Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Pozyczyc.pl

3.15
10 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 5 000 zł
Weź pożyczkę
w Pozyczyc.pl

Pozyczyc.pl - Opinie

Pozyczyc.pl jest agregatem pożyczkowym stworzonym po to, by pomagać w pośrednictwie pomiędzy osobami chcącymi zaciągnąć dodatkowe zobowiązanie finansowe a przedsiębiorstwami kredytowymi. Jego głównym zadaniem jest gromadzenie informacji o potrzebach kredytobiorców, aby ułatwić im odnalezienie firmy pomocnej w zażegnaniu ich kłopotów finansowych. Dlatego, zgodnie z tym, co zamieszczono na stronie, do dyspozycji klientów dostępne są ciekawe oferty pożyczkowe wielu głównych przedsiębiorstw sektora finansowego. Wśród nich znajdują się również te oferujące darmowe pożyczki, których RRSO wynosi 0%. Adresowane są one do nowych kredytobiorców, którzy mogą skorzystać z tych preferencyjnych warunków.

Atrakcyjne warunki udzielania pomocy finansowej obowiązują nie tylko w przypadku pożyczek 0%, ale również produktów ratalnych, które dostępne są w poszczególnych spółkach. Zgodnie jednak z suwakiem dostępnym na stronie pozyczyc.pl maksymalna dostępna kwota wynosi 5000 złotych i może być spłacana maksymalnie przez 12 miesięcy.

Koniecznie trzeba zaznaczyć, że opisywany serwis należy do Polskiej Grupy Pożyczkowej, która zdobyła sobie spore grono zadowolonych klientów. Świadczy usługi, dzięki którym zdecydowanie łatwiej i szybciej udaje się zaciągnąć dodatkowe zobowiązanie finansowe. Sprawia, że zaledwie jedna złożona przez nas aplikacja prowadzi do poddania weryfikacji wniosku w kilku różnych firmach pożyczkowych. W ten sposób zyskuje się cenny czas, który trzeba byłoby poświęcić na odwiedzanie kilku różnych firm dostępnych dzisiaj na rynku.

Pozyczyc.pl - Pożyczki przez internet

Główną zaletą opisywanego serwisu jest to, że nie musimy spędzać długich godzin na porównywaniu różnych ofert dostępnych w sieci. Cały ten proces, dość żmudny i czasochłonny, możemy powierzyć specjalistom. Zasadniczo do nas należy jedynie wybranie tego, który najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom. Ważne jest, że wszystkie ciążące na nas obowiązki są niezbyt czaso- i pracochłonne. Cały interfejs użytkownika jest przy tym bardzo prosty i przejrzysty. Nie trzeba martwić się o to, że natkniemy się na problemy w czasie przechodzenia przez całą procedurę. Zauważmy, że wielu z nas wzbrania się przed podjęciem dodatkowego zobowiązania finansowego, bo ciężko odnaleźć właściwą dla nas ofertę w ich tak ogromnej magmie. Z pomocą tej witryny problem zostaje rozwiązany raz na zawsze

Pozyczyc.pl - Ogólne warunki

Nie jest proste znalezienie odpowiedzi na pytanie o to, jakie są warunki stawiane temu, kto chce starać się o pomoc finansową. Wiadomo jednak, że podane dane osobowe i wszystkie te, które podawane są w czasie procesu rejestracyjnego, trafiają do 20 różnych firm. Każda z nich w ramach stosowanych przez siebie procedur i procesów weryfikacyjnych dokonuje sprawdzenia klienta na podstawie danych zebranych przez serwis Pozyczyc.pl. Z tego powodu zestaw gromadzonych informacji jest dość rozbudowany, co służy dokładnemu przeanalizowaniu sytuacji materialnej klienta.

Pozyczyc.pl - Pożyczka krok po kroku

System aplikowania o pożyczkę w Pozyczyc.pl jest dość prosty i intuicyjny w obsłudze. Na samym początku określamy swoje wymogi wobec pożyczki (jej wysokość i ilość rat). Później trzeba podać podstawowe dane na swój temat (imię, nazwisko, telefon, e-mail) i wyrazić zgodę na przetwarzanie podanych informacji. Kolejnym krokiem jest kliknięcie przycisku „Weź pożyczkę”. Ten przekierowuje nas do kolejnego kroku. Tam uzupełnia się wniosek o stan cywilny, numer PESEL i dane na temat dowodu osobistego. Równie ważny jest numer konta i nazwa banku, w którym jest ono założone. Później przychodzi pora na zbadanie zdolności kredytowej, co jest już bardziej czasochłonne i wymaga podania szczegółowych informacji. Dotyczą głównie umowy, na podstawie której wykonujemy pracę zarobkową. Musimy też podać informacje o uzyskiwanych dochodach, co stanowi odpowiedź na pytanie o to, czy podołamy spłacie zadłużenia. Potem tak uzupełniony wniosek jest przetwarzany. Na jego podstawie zapada decyzja, czy zostanie nam przyznana pomoc. Niestety, za ten proces pozyczyc.pl nie bierze już odpowiedzialności. Nie daje również gwarancji, kiedy środki zostaną wypłacone. Należy zatem pamiętać, że mamy do dyspozycji jedynie pewne narzędzie pomocowe, które ma za zadanie ułatwienie nam staranie się o uzyskanie dodatkowych pieniędzy.

Pozyczyc.pl - Koszty pożyczki

Nie można właściwie określić tego, ile dokładnie zapłacimy za przydzieloną nam pożyczkę. To wszystko zależne jest od tego, jaki kredytodawca udzieli nam wsparcia. Później zgodnie z jego ofertą będziemy ponosić narzucone przez niego koszty dodatkowe. Nie można też mieć pewności, że uda się skorzystać z darmowej oferty, której RRSO wynosi 0%. Wiele ustaleń jest zatem niepewnych i trzeba wykazać się cierpliwością w oczekiwaniu na otrzymanie informacji zwrotnej.

Pożyczasz101
Czas (miesięcy)111
Rata22
Oddajesz202

Pozyczyc.pl - Dane firmy

 • info@pgp.pl
 • Polska Grupa Pożyczkowa Sp. z o.o., ul. Williama Heerleina Lindleya 16, 02-013 Warszawa.
  KRS 0000619712
  NIP 7010579063
  REGON 364527142

Zalety

 • Strona umożliwia sprawdzenie ofert 20 różnych pożyczkodawców
 • Oszczędność czasu potrzebnego na poszukiwanie właściwej dla nas firmy kredytowej
 • Czytelny i prosty w obsłudze interfejs
 • Usługa bezpłatna

Wady

 • Serwis samodzielnie nie świadczy usług kredytowych
 • Brak wyszczególnionych firm, do których trafiają dane klientów
 • Wiele jest niewiadomych odnośnie starania się o pożyczkę
 • Nie ma się gwarancji, że wsparcie finansowe zostanie przyznane
 • Brak numeru telefonu i wygodnej formy kontaktu z działem obsługi klienta

Ocena

3.15 (63%)
10 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.