Porównywarka e-saving. Sprawdź jak działa!

 • 
Przeczytasz w ciągu 4 minut
natalia
Wymarzone wakacje, nowy komputer, albo potrzeba wzięcia pożyczki? Skąd mamy wiedzieć gdzie kupić nowe rzeczy, albo skorzystać z usług, tak żeby nie zapłacić za nie niewyobrażalnie wysokich kwot? Jakie strony internetowe odwiedzić i którą ofertę wybrać? Z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju porównywarki online, które zbierają i konfrontują ze sobą większość ofert znajdujących się Internecie. Jedną z nich jest porównywarka e-saving, zbierająca informacje na temat większości pożyczek. Co oferuje swoim odwiedzającym? Sprawdź z nami!
porównywarka e-saving

Spis treści:

Co to jest e-saving?

E-saving jest bezpłatną porównywarką produktów finansowych, zgodnie z parametrami wskazanymi przez użytkownika. Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje dodatkowej gotówki, albo ma w planach budowę domu i chce skorzystać z kredytu hipotecznego, warto zajrzeć właśnie na tą stronę. Znajdziemy tam również wiele propozycji kredytów gotówkowych oraz szybkich pożyczek.

 

Porównywarka e-saving – o firmie

Porównywarka e-saving to strona na której znajdziesz wiele informacji o większości produktów kredytowych dostępnych na rynku. Serwis internetowy e-saving.pl jest prowadzony przez Loan Experts LTD, którego adres to: 40 Bloomsbury Way, Londyn WC1A 2SE, Wielka Brytania. Zamierzeniem firmy jest wspieranie przyszłych pożyczkobiorców w podejmowaniu trafnych decyzji kredytowych, poprzez udostępnianie im narzędzi do tego pomocnych. Treści wskazywane w ramach porównywarki pochodzą z ogólnych informacji przekazanych przez partnerów finansowych.

Strona główna – porównywarka e-saving

Po otworzeniu witryny e-saving, zostaje nam zaprezentowany, podzielony na kilka kategorii, kalkulator finansowy. Mamy do wyboru kilka opcji: kredyty gotówkowe, szybkie pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne, a nawet kredyty samochodowe. Wszystkie warianty są bardzo dobrze rozwinięte, za wyjątkiem ostatniego. Na potrzeby artykułu skupimy się na pierwszych trzech. Do każdej z tych opcji został przygotowany indywidualny kalkulator, dzięki któremu szybko będziemy mogli odnaleźć ofertę, odpowiadającą naszym potrzebom.

  • W zakładce „kredyty gotówkowe” mamy suwaki w zakresach od 1000 zł do 200 000 zł – w przypadku określania kwoty kredytu, a także od 3 miesięcy do 120 miesięcy – okres kredytowania.
  • Podobnie jest w przypadku szybkich pożyczek gotówkowych,  gdzie mamy do wyboru zakres od 500 zł do 5000 zł – w przypadku określania kwoty pożyczki, oraz 4 miesięcy do 36 miesięcy – czas spłaty.
  • Zakładka „kredyty hipoteczne” ma do wyboru zakres od 1000 zł do 1 000 000 zł z okresem kredytowania od 1 roku do 50 lat.
porównywarka e-saving

screenshot źródło: www.e-saving.pl

Po wpisaniu interesujących nas wartości, zostają zaprezentowane nam oferty dopasowane do wskazanych wcześniej przez nas danych. Lista proponowanych ofert jest przedstawiona w przejrzysty, lecz krótki sposób. Znajdziemy w niej niewiele informacji – wiek od którego możemy starać się o daną pożyczkę, okres pożyczki i dostępny zakres kwotowych. Próżno szukać dodatkowych, bardziej szczegółowych informacji. Oto przykładowy wynik wyszukiwania w porównywarce e-saving:

porównywarka e-saving

screenshot źródło: www.e-saving.pl

Co jeszcze odnajdziemy na stronie głównej? Poniżej kalkulatora i przykładowych wyników pożyczek znajdziemy kilka rad i informacji ogólnych. Możemy zapoznać się z zasadami przedłużania pożyczki oraz konsekwencjami w przypadku braku płatności lub opóźnień w płatnościach. W razie jakichkolwiek problemów, mamy możliwość kontaktu z doradcą finansowym, poprzez formularz kontaktowy.

Porównywarka e-saving – opinie o pożyczkach

Porównywarka e-saving na swojej stronie przybliża nam oferty pożyczkodawców, którzy udzielają swoich pożyczek przez internet. Możemy tu odnaleźć oferty kredytów gotówkowych, szybkich pożyczek, a nawet kredytów hipotecznych, czy samochodowych. Każda oferta zawiera podstawowe informacje, bez większych szczegółów. Na stronie brakuje opinii pożyczkobiorców, które na pewno byłyby cennym źródłem informacji dla innych osób, zastanawiających się nad takim rodzajem pomocy finansowej.

Porównywarka e-saving na Facebooku

Na stronie e-saving.pl nie znajdziemy odnośników do strony na Facebooku, czy innych portali społecznościowych. Po własnoręcznym wpisaniu nazwy strony na wspomnianym wcześniej portalu, nie pojawiają się żadne pasujące wyniki . Prawdopodobne jest, że takie strony nie istnieją.

Dlaczego warto korzystać z porównywarek online?

Porównywarki online są doskonałym narzędziem dla osób korzystających z ofert znalezionych w Internecie. Dzięki nim mamy możliwość w krótkim czasie przejrzenia mnóstwa ofert i porównania cen. Warto wybierać te, które są bardziej rozbudowane, bo możemy znaleźć na nich więcej informacji. Szukajmy tych, w których jest możliwość dodawania opinii, aby poznać doświadczenia innych osób z danych produktem lub usługą. Jedną z takich porównywarek jest Pożyczkowy-Portal. Wejdź i przekonaj się co ma do zaoferowania!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły