Porównywarka Finanovacash

natalia  • 
Przeczytasz w ciągu 4 minut
Wielu ludzi przed dokonaniem zakupów, skorzystaniem z usług, bądź odwiedzeniem nowej restauracji przeszukuje Internet w poszukiwaniu najlepszych ofert, łączących w sobie promocję i najatrakcyjniejsze ceny. Ale czy trzeba szukać i przeglądać każdą propozycję po kolei? Na szczęście nie! Z pomocą przychodzi nam rozwiązanie jakim jest możliwość skorzystania z porównywarki internetowej. Jedną z nich jest porównywarka Finanovacash, skupiająca w jednym miejscu wiele ofert pożyczek i chwilówek. Ale co konkretnie na niej znajdziemy? Sprawdź z nami!
Porównywarka Finanovacash

Spis treści:

Co to jest Finanovacash.pl?

Finanovacash jest stroną, której najważniejszą usługą jest gromadzenie w jednym miejscu i porównywanie ofert kredytów i pożyczek. Usługa ta polega na dobieraniu oferty pożyczkodawcy według wymagań i potrzeb klienta. Jak podano na stronie, serwis promuje jedynie sprawdzone oferty pożyczkowe, z których skorzystało już wiele osób i których umowy są proste i przejrzyste. Na stronie można znaleźć również bardzo rozbudowaną zakładkę „pożyczki na raty”, która została podzielona na kategorie skierowane do konkretnych grup odbiorców. Jakich? O tym w dalszej części artykułu.

 

Porównywarka Finanovacash  – o firmie

Operatorem serwisu www.finanovacash.pl jest Finanovacash.pl na ul. Kazimierza Pułaskiego 13/17,62-800 w Kaliszu. Firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przykłada bardzo dużą wagę do rzetelnych badań rynku chwilówek i innych kredytów. W wyniku tego oferuje szeroki wachlarz pomocy finansowej w postaci pożyczek i kredytów, w tym pozabankowych, które są skierowane do każdej grupy zawodowej, a także dla osób nie uzyskujących dochodów, czy osób figurujących w rejestrach dłużników. Dzięki takiemu rozwiązaniu firma dostosowuje swoją ofertę do innych biur kredytowych, przez co stara się osiągnąć przewagę konkurencyjną.

Strona główna – porównywarka Finanovacash

Porównywarka Finanovacash jest bardzo prosta i przejrzysta. Wchodząc na stronę główną możemy zapoznać się z wyjaśnieniem, co możemy znaleźć w witrynie, krótkie informacje o firmach pożyczkowych, a także na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas ich wyboru. Dostępne zakładki to:

  • pożyczki na raty: podstrona ta jest bardzo rozbudowana. Znajdują się w niej treści na temat pierwszych, darmowych i kolejnych chwilówek, a także oferty chwilówek dostosowane do konkretnych odbiorców. Jakich? Spójrz na grafikę poniżej.
  • blog: tutaj znajdziemy wiele artykułów ze świata finansów
  • forum: miejsce, gdzie możemy zapoznać się z opiniami na temat firm pożyczkowych, a także uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania czy wątpliwości
Porównywarka Finanovacash

screenshot źródło www.finanovacash.pl

Na stronie nie znajdziemy tradycyjnego kalkulatora finansowego. Zamiast tego mamy dostępną listę firm pożyczkowych. Przy każdej widnieje dostępny zakres kwoty pożyczki a także możliwy czas na spłatę. Dodatkowo mamy do wyboru dwie opcje. Pierwsza przeniesie nas bezpośrednio na stronę wybranego pożyczkodawcy, a druga przekieruje nas na wewnętrzną stronę Finanovacash, w której znajdziemy opinie o danej firmie, oraz więcej informacji o pożyczce. Tak prezentuje się przykładowa lista pożyczkodawców:

Porównywarka Finanovacash

screenshot źródło www.finanovacash.pl

Na samym dole strony mamy dostępny słowniczek, w którym zostały wyjaśnione podstawowe pojęcia związane z tematyką pożyczek i kredytów oraz regulamin i warunki korzystania z serwisu.

Porównywarka Finanovacash  – opinie o pożyczkach

Gdzie znajdują się opinie o pożyczkach na stronie finanovacash.pl? W dostępnych listach pożyczkowych, przy każdej z firm został umieszczony przycisk „Opinia o [nazwa firmy]”. Po kliknięciu w niego, zostaniemy przekierowani na podstronę ze szczegółami oferty danej pożyczki. Znajdziemy tam:

  • Adres i dane kontaktowy firmy
  • Godziny pracy Biura Obsługi Klienta
  • Podstawowe informacje o pożyczce (m.in.: typ, kwota, sprawdzane rejestry, potrzebne dokumenty i inne)
  • Do kogo skierowana jest pożyczka
  • Instrukcja jak wziąć pożyczkę krok po kroku
  • Jakie są koszty pożyczki i jak wygląda jej spłata

Porównywarka Finanovacash na Facebooku

Porównywarka Finanovacash nie posiada własnego profilu na Facebooku ani w innych portalach społecznościowych. Jedyna możliwa forma kontaktu, jaką udostępnia Finanovacash jest możliwość skorzystania z zakładki “forum” dostępnej na stronie głównej.

Dlaczego warto korzystać z porównywarek online?

Porównywarki online są pomocnym narzędziem dla osób dokonujących zakupów i korzystających z ofert lub usług dostępnych w przeglądarkach internetowych. Dzięki nim mamy możliwość w krótkim czasie przejrzenia mnóstwa ofert, które zostały zgromadzone w jednym miejscu i porównania cen. Możemy również zapoznać się z opiniami innych użytkowników oraz dodawać swoje. Przykładowymi porównywarkami online są Finanovacash oraz Pożyczkowy-Portal. Odwiedź je i przekonaj się co mają do zaoferowania!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły