Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Szybka-pozyczka.com

1.67
3 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 150 000 zł
Weź pożyczkę
w Szybka-pozyczka.com

Szybka-pozyczka.com - Opinie

Szybka-pozyczka.com to kolejna firma, która pośredniczy pomiędzy użytkownikiem a inwestorem udzielającym pożyczki ratalnej online. Maksymalna kwota pożyczki wynosi, aż 150 000 zł. Spłata zobowiązania waha się od 1 roku to 10 lat. Pożyczkobiorca sam wybiera na wirtualnym kalkulatorze, kwotę pożyczki, czas jej spłaty oraz oprocentowanie.

Szybka-pozyczka.com - Pożyczki przez internet

Trochę niepokojący jest fakt, iż zaciągnąć pożyczkę w szybka-pozyczka.com, trzeba ponieść ogromne dodatkowe koszty. Jak podano w regulaminie, obowiązkowe jest po wysłaniu zgłoszenia, skontaktowanie się z przedstawicielem firmy pod numer telefonu, który zostanie wskazany w serwisie. Koszt połączenie wynosi, aż 7,69 zł! Doszukaliśmy się również, że cała rozmowa trwa około 15 minut, co oznacza, że klient będzie musiał zapłacić dodatkowo za samą rozmowę telefoniczną 115 zł! Przypominamy, że wykonanie połączenia telefonicznego, jest obowiązkowe, jeżeli chcemy uzyskać pożyczkę w szybka-pozyczka.com. Również zostaniemy poproszeni o zatwierdzenie dodatkowych zgód. Jeżeli zgodzimy się na aktywację usługi MT Gotówka, musimy liczyć się z kolejnymi dodatkowymi kosztami. Firma dostarcza na podany numer telefonu klienta, informacje płatne za pośrednictwem wiadomości SMS. Użytkownik otrzyma każdego dnia SMS z ofertami firmy, za którego zapłacimy 2,46 zł. Klikając przez przypadek, oprócz spłaty kredytu nabawimy się dodatkowych długów u naszego operatora telefonicznego.

Szybka-pozyczka.com - Ogólne warunki

W szybka-pozyczka.com wystarczy posiadać ważny dokument tożsamości oraz obywatelstwo polskie, aby móc uzyskać pożyczkę ratalną do 150 000 zł. Również konieczne, jest posiadanie stałego miejsca zamieszkania i podania wszystkich danych osobowych pożyczkodawcy. Szybka-pozyczka.com to pożyczka otrzymywana na dowód osobisty.

Szybka-pozyczka.com - Pożyczka krok po kroku

Pożyczkę zaciągamy online, co oznacza, że potrzebny będzie nam komputer stałe łącze. Dodatkowo potrzebujemy ważny dowód osobisty, z którego będziemy wprowadzali dane osobowe. Wystarczy wypełnić wniosek i konieczne, jest skontaktowanie się z przedstawicielem firmy. Koszt połączenia to 7,69 zł. Pamiętajmy, że rozmowa nie będzie trwała minutę, ale minimum 15 minut. Liczmy się z dodatkowymi wysokimi kosztami, jakie musimy ponieść za zaciągnięcie pożyczki w szybka-pozyczka.com.

Szybka-pozyczka.com - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki w szybka-pozyczka.com: kwota pożyczki 10 000 zł, 12 równych rat po 1084,62 zł; RRSO 50%, Całkowita kwota do spłaty 13 015,44 zł, całkowity koszt kredytu 13 015,44 zł (w tym: prowizja 0 zł, opłata przygotowawcza 105,24 zł, odsetki 2910,20 zł).

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Szybka-pozyczka.com - Dane firmy

  • kontakt@szybka-pozyczka.com
  • NA2 SP. Z O. O., Equator II – Al.Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa.
    NIP: 701 044 67 06

Zalety

  • Wysoka kwota pożyczki
  • Długi okres kredytowania

Wady

  • Brak darmowej pierwszej pożyczki
  • Brak promocji
  • Bardzo wysokie koszty dodatkowe
  • Obowiązkowe połączenie telefoniczne - 7,69 zł/min

Ocena

1.67 (33.4%)
3 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *