Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Maksymalna kwota pożyczki: 5 000 zł
Weź pożyczkę
w Lekkarata

Lekkarata - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

 

W firmie Lekkarata znajdziemy pożyczki w wysokości 5000 zł aż na 30 miesięczny rat. Udziela pożyczek w imieniu SMS Kredyt.

LekkaRata – Dane kontaktowe

Nazwa: LekkaRata
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 5000 do 30 mies.
Siedziba firmy: Lubicz 3, Kraków 31-034
Telefon: 12 414 34 93
e-mail: biuro@kredytygwarant.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 9:00-17:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Lekkarata - Pożyczki przez internet

W Lekkarata klient może może liczyć na 5000 zł pożyczki, którą rozkłada na miesięczne raty od 3 do 30. Cały proces wnioskowania o pożyczkę przebiega za pośrednictwem Internetu. Klient nie musi wychodzić z domu, aby otrzymać pieniądze. Przyznane środki finansowe przelewane są na konto bankowe klienta, podane przy rejestracji wniosku. Decyzję o przyznaniu pożyczki klient otrzymuje poprzez SMS. Następnie kurier pojawia się osobiście w miejscu zamieszkania pożyczkobiorcy w celu podpisania umowy. Po podpisaniu dokumentów przelew ląduje na koncie klienta.

Lekkarata - Ogólne warunki

Jakie dokumenty musimy przedstawić, aby otrzymać pożyczkę? By otrzymać pożyczkę w Lekkarata wystarczy zarejestrować się na stronie www.lekkarata.pl, spełniając kilka niezbędnych warunków: klient musi być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, mieć od 25 do 80 lat, posiadać stałe miejsce zamieszkania oraz stałe dochody – wynagrodzenie. Klient powinien nie posiadać negatywnej historii kredytowej w BIK, KRD, BIG InfoMonitor i innych, Kiedy spłacimy jedną pożyczkę w Lekkarata, dopiero wtedy możemy wnioskować o kolejną pożyczkę.

Lekkarata - Pożyczka krok po kroku

Jak wygląda proces wnioskowania o pożyczkę online w Lekkarata? Najpierw odwiedzamy stronę internetową pożyczkodawcy i za pomocą kalkulatora wybieramy odpowiednią kwotę pożyczki i termin spłaty. Klikamy w przycisk “Weź pożyczkę”, po czym wypełniamy formularz wniosku o chwilówkę wymaganymi danymi. Sprawdzamy poprawność wpisanych danych i przechodzimy dalej. Po rejestracji otrzymamy na nasz adres e-mail wiadomość, w którą musimy kliknąć, by dokończyć rejestrację. Zostaniemy również szybko poinformowaniu o przydzieleniu pożyczki. Kwota udzielonego wsparcia finansowego zostanie przelana na konto bankowe podane podczas rejestracji na stronie pożyczkodawcy.

Lekkarata - Koszty pożyczki

Przykład reprezentatywny: Dla kwoty pożyczki w wysokości 3 000 zł, udzielonej na 24 miesiące, spłacanej w równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem stałym w wysokości 10,00% rocznie oraz opłatą operacyjną wynoszącą 2 550,00 zł – wysokość każdej z rat wynosi 244,65 zł. Całkowity koszt pożyczki wynosi 2 871,15 zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi: 5 871,15 zł. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 106,84%. procentowanie pożyczki jest równe dwukrotności odsetek ustawowych. Informację na temat aktualnej wysokości oprocentowania pożyczki można znaleźć w serwisie pożyczkodawcy.

Pożyczasz4900650033004950
Czas (miesięcy)4444
Rata1386.391386.39
Oddajesz5545.56650033005545.56

Lekkarata - Dane firmy

 • Telefon: +48 12 414 34 93
 • biuro@kredytygwarant.pl
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 9.00 – 17.00
  Gwarant Credit Service Sp.Jawna P.Bieniek i N.Czarnecki ul. Lubicz 3 , 31-034 Kraków, NIP: 6751364444, REGON: 120447461, KRS 0000277363 Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

 

Zalety

 • wysoka górna granica wieku
 • wiele rat

Wady

 • weryfikacja trwa zbyt długo
 • bardzo słaby wygląd strony
 • wysokie opłaty

Ocena

2.67
9 głosów

Komentarze

14 odpowiedzi na “Lekkarata”

 1. tomek pisze:

  Lekkarata to synonim zadowolenia klientów. Potrafią przekonać do siebie nowych, ale i utrzymać obecnych. Jak to robią? W najprostszy z możliwych sposobów. Oferując coś atrakcyjnego, w tym przypadku opłacalną pożyczkę. Chociaż jej koszty są wysokie, Lekkarata to naprawdę dobre rozwiązanie finansowych problemów. Jestem z tą firmą od dawna i sobie chwalę 🙂

 2. zygmunt pisze:

  Maksymalna kwota pożyczki zachęca. Dołączam się do pozytywnych opinii o firmie Lekkarata.

 3. Oliwia pisze:

  W Lekkiej Racie może i jest lekko ale w portfelu. Oferują dość wysokie pożyczki ale na długi okres co nie zawsze się sprawdza. DO tego dość długo czeka się na weryfikację wniosku a przelanie pieniążka po podpisaniu umowy jak się pojawi kurier trochę ten proces wydłuża. A szkoda. Koszty pożyczki też nie należą do najniższych. Myślę, że są lepsi na rynku.

 4. Julia pisze:

  Aby czuć się lekko oferta Lekkiej Raty jest w sam raz. Polecam.

 5. Paweł K. pisze:

  Pożyczka Lekka Rata jest dokładnie taka, jak się nazywa. Dla mnie nic dodać, nic ująć. Wzięcie pożyczki i jej spłacenie nie przysparza takiemu użytkownikowi jak ja żadnych problemów. Nie biorę często pożyczek, ale tutaj akurat skorzystałem i nie żałuję. Pożyczyłem niewiele, bo ok. 1500, a spłata poszła bez trudności. Już mam z tym spokój i cieszę się nowymi meblami do sypialni. Teraz spanie jest jeszcze przyjemniejsze niż wcześniej 😀

 6. Michau pisze:

  jak już się zdecydowałem, to nie chciałem robic zamieszania i rezygnowac, ale ja akurat dosyć długo czekałem aż rozpatrzą mój wniosek… nie wiem dlaczego, nawet kredytu w banku teraz nie mam. Poza ta wadą to wszystko jest ok – jak już dostałem te 3 tysiące, to sobie spłacam powoli, bo musze przyznać, że niewiele firm pozwala rozbić pożyczkę na tak wiele rat jak w lekkiej racie. ta firma ma u mnie ocenę 3+, parę rzeczy do poprawy, ale ogólnie jest ok. Najważniejsze, że nie oszukują!

 7. Domisia pisze:

  Wiele opinii słyszałam o firmie Lekkarata, zarówno dobrych, jak i złych. Miałam więc pewne wątpliwości przed wzięciem kredytu, a oprócz tego zauważyłam, że to bardzo droga pożyczka. Ostatecznie wyszło tak, że kredyt wzięłam bo przekonała mnie ilość rat. To daje duży komfort psychiczny, jak wiem, że na spłatę mam prawie 3 lata. Mimo wszystko polecam tę firmę!

 8. Karinka pisze:

  LekkaRata oferuje dokładnie takie formy spłaty długu, jak się nazywa. Pieniądze oddaje się bardzo lekko i bez spięć. Dzięki temu mogłam kupić kilka ważnych sprzętów do swojego salonu 🙂

 9. Migotka pisze:

  Szukałam lekkiej pożyczki i znalazłam Lekką Pożyczkę haha 😀 A chciałam zorganizować rodzicom piękną rocznicę ślubu. Wcale nie jakąś wielką imprezę, ale po prostu miły wieczór w gronie przyjaciół, w restauracji, no i wymyśliłam, że kupię im grawerowane zegarki w prezencie. Zabrakło mi kilkuset złotych, a nie chciałam się zadłużać na kilka tysięcy po doliczeniu prowizji. Lekka Pożyczka się sprawdziła.

 10. Darek pisze:

  Długo czekałem na weryfikację wniosku. Może i Lekka rata ma długi okres spłaty, ale jakoś mnie to nie zachęciło

 11. Pati pisze:

  Pożyczyłam od nich 5 tys na 12 miesiecy spłacalam po troche ponad 600 zł mies i dałam radę. Lekka Rata troche długo weryfikuje, ale jak już to zrobili to poszło szybko.

 12. Łukasz pisze:

  dostałem dokladnie taką kwotę, jaką chciałem, przy spłacie też nie było żadnego problemu. mogę polecać lekką ratę

 13. Jacek pisze:

  Kino domowe to było od dłuższego czasu moje najskrytsze marzenie. W domu nie miałem jak go zrealizować, ale kiedy poszłem na swoje to otworzyły się przede mną nowe perspektywy. W moim wynajmowanym mieszkaniu jest tyle miejsca, że spokojnie może w nim stanąć kino domowe. Tylko kasy nie miałem. Wszystko poszło na meble i dodatki do mojego nowego lokum ( mieszkanie, które od niedawna wynajmuje nie miało nawet łóżka. Dobrze, że w kuchni były wszystkie sprzęty i szafki.) Pomyślałem: a może spróbować wziąć pożyczkę? Oczywiście bank na początku skreśliłem, z różnych powodów. Długo by opowiadać. Skupiłem się więc na znalezieniu korzystnej dla mnie oferty jakiejś firmy pożyczkowej. Spodobało mi się to co oferowała Lekka Rata. To właśnie tam złożyłem wniosek i jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw. Kino domowe od miesiąca stoi już u mnie na mieszkaniu. Tylko dzięki Lekkiej Racie.

 14. Kacper pisze:

  Składałem w weekend i bez problemu dostałem kasę. Jak najbardziej jestem na tak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.