Lekkarata recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Firma Lekkarata należała do SMS Kredyt, który obecnie wstrzymał działalność pożyczkową, a firma została przejęta przez Kreos sp. z o.o.. Strona Lekkarata jest nieaatywna.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Lekkarata - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Św. Mikołaja 8/1, 50-125 Wrocław
TelefonTelefon: 71 778 92 00
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@grupakreos.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Kreos sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000610035
NIP: 8971731029
REGON: 02055830100000

Zalety i wady firmy Lekkarata

LekkaRata – Pożyczki przez internet

W Lekkarata klient może może liczyć na 5000 zł pożyczki, którą rozkłada na miesięczne raty od 3 do 30. Cały proces wnioskowania o pożyczkę przebiega za pośrednictwem Internetu. Klient nie musi wychodzić z domu, aby otrzymać pieniądze. Przyznane środki finansowe przelewane są na konto bankowe klienta, podane przy rejestracji wniosku. Decyzję o przyznaniu pożyczki klient otrzymuje poprzez SMS. Następnie kurier pojawia się osobiście w miejscu zamieszkania pożyczkobiorcy w celu podpisania umowy. Po podpisaniu dokumentów przelew ląduje na koncie klienta.

LekkaRata – Ogólne warunki

Jakie dokumenty musimy przedstawić, aby otrzymać pożyczkę? By otrzymać pożyczkę w Lekkarata wystarczy zarejestrować się na stronie www.lekkarata.pl, spełniając kilka niezbędnych warunków: klient musi być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, mieć od 25 do 80 lat, posiadać stałe miejsce zamieszkania oraz stałe dochody – wynagrodzenie. Klient powinien nie posiadać negatywnej historii kredytowej w BIK, KRD, BIG InfoMonitor i innych, Kiedy spłacimy jedną pożyczkę w Lekkarata, dopiero wtedy możemy wnioskować o kolejną pożyczkę.

LekkaRata – Pożyczka krok po kroku

Jak wygląda proces wnioskowania o pożyczkę online w Lekkarata? Najpierw odwiedzamy stronę internetową pożyczkodawcy i za pomocą kalkulatora wybieramy odpowiednią kwotę pożyczki i termin spłaty. Klikamy w przycisk „Weź pożyczkę”, po czym wypełniamy formularz wniosku o chwilówkę wymaganymi danymi. Sprawdzamy poprawność wpisanych danych i przechodzimy dalej. Po rejestracji otrzymamy na nasz adres e-mail wiadomość, w którą musimy kliknąć, by dokończyć rejestrację. Zostaniemy również szybko poinformowaniu o przydzieleniu pożyczki. Kwota udzielonego wsparcia finansowego zostanie przelana na konto bankowe podane podczas rejestracji na stronie pożyczkodawcy.

LekkaRata – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Dla kwoty pożyczki w wysokości 3 000 zł, udzielonej na 24 miesiące, spłacanej w równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem stałym w wysokości 10,00% rocznie oraz opłatą operacyjną wynoszącą 2 550,00 zł – wysokość każdej z rat wynosi 244,65 zł. Całkowity koszt pożyczki wynosi 2 871,15 zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi: 5 871,15 zł. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 106,84%. procentowanie pożyczki jest równe dwukrotności odsetek ustawowych. Informację na temat aktualnej wysokości oprocentowania pożyczki można znaleźć w serwisie pożyczkodawcy.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Lekkarata zostaw swoją opinię.

14 komentarzy

tomek

Lekkarata to synonim zadowolenia klientów. Potrafią przekonać do siebie nowych, ale i utrzymać obecnych. Jak to robią? W najprostszy z możliwych sposobów. Oferując coś atrakcyjnego, w tym przypadku opłacalną pożyczkę. Chociaż jej koszty są wysokie, Lekkarata to naprawdę dobre rozwiązanie finansowych problemów. Jestem z tą firmą od dawna i sobie chwalę 🙂

00 Odpowiedz
zygmunt

Maksymalna kwota pożyczki zachęca. Dołączam się do pozytywnych opinii o firmie Lekkarata.

00 Odpowiedz
Oliwia

W Lekkiej Racie może i jest lekko ale w portfelu. Oferują dość wysokie pożyczki ale na długi okres co nie zawsze się sprawdza. DO tego dość długo czeka się na weryfikację wniosku a przelanie pieniążka po podpisaniu umowy jak się pojawi kurier trochę ten proces wydłuża. A szkoda. Koszty pożyczki też nie należą do najniższych. Myślę, że są lepsi na rynku.

00 Odpowiedz
Julia

Aby czuć się lekko oferta Lekkiej Raty jest w sam raz. Polecam.

00 Odpowiedz
Paweł K.

Pożyczka Lekka Rata jest dokładnie taka, jak się nazywa. Dla mnie nic dodać, nic ująć. Wzięcie pożyczki i jej spłacenie nie przysparza takiemu użytkownikowi jak ja żadnych problemów. Nie biorę często pożyczek, ale tutaj akurat skorzystałem i nie żałuję. Pożyczyłem niewiele, bo ok. 1500, a spłata poszła bez trudności. Już mam z tym spokój i cieszę się nowymi meblami do sypialni. Teraz spanie jest jeszcze przyjemniejsze niż wcześniej 😀

00 Odpowiedz
Michau

jak już się zdecydowałem, to nie chciałem robic zamieszania i rezygnowac, ale ja akurat dosyć długo czekałem aż rozpatrzą mój wniosek… nie wiem dlaczego, nawet kredytu w banku teraz nie mam. Poza ta wadą to wszystko jest ok – jak już dostałem te 3 tysiące, to sobie spłacam powoli, bo musze przyznać, że niewiele firm pozwala rozbić pożyczkę na tak wiele rat jak w lekkiej racie. ta firma ma u mnie ocenę 3+, parę rzeczy do poprawy, ale ogólnie jest ok. Najważniejsze, że nie oszukują!

00 Odpowiedz
Domisia

Wiele opinii słyszałam o firmie Lekkarata, zarówno dobrych, jak i złych. Miałam więc pewne wątpliwości przed wzięciem kredytu, a oprócz tego zauważyłam, że to bardzo droga pożyczka. Ostatecznie wyszło tak, że kredyt wzięłam bo przekonała mnie ilość rat. To daje duży komfort psychiczny, jak wiem, że na spłatę mam prawie 3 lata. Mimo wszystko polecam tę firmę!

00 Odpowiedz
Karinka

LekkaRata oferuje dokładnie takie formy spłaty długu, jak się nazywa. Pieniądze oddaje się bardzo lekko i bez spięć. Dzięki temu mogłam kupić kilka ważnych sprzętów do swojego salonu 🙂

00 Odpowiedz
Migotka

Szukałam lekkiej pożyczki i znalazłam Lekką Pożyczkę haha 😀 A chciałam zorganizować rodzicom piękną rocznicę ślubu. Wcale nie jakąś wielką imprezę, ale po prostu miły wieczór w gronie przyjaciół, w restauracji, no i wymyśliłam, że kupię im grawerowane zegarki w prezencie. Zabrakło mi kilkuset złotych, a nie chciałam się zadłużać na kilka tysięcy po doliczeniu prowizji. Lekka Pożyczka się sprawdziła.

00 Odpowiedz
Darek

Długo czekałem na weryfikację wniosku. Może i Lekka rata ma długi okres spłaty, ale jakoś mnie to nie zachęciło

00 Odpowiedz
Pati

Pożyczyłam od nich 5 tys na 12 miesiecy spłacalam po troche ponad 600 zł mies i dałam radę. Lekka Rata troche długo weryfikuje, ale jak już to zrobili to poszło szybko.

00 Odpowiedz
Łukasz

dostałem dokladnie taką kwotę, jaką chciałem, przy spłacie też nie było żadnego problemu. mogę polecać lekką ratę

00 Odpowiedz
Jacek

Kino domowe to było od dłuższego czasu moje najskrytsze marzenie. W domu nie miałem jak go zrealizować, ale kiedy poszłem na swoje to otworzyły się przede mną nowe perspektywy. W moim wynajmowanym mieszkaniu jest tyle miejsca, że spokojnie może w nim stanąć kino domowe. Tylko kasy nie miałem. Wszystko poszło na meble i dodatki do mojego nowego lokum ( mieszkanie, które od niedawna wynajmuje nie miało nawet łóżka. Dobrze, że w kuchni były wszystkie sprzęty i szafki.) Pomyślałem: a może spróbować wziąć pożyczkę? Oczywiście bank na początku skreśliłem, z różnych powodów. Długo by opowiadać. Skupiłem się więc na znalezieniu korzystnej dla mnie oferty jakiejś firmy pożyczkowej. Spodobało mi się to co oferowała Lekka Rata. To właśnie tam złożyłem wniosek i jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw. Kino domowe od miesiąca stoi już u mnie na mieszkaniu. Tylko dzięki Lekkiej Racie.

00 Odpowiedz
Kacper

Składałem w weekend i bez problemu dostałem kasę. Jak najbardziej jestem na tak.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
lekka rata logo
Podobne oferty do Lekkarata
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: