno usługi bankowe, jak i telekomunikacyjne czy logistyczne. Jednak FinMarket zdobył się na takie posunięcie, co możemy zobaczyć już tuż po przejściu na stronę główną.

porównywarka finmarketscreen źródło www.finmarket.pl                                                                 

W górnej części strony znajdziemy kolorowe menu poziome. Barwy, które zostały użyte do jego stworzenia odzwierciedlają różnorodność dostępnych kategorii. Wśród nich znajdziemy:

 • Finanse z podziałem na:  Szybkie pożyczki, Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Pożyczki hipoteczne, Kredyty samochodowe, Kredyty dla firm, Kredyty konsolidacyjne, Karty kredytowe, Konta osobiste, Konta firmowe, Konta oszczędnościowe oraz Lokaty.
 • Ubezpieczenia z podziałem na: Samochód, Mieszkanie i dom, Podróż, Życie i zdrowie.
 • Podróże z podziałem na: Bilety lotnicze, hotele, wynajem samochodów
 • Telefony z podziałem na: Abonament bez telefonu, Telefony i tablety w abonamencie, Oferta na kartę,
 • Internet i TV z takim samym podziałem na podkategorie.
 • Pod kategorią Taxi kryją się rekomendowane pożyczki pozabankowe online.
 • Ostatnia sekcja to forum i artykuły zawierająca porady ekspertów oraz najświeższe informacje z branży.

Nas interesują szczególnie pożyczki pozabankowe, dlatego przyjrzeliśmy się zakładką Szybkie Pożyczki oraz Taxi. Po przejściu w każdą z nich otrzymamy listę dostępnych ofert. Wybór jest naprawdę duży. Dodatkowymi informacjami obok logo będzie oprocentowanie, pierwsza pożyczka (darmowa czy płatna), okres kredytowania, kwota pożyczki, RRSO oraz przycisk “Otrzymaj pożyczkę”, a pod nim odnośnik do szczegółów oferty.

porównywarka finmarketscreen źródło www.finmarket.pl                                                                 

Możemy określić konkretne parametry pożyczki, dzięki czemu zmniejszy się liczba wyświetlanych ofert i pozostaną tylko te, które naprawdę spełniają nasze kryteria. Dodatkowo możemy porównać konkretne oferty, zaznaczając je, a następnie klikając “Porównaj”.  Jednorazowo możemy zestawić ze sobą jedynie pięć pożyczkodawców.

Porównywarka FinMarket – opinie o pożyczkach

Co znajdziemy po przejściu do szczegółów oferty? Klikając w odpowiednim miejscu, na ekranie wyświetli się ramka, w której zostaną wymienione:

 • nazwa instytucji finansowej (logo),
 • oprocentowanie,
 • pierwsza pożyczka płatna czy darmowa,
 • okres kredytowania,
 • RRSO,
 • czas weryfikacji,
 • opłata rejestracyjna,
 • maksymalna kwota pierwszej pożyczki,
 • przedłużenie,
 • wymagany wiek,
 • ewentualny program partnerski,
 • godziny pracy firmy,
 • ewentualne uwagi.

Po zapoznaniu się ze szczegółami oferty możemy zamknąć okienko i wrócić do przeglądania oferty. Znajdziemy się dokładnie w tym miejscu, w którym skończyliśmy.

porównywarka finmarketscreen źródło www.finmarket.pl                                                                 

Porównywarka FinMarket na Facebooku

Porównywarka FinMarket posiada swoją stronę internetową na Facebooku. Dzięki regularnym wpisom profil zyskał grono wiernych odbiorców. Ponad 2 700 użytkowników nadal obserwuje fanpage, mimo że ostatni wpis został udostępniony ponad rok temu.

Jak korzystać z porównywarek?

Kiedy szukamy odpowiedniej oferty pożyczki pozabankowej, warto skorzystać z bazy takich serwisów. Umożliwiają one łatwe określenie interesującej nas kwoty pożyczki oraz okresu kredytowania, a następnie w odpowiedzi otrzymamy listę produktów spełniających nasze oczekiwania wraz z podstawowymi informacjami. Kiedy spośród nich wybierzemy te, które są naszym zdaniem najlepsze, możemy przejrzeć różnego typu rankingi i sprawdzić, na jakim miejscu zostały uplasowane. Do dyspozycji mamy również opinie pożyczki, w których eksperci przekazują nam szczegółowe warunki oferty w pigułce.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły