Porównywarka AAApożyczka

 • 
Przeczytasz w ciągu 5 minut
natalia
Ostatnio na naszym blogu zrobiliśmy przegląd polskich porównywarek szybkich pożyczek online. Opisaliśmy największych graczy, przedstawiając zalety korzystania z porównywarek produktów finansowych w Internecie. Mamy nadzieję, że nie musimy przekonywać do korzystania z tego typu serwisów. Przykładem ciekawego portalu o pożyczkach online jest porównywarka Aaapożyczka. 

Spis treści:

Co to jest aaapożyczka?

AAApożyczka jest porównywarką szybkich chwilówek zaciąganych przez Internet oraz pozabankowych pożyczek ratalnych. Jak wyczytamy na stronie serwisu, porównywarka Aaapożyczka reklamuje się jako niezależny serwis, w których porównamy pozabankowe pożyczki online i kredyty bankowe w dwie minuty. Czy to faktycznie jest możliwe? Jak najbardziej, ponieważ firma prezentuje w bardzo estetyczny sposób zestawienie najlepszych pożyczek z sektora pozabankowego. Znalezienie oferty dopasowanej do naszych poszukiwań pod względem kosztów czy też czasu spłaty zobowiązania finansowego nie powinno stanowić żadnego problemu.

Porównywarka AAApożyczka – o firmie

Porównywarka AAApożyczka działa nie tylko na rynku polskim, ale również poza granicami naszego kraju. Serwisy wykorzystujące tę samą, sprawdzoną technologię znajdziemy na hiszpańskim rynku pożyczek online, słowackim i czeskim. Poza tym bardzo podobną porównywarką należącą do tej samej firmy jest INpożyczki. Niestety na stronie serwisu nie znajdziemy regulaminu, polityki prywatności, więc jedynie co pozostaje nam w przypadku pytań o dany produkt i usługi serwisu to kontakt poprzez adres e-mail podany w stopce. Oferty nie są też aktualizowane na bieżąco, ponieważ jeśli klikniemy we wniosek, który okaże się nieaktywny, zostaniemy przeniesieni na formularz „mobilna pożyczka gotówkowa w 5 minut”. Tutaj jesteśmy proszeni o pozostawienie danych i deklarację, jakiej kwoty pożyczki poszukujemy. Formularz należy do serwisu internetowego aplikujopozyczke. Sprawdziliśmy regulamin i politykę prywatności, według których wynika, że właścicielem serwisu aplikujopozyczke jest spóła DFEX Investments limited z siedzibą na Cyprze.   

Strona główna porównywarki aaapożyczka

Na stronie głównej porównywarki AAApożyczka znajdziemy wybór pięciu firm pożyczkowych, które są najlepsze według oceny ekspertów i klientów. Wybór dokonany przez pracowników porównywarki AAApożyczka obejmuje najlepsze pożyczki w danym miesiącu. Poniżej znajdziemy porównanie aż 129 pożyczek pozabankowych. Lista uporządkowana jest numerycznie. Widzimy prostokątne bloki zawierające logo, przedział kwotowy o który możemy wnioskować, czas spłaty pożyczki, RRSO, informację do jakiej kwoty pożyczka jest darmowa, następnie ocenę ekspertów i wygodny przycisk do wnioskowania o pożyczkę. Niestety nie zostaniemy od razu przeniesieni na stronę docelową pożyczkodawcy w przypadku oferty już wygasłej. Po kliknięciu w  „Weź pożyczkę” w takim przypadku pojawi się formularz do zdeklarowania wysokości kwoty pożyczki oraz czasu spłaty. 

Poniżej listy pożyczek online przeczytamy informacje o pożyczaniu pozabankowych pożyczek przez Internet. Jeszcze niżej znajdują się najnowsze wpisy blogowe zatytułowane jako Magazyn. Kolejny blok zawartości to logo wszystkich firm pożyczkowych dostępnych w serwisie.   

Porównywarka AAApożyczka – opinie o pożyczkach

Po kliknięciu w logo wybranej firmy, zostaniemy przeniesieni na podstronę z opisem firmy. Znajdziemy tam wszystkie potrzebne informacje o ofercie danego pożyczkodawcy takie jak: kwota pożyczka, kwota pierwszej pożyczki, darmowa pożyczka, okres pożyczki, oprocentowanie, RRSO, czas weryfikacji, opłata rejestracyjna, wiek pożyczkobiorcy, godziny pracy, czy możliwość przedłużenia pożyczki. Poniżej możemy zapoznać się z artykułem o danej pożyczce, zawierającym opis firmy, wskazówki jak dostać pożyczkę w wybranej firmie pożyczkowej, dostępne promocje i korzyści oraz wady i zalety opisywanej oferty. Pod artykułem znajduje się również informacja, w jakich kontach bankowych pożyczkodawca posiada rachunek. Jest to cenna informacja dla pożyczkobiorcy, ponieważ jeśli on sam posiada konto bankowe w w tym samym banku co pożyczkodawca, może spodziewać się szybkiego przelewu kwoty pożyczki po wcześniejszej pozytywnej decyzji kredytowej. Co równie ważne dla klienta poszukującego szybkiej pożyczki, to informacja, czy wybrana firma sprawdza historię pożyczkobiorcy w rejestrach dłużników. To również znajdziemy w opisie konkretnej oferty chwilówki pożyczki.   

Porównywarka aaapożyczka w Social Media

Porównywarka AAApożyczka jest dostępna na Facebooku, jednak działania związane z publikacją wpisów wydają się porzucone. Na stronie znajdziemy widget informujący, że AAApożyczka ma ponad 3 tysiące fanów na Facebooku, jednak w rzeczywistości dane w ogólnie nie zgadzają się z liczbą obserwatorów strony na portalu społecznościowych Facebook.

Czy warto korzystać z porównywarek online?

Przedstawione porównywarki szybkich pożyczek online pozwolą wybrać najlepszą, dzięki której poszukiwanie informacje będzie łatwe i wygodne. To już od osobistych preferencji użytkownika zależy, jaka porównywarka chwilówek okaże się pomocna. Mamy nadzieję, że wybiorą Państwo Pożyczkowy-Portal!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 21 marca 2022

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły