Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Maksymalna kwota pożyczki: 150 000 zł
Weź pożyczkę
w Szybka-pozyczka.com

Szybka-pozyczka.com - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

 

Szybka-pozyczka.com to kolejna firma, która pośredniczy pomiędzy użytkownikiem a inwestorem udzielającym pożyczki ratalnej online. Maksymalna kwota pożyczki wynosi, aż 150 000 zł. Spłata zobowiązania waha się od 1 roku to 10 lat. Pożyczkobiorca sam wybiera na wirtualnym kalkulatorze, kwotę pożyczki, czas jej spłaty oraz oprocentowanie.

Szybka-pozyczka.com – Dane kontaktowe

Nazwa: Szybka-pozyczka.com
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 150 000 do 120 mies.
Siedziba firmy: Al.Jerozolimskie 96, Warszawa 00-807
Telefon: brak
e-mail: kontakt@szybka-pozyczka.com
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Szybka-pozyczka.com - Pożyczki przez internet

Trochę niepokojący jest fakt, iż zaciągnąć pożyczkę w szybka-pozyczka.com, trzeba ponieść ogromne dodatkowe koszty. Jak podano w regulaminie, obowiązkowe jest po wysłaniu zgłoszenia, skontaktowanie się z przedstawicielem firmy pod numer telefonu, który zostanie wskazany w serwisie. Koszt połączenie wynosi, aż 7,69 zł! Doszukaliśmy się również, że cała rozmowa trwa około 15 minut, co oznacza, że klient będzie musiał zapłacić dodatkowo za samą rozmowę telefoniczną 115 zł! Przypominamy, że wykonanie połączenia telefonicznego, jest obowiązkowe, jeżeli chcemy uzyskać pożyczkę w szybka-pozyczka.com. Również zostaniemy poproszeni o zatwierdzenie dodatkowych zgód. Jeżeli zgodzimy się na aktywację usługi MT Gotówka, musimy liczyć się z kolejnymi dodatkowymi kosztami. Firma dostarcza na podany numer telefonu klienta, informacje płatne za pośrednictwem wiadomości SMS. Użytkownik otrzyma każdego dnia SMS z ofertami firmy, za którego zapłacimy 2,46 zł. Klikając przez przypadek, oprócz spłaty kredytu nabawimy się dodatkowych długów u naszego operatora telefonicznego.

Zobacz również opinie o:

wandoo

Szybka-pozyczka.com - Ogólne warunki

W szybka-pozyczka.com wystarczy posiadać ważny dokument tożsamości oraz obywatelstwo polskie, aby móc uzyskać pożyczkę ratalną do 150 000 zł. Również konieczne, jest posiadanie stałego miejsca zamieszkania i podania wszystkich danych osobowych pożyczkodawcy. Szybka-pozyczka.com to pożyczka otrzymywana na dowód osobisty.

Szybka-pozyczka.com - Pożyczka krok po kroku

Pożyczkę zaciągamy online, co oznacza, że potrzebny będzie nam komputer stałe łącze. Dodatkowo potrzebujemy ważny dowód osobisty, z którego będziemy wprowadzali dane osobowe. Wystarczy wypełnić wniosek i konieczne, jest skontaktowanie się z przedstawicielem firmy. Koszt połączenia to 7,69 zł. Pamiętajmy, że rozmowa nie będzie trwała minutę, ale minimum 15 minut. Liczmy się z dodatkowymi wysokimi kosztami, jakie musimy ponieść za zaciągnięcie pożyczki w szybka-pozyczka.com.

Szybka-pozyczka.com - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki w szybka-pozyczka.com: kwota pożyczki 10 000 zł, 12 równych rat po 1084,62 zł; RRSO 50%, Całkowita kwota do spłaty 13 015,44 zł, całkowity koszt kredytu 13 015,44 zł (w tym: prowizja 0 zł, opłata przygotowawcza 105,24 zł, odsetki 2910,20 zł).

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Szybka-pozyczka.com - Dane firmy

 • kontakt@szybka-pozyczka.com
 • NA2 SP. Z O. O., Equator II – Al.Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa.
  NIP: 701 044 67 06

Szybka Pożyczka opinie o pożyczce prosto od inwestorów

Szybka Pożyczka to jedynie platforma, która pośredniczy między osobami wnioskującymi o pożyczkę a inwestorami, chcącymi udzielić im pomocy pieniężnej. Platforma ma za zadanie znaleźć pożyczkobiorcom odpowiedniego inwestora, od którego dostaniemy pożyczkę. Klient ma możliwość na wybranie samemu kwoty pożyczki, oprocentowania i okresu kredytowania. Inwestorzy w Szybka Pożyczka com decydują się na udzielenie pożyczek innym osobom, ponieważ oni sami dzięki temu zyskują dodatkowe profity. Ważne, żeby ustalić warunki tak, aby każda ze stron była zadowolona. Pośrednik natomiast jest łącznikiem pomiędzy użytkownikiem a pożyczkodawcą. W zależności, na jakiego trafimy inwestora, taką zaproponuje nam również maksymalną kwotę pożyczki. Musimy jednak pamiętać, że proces zaciągnięcia pożyczki, będzie trwał znacznie dłużej niż w sytuacji, gdy wybierzemy sami firmę pożyczkową i wypełnimy krótki wniosek o pożyczkę. Pomocne mogą się okazać rankingi chwilówek i pożyczek ratalnych, dzięki którym sami będziemy mogli dokonać wyboru pożyczkodawcy. Co więcej, będziemy świadomi, jaka firma, bo to również ważne, jest darzona zaufaniem wśród konsumentów, udzieli nam pożyczki i podpiszemy z nią umowę.

Szybka Pożyczka com opinie konsumentów

Chcesz zaciągnąć pożyczkę w Szybka Pozyczka? Nic nie wiesz o firmie? Powinieneś przed podpisaniem umowy z jakąkolwiek firmą, dowiedzieć się paru opinii na jej temat. I tak postępować w przypadku innych firm pozabankowych, udzielających pożyczek na raty lub chwilówek online. Wystarczy, że przeglądniesz inne strony internetowe, lub fora wpisując hasło: “szybka pozyczka com opinie” lub “szybka pozyczka opinie”. Takie frazy pozwolą na odnalezienie opinii na temat firmy. Wielu użytkowników i pożyczkobiorców zostawiło ślad w postaci komentarza na temat jakości obsługi klienta przez konsultantów firmy lub na temat samego pracodawcy. Wiele osób boi się pożyczki, która udzielana jest przez osoby trzecie, w tym wypadku inwestorów. Nie mamy pewności, kto jest po drugiej stronie. Niestety minusem w firmie Szybka Pożyczka jest fakt, że pożyczkobiorca musi ponieść bardzo wysokie koszty za zaciągniętą pożyczkę.

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki
 • Długi okres kredytowania

Wady

 • Brak darmowej pierwszej pożyczki
 • Brak promocji
 • Bardzo wysokie koszty dodatkowe
 • Obowiązkowe połączenie telefoniczne - 7,69 zł/min

Ocena

2.13
15 głosów

Komentarze

5 odpowiedzi na “Szybka-pozyczka.com”

 1. Aagnieszka pisze:

  Szybka-pozyczka.com oferuje korzystne pożyczki szyte na miarę potrzeb i możliwości finansowych. Od 300 do 150 000 złotych. Ja dostałam 3 000 zł bez problemu od firmy, która dała pożyczkę na raty. Bez zbędnych formalności i z problemami w BIK. Pożyczka godna polecenia. Pozdrawiam Was serdecznie z Krakowa!

 2. Julia89 pisze:

  Jeżeli szukacie jakoś pośrednika do pożyczek online na minimum 5 lat, to śmiało mogę polecić. Szybka-pozyczka.com zaoferowała mi pomoc bardzo szybko i znalazła dwa dobre rozwiązania, z których wybrałam to, które było bardziej opłacalne. Pożyczka na 10 000 złotych, więc nie chciałam się wpakować w kłopoty.

 3. słabo pisze:

  pierwszy i ostatni raz brałam tu pożyczkę. Potrzebowałam pieniędzy na szybko a ta pożyczka wydawała się rozsądna. Do tego wniosek wypełnia się online i wszystko idzie dość zgrabnie. Niestety to są jedyne plusy pożyczkobiorcy. Połączenia mają płatne(?!) ponad 7 złotych. A dodatkowe koszta są bardzo wysokie.

 4. Irenksa pisze:

  Mam to szczęście, że mocno przemyślałam czy aby na pewno ta pożyczka będzie dla mnie dobra. Czytając o tej firmie, na ich stronie wszystko było pięknie przedstawione, jednak czytając dalej zauważyłam że pierwsza pożyczka nie jest darmowa. Mają również, o dziwo, płatne połączenia z infolinią, ponad 7 zł za minutę.

 5. Joana_20 pisze:

  Czym jest chwilówka wie na pewno każda osoba, która choć raz musiała skorzystać z szybkich pożyczek. Najczęściej to pożyczka online, o którą się wnioskuje wypełniając wniosek na stronie firmy udzielającej pożyczek. Sama procedura przyznania pożyczki jest oparta na uproszczonych zasadach, dlatego po kilku minutach jest już znana decyzja o przyznaniu pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.