Porównywarka Ekspert Finansowy

natalia  • 
Przeczytasz w ciągu 5 minut
Na podjęcie decyzji zakupowej wpływa wiele czynników. Może być to rekomendacja naszej sąsiadki z mieszkania obok, albo recenzja produktu w telewizji śniadaniowej. Podczas zakupów w Internecie, zwracamy uwagę, czy dokonujemy ich na bezpiecznych stronach, tak aby nie dać się oszukać oraz mieć pewność, że nasze dane nie zostaną wykradzione. Z badań wynika, że aż 91% ludzi zwraca uwagę na cenę - tak żeby nie przepłacić, a dodatkowo zaoszczędzić. To właśnie na tym aspekcie warto się skupić. Ale skąd mamy wiedzieć która oferta jest dla nas korzystniejsza? Wtedy zaczynamy szukać rozwiązań i odnajdujemy różnego rodzaju porównywarki. Takie narzędzia służą do porównywania cen różnych produktów w sklepach, ale nie tylko! Co w przypadku, gdy brak nam pieniędzy na dokonanie tychże zakupów? W tym momencie możemy skorzystać z chwilówek i pożyczek, ale znowu pojawia się pytanie, którą wybrać? Warto wtedy skorzystać z porównywarek pożyczek - jedną z nich jest porównywarka Ekspert Finansowy. Jeśli chcesz się dowiedzieć o niej więcej, czytaj dalej!
porównywarka ekspert finansowy

Spis treści:

Co to jest Ekspert Finansowy?

Ekspert Finansowy jest stroną z porównywarkami dla klientów, którzy szukają rozwiązania finansowego, odpowiadającego ich aktualnym potrzebom. Jeśli jesteś osobą, która zamierza w niedługim czasie wziąć kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, bądź inną pożyczkę pozabankową, bez problemu znajdziesz odpowiednie rozwiązanie na stronie Ekspert Finansowy. Zaraz po odwiedzeniu porównywarki będziesz mógł wybrać, jedną z tych trzech dostępnych kategorii, a następnie wyszukać oferty dopasowane do kwoty oraz okresu na który chcesz zaciągnąć pożyczkę. Oprócz tego, w witrynie jest jeszcze kilka innych zakładek, które pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji – więcej o nich w dalszej części tekstu.

 

Porównywarka Ekspert Finansowy – o firmie

Ekspert Finansowy to strona na której znajdziesz wiele informacji na temat finansów, a w szczególności sprawy związane z szeroko rozumianymi usługami pożyczkowymi. Serwis internetowy Ekspertfinansowy.pl jest prowadzony przez spółkę EkspertFinansowy.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu przy ul. Wigilijnej 19-21. Celem firmy jest udostępnianie narzędzi, które mają wspierać przyszłych pożyczkobiorców w podejmowaniu trafnych decyzji finansowych. Usługi świadczone drogą elektroniczną, mają charakter informacyjny, porównawczy i komunikacyjny, co  oznacza, że w witrynie udostępniane są treści i materiały, które porównują produkty oraz usługi pożyczkowe, a także gdy w naszej głowie pojawią się jakiekolwiek wątpliwości związane z prezentowanymi ofertami, mamy możliwość komunikacji z serwisem.

Strona główna – porównywarka Ekspert Finansowy

Po wejściu na stronę Ekspert Finansowy, naszym oczom ukazują się 3 kategorie do wyboru: kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz pożyczki pozabankowe. Do każdego z tych trzech wariantów został przygotowany indywidualny kalkulator, dzięki któremu szybko będziemy mogli odnaleźć ofertę, odpowiadającą naszym potrzebom.

  • W zakładce „kredyty gotówkowe” mamy suwaki w zakresach od 1000 zł do 200 000 zł – w przypadku określania kwoty kredytu, a także od 1 miesiąca do 96 miesięcy – okres kredytowania.
  • Podobnie jest w pożyczkach pozabankowych, gdzie mamy do wyboru zakres od 1000 zł do 15 000 zł – w przypadku określania kwoty pożyczki, oraz 1 dnia do 24 miesięcy – czas spłaty.
  • Zakładka „kredyty hipoteczne” jest nieco bardziej rozbudowana i zawiera miejsce na dodatkowe informacje: wartość nieruchomości, cel kredytu, wiek kredytobiorcy, a także możliwość wyboru rodzaju rat (równe/malejące).
porównywarka ekspert finansowy

screenshot źródło: www.ekspertfinansowy.pl

Po wpisaniu interesujących nas wartości, zostają wyświetlone oferty dopasowane do wskazanych wcześniej przez nas wartości. Lista proponowanych ofert jest przedstawiona w przejrzysty sposób z podziałem na oprocentowanie, prowizje, RRSO oraz miesięczną ratę. O każdej ofercie pożyczkodawców, możemy dowiedzieć się więcej, klikając „zobacz szczegóły”. Z kolei, jeśli klikniemy „sprawdź” zostaniemy przeniesieni na oficjalną stronę danego pożyczkodawcy. Tak prezentuje się przykładowy wynik wyszukiwania w porównywarce Ekspert Finansowy:

porównywarka ekspert finansowy

screenshot źródło: www.ekspertfinansowy.pl

Co jeszcze możemy znaleźć na stronie głównej? Poniżej kalkulatora znajdziemy kilka zakładek. Są to aktualności, bieżące promocje podzielone na kategorie, a także ranking chwilówek i pożyczek ratalnych na dany miesiąc. Dodatkowo możemy zapoznać się z aktualnymi wiadomościami o leasingach, lokatach i konta bankowych.

Porównywarka Ekspert Finansowy – opinie o pożyczkach

Strona Ekspert Finansowy na swojej stronie porównuje oferty wielu produktów finansowych. Możemy tu znaleźć pożyczki krótkoterminowe – chwilówki – z dostępną małą kwotą, jak również te z większą, w postaci kredytów gotówkowych, a nawet kredytów hipotecznych. Każda oferta zawiera szczegóły oraz ostrzeżenia, na co warto zwrócić uwagę, korzystając z usług danej firmy. To by było na tyle. Na stronie nie ma miejsce na opinię klientów, którzy korzystali z usług danych pożyczkodawców. Szkoda, bo powinien być to jeden z obligatoryjnych elementów w takiego rodzaju porównywarkach.

Porównywarka Ekspert Finansowy na Facebooku

Na stronie EkspertFinansowy.pl widnieją ikony social media – jest to Facebook i Twitter. Ale co z tego, jeśli po kliknięciu w nie, nie zostajemy przekierowani  na serwisy, które przedstawiają. Po manualnym wpisaniu nazwy Ekspert Finansowy w tych serwisach również nie pojawia się żadna strona, będąca oficjalnym fanpagem. Prawdopodobne jest, że takie strony nie istnieją.

Jak korzystać z porównywarek online?

Porównywarki online są bardzo przydatnym narzędziem dla osób kupujących i korzystających z różnych ofert za pomocą Internetu. Ich niebywałą zaletą jest fakt, że w jednym miejscu gromadzą większość informacji na temat danego produktu czy usługi, przez co skracają czas spędzony na poszukiwaniach i pomagają w podejmowaniu ostatecznej decyzji. Warto wybierać te porównywarki, które są prowadzone w przejrzysty sposób oraz mają możliwość dodawania opinii, dzięki czemu klienci mogą zapoznać się z daną ofertą z różnej perspektywy. Jeśli szukasz takiej porównywarki online, skupiającej w sobie oferty chwilówek i pożyczek, zajrzyj na Pożyczkowy-Portal. Na pewno znajdziesz tam ofertę ukierunkowaną na twoje indywidualne potrzeby!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły