TAKTO Easy recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
100%

TAKTO Easy to wyjątkowa oferta dla osób, którym zależy na jak najszybszym złożeniu wniosku o pożyczkę! Dlaczego? TAKTO jest to pierwszy pożyczkodawca udostępniający możliwość wnioskowania o pożyczkę przez czat! Dzięki temu klient może otrzymać decyzję nawet w 3 minuty. Z kolei po akceptacji warunków kredytowania pieniądze trafią na konto wnioskodawcy.

Pożyczkowy Portal

TAKTO Easy - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław
TelefonTelefon:
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail:

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy TAKTO Finanse Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP: 8951852770
REGON:

Zalety i wady firmy TAKTO Easy

TAKTO Easy – Pożyczki przez internet

TAKTO pożyczka przez czat gwarantuje możliwość szybkiego wnioskowania o kwoty od 1000 do 25 000 zł. Dzięki temu bez problemu pokryjemy nawet większe wydatki, które pojawią się w budżecie. Natomiast okres kredytowania może wynosić od 6 do 36 miesięcy.

O pożyczki przez czat może wnioskować zarówno nowy klient, jak i osoba korzystająca wcześniej już z usług TAKTO Easy lub TAKTO finanse. Jeśli posiadasz aktywną pożyczkę w TAKTO finanse, wówczas warunkiem otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej w sprawie pożyczki przez czat będzie spłacenie terminowo przynajmniej 6 pierwszych rat poprzedniego zobowiązania.

O czym jeszcze musi pamiętać klient? Aby poprawnie złożyć wniosek o pożyczki przez czat, niezbędne będzie posiadanie ważnego dowodu osobistego. Oznacza to, że wnioskodawca musi posiadać polskie obywatelstwo oraz co najmniej 18 lat.

Dodatkowo TAKTO Easy pożyczy pieniędzy wyłącznie osobom, które będą w stanie zwrócić je w terminie. Dlatego też pożyczkobiorca zostanie sprawdzony pod względem zdolności kredytowej. To znaczy, że musi on posiadać stałe źródło wynagrodzenia umożliwiające pokrycie raty. Minimalne dochód akceptowany przez pożyczkodawcę wynosi 500 zł. Ważna będzie również historia kredytowa. Jeżeli posiadamy negatywne informacje w bazach, nie otrzyma pozytywnej decyzji w sprawie pożyczki przez czat. Zostaniemy sprawdzeni w bazach dłużników, takich jak: Biuro Informacji Kredytowej (BIK), Biura Informacji Gospodarczej (BIG) oraz ERIF.

TAKTO Easy – Ogólne warunki

TAKTO Easy to pierwsza pożyczka przez czat. Dzięki temu wnioskodawca na bieżąco otrzymuje instrukcję, jak powinno przebiegać wnioskowanie. W ten sposób skraca się czas potrzebny na wypełnienie oraz wysłanie formularza nawet do 3 minut. Natomiast decyzja kredytowa zostanie wysłana przez czat. Dodatkowo pieniądze otrzymane w ten sposób można przeznaczyć na dowolny cel, przykładowo remont, naprawę samochodu czy też urlop.

TAKTO Easy – Pożyczka krok po kroku

1.Aby złożyć wniosek o pożyczkę przez czat, należy przejść na stronę pożyczkodawcy. Możesz to zrobić, klikając poniższy przycisk.

2.Następnie otwiera się okienko czatowe, gdzie rozpoczynamy proces wnioskowania, klikając “Tak”. 

3.Jeżeli zgodzimy się na rozpoczęcie procesu, kolejnym krokiem będzie wybór terminu spłaty oraz kwoty pożyczki. Odbywa się to tak samo, jak w przypadku standardowych ofert, czyli za pomocą suwaków. Po zapoznaniu się z wysokością raty oraz podjęciu decyzji o złożeniu wniosku klikamy “Idę dalej”. 

4.W odpowiedzi otrzymamy szczegółowe informacje na temat kosztów pożyczki. W tym momencie możemy zmienić parametry zobowiązania lub kliknąć “Weź pożyczkę”, jeśli wszystko nam odpowiada. 

5.Następnie w okienku czatu pojawią się zgody, które należy zaakceptować oraz przejść dalej. 

6.Teraz zaczyna się rozmowa dotycząca informacji na nasz temat. Zostaniemy zapytani o:

  • dane osobowe,
  • dane kontaktowe,
  • dane adresowe,
  • informacje na temat otrzymywanych dochodów.

7.Ostatnim krokiem będzie potwierdzenie swojej tożsamości przez specjalną aplikację Kontomatik. Musimy w tym celu wybrać bank, gdzie posiadamy konto bankowe oraz zalogować się do bankowości internetowej. Warto zaznaczyć, że wszystko przebiega w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa, a nasze dane logowania nie zostaną odczytane ani nikomu udostępnione.

8.Następnie czekamy na decyzję kredytową oraz akceptujemy warunki oferty. Teraz pozostaje nam jedynie czekać aż pieniądze trafią na konto nawet w 15 minut.

TAKTO Easy – Koszty pożyczki

Pożyczka przez czat TAKTO może zostać udzielona nawet na 36 miesięcy, a co za tym idzie jej spłata następuje w formie comiesięcznych rat. W skład całkowitej kwoty do zapłaty wchodzą: opłata prowizyjna, opłata za udzielenie pożyczki oraz odsetki. Jak wygląda reprezentatywny przykład pożyczki?

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Całkowita kwota pożyczki – 4 100 zł; całkowity koszt pożyczki – 4 300,22 zł w tym łączna kwota odsetek – 815,22 zł; opłata prowizyjna – 2 460 zł; opłata za udzielenie pożyczki – 1 025 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat – 350,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 8400,22 zł; RRSO – 119,20% (według stanu na dzień 13-02-2018)

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy TAKTO Easy zostaw swoją opinię.

4 komentarze

Nagła Potrzeba

Szybko sprawnie i przyjemnie.
Pieniądze w godzinę na moim koncie.

00 Odpowiedz
Natalia

miła profesjonalna obsługa, wypłata szybko jeszcze tego samego dnia na konto. minimum formalności. polecam, szczególnie osobom które nie mają zdolności w banku

00 Odpowiedz
Agnieszka

Ja jestem bardzo zadowolona .. polecam

00 Odpowiedz
Aurelia

Pierwszy raz spotkałam się z tak szybkim i intuicyjnym procesem 🙂 Minimum pytań i szybka decyzja 🙂 Polecam

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
takto easy logo
Podobne oferty do TAKTO Easy
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: