Nowa usługa PayUkraine pożyczki gotówkowe

Kuba  • 
Przeczytasz w ciągu 4 minut
Obywatele Ukrainy to jedna z najliczniejszych grup imigrantów w Polsce. Wielu z nich wyjechało również do innych krajów Unii Europejskiej. PayUkraine to startup, którego celem jest zapewnienie im dostępu do tanich przelewów ekspresowych. Jednak wraz z upływem czasu pojawiła się również potrzeba stworzenia sposobu na bezpieczne i tanie pożyczanie pieniędzy. Kiedy pojawi się nowa usług PayUkraine pożyczki gotówkowe?
payukraine pożyczki gotówkowe

Spis treści:

4 mln na rozwój PayUkraine pożyczki gotówkowe przez internet

PayUkraine to startup stworzony w 2019 roku przed dwóch Białorusinów, którzy przyjechali do Polski na studia, Evgeny’a Chomtonau i Aliaksandra Horlacha. Ich celem było udostępnienie obywatelom Ukrainy rozwiązania umożliwiającego realizację szybkich, tanich i bezpiecznych przelewów online. Większość z nich przyjeżdża do Polski lub innych krajów Unii Europejskiej w celach zarobkowych. Dlatego też zapewnienie płynnego i niedrogiego transferu pieniędzy jest dla nich niezbędne. System działa obecnie w 15 krajach. Wśród nich można wymienić Polskę, Francję, Niemcy czy też Włochy. Aktualnie użytkownicy mają możliwość realizacji natychmiastowych przelewów pieniężnych do Ukrainy. Jednak w październiku 2019 roku startup otrzymał nowy zastrzyk funduszy od MobiMedia Solution S.A. w wysokości 4 mln zł. 

Pieniądze z dofinansowania zostały przeznaczone na wdrożenie nowej usługi PayUkraine pożyczki gotówkowe dla obywateli Ukrainy. Aktualnie pojawiła się na stronie serwisu obsługującego zlecenia przelewów.

 

PayUkraine pożyczki gotówkowe online

PayUkraine to fintech, który codziennie rejestruje aż 500 nowych klientów. Do tej pory z ich usług skorzystało już 40 000 użytkowników. Średnia kwota przelewu wynosi 170-200 euro. Bez wątpienia liczby te robią wrażenie również na inwestorach, którzy wspierają pomysł zaoferowania obywatelom Ukrainy nowej pożyczki gotówkowej. Bez wątpienia jest to deficytowa usługa, ponieważ większość banków oraz firm pozabankowych działających w Polsce nie oferuje wsparcia finansowego obywatelom Ukrainy. PayUkraine pożyczki gotówkowe ma pomóc pracownikom, którzy nie dostali w danym miesiącu wypłaty lub po prostu zabrakło im pieniędzy na wszystkie miesięczne opłaty związane z utrzymaniem mieszkania i siebie. 

Jak złożyć wniosek o PayUkraine pożyczki gotówkowe?

1.Przechodząc na stronę główną serwisu PayUkraine, otwiera się sekcja “Wyślij pieniądze” odpowiadająca za zlecenia i realizację przelewów. Obok znajduje się zakładka “Dostać pożyczkę”. 

payukraine pożyczkiźródło zrzutu ekranu: https://payukraine.pl/pl/

2.Po kliknięciu w tym miejscu otwiera się wirtualny kalkulator, w którym można określić parametry zobowiązania. Z informacji dostępnych na stronie wynika, że wnioskodawcy mogą ubiegać się o kwoty od 600 do 2 200 zł. Natomiast okres kredytowania wynosi od 2 do 6 tygodni. Po wyznaczeniu parametrów możemy sprawdzić koszty. 

3.Jeżeli wszystko się zgadza, należy wpisać adres e-mail oraz przejść dalej, klikając “Dostać pożyczkę”. 

Pożyczka online PayUkrane jest dostępna dla Ukraińców, którzy nie posiadają karty pobytu. 

 

Jak działają przelewy PayUkraine?

Jak zostało wspomniane, aktualnie użytkownicy serwisu PayUkraine mogą korzystać z opcji natychmiastowych przelewów pieniężnych do Ukrainy. Twórcy gwarantują dostawę pieniędzy na najlepszych warunkach i korzystnych kursach wymiany walut. Jeżeli użytkownik zdecyduje się na realizację zlecenia o kwocie poniżej 100 zł, do transakcji nie zostanie doliczona żadna prowizja. Przelew może zostać zrealizowany z karty na kartę lub gotówką w placówce dla osób nieposiadających konta bankowego za granicą. Aby zrealizować przelew, musimy posiadać telefon lub komputer z dostępem do internetu oraz konto użytkownika na PayUkraine. Dostęp do usługi można uzyskać również, instalując aplikację ze sklepu App Store, Google Play lub skanując kod QR ze strony serwisu.

Dodatkowo PayUkraine oferuje swoim klientom atrakcyjne bonusy i nagrody. Po dołączeniu do programu poleceń można zdobyć 20 zł za każdego klienta korzystającego z usług PayUkraine z polecenia użytkownika. 

 

O dalszym rozwoju platformy PayUkraine pożyczki gotówkowe będziemy informować na bieżąco. 

Ostatnia aktualizacja artykułu: 2 lutego 2022

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły