Kredyt Silesia recenzja oferty oraz opinie klientów

Pożyczkowy Portal

Kredyt Silesia - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy:
TelefonTelefon:
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail:

Weryfikacja w bazach dłużników

Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Kredyt Silesia

Kredyt Silesia – Pożyczki przez internet

Pośrednik Kredyt Silesia oferuje pożyczki online do kwoty 120000 zł. Proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się całkowicie online. Strona firmy jest mało rozbudowana, na samym środku znajdziemy formularz zgłoszeniowy, który musimy uzupełnić. Po wysłaniu zgłoszenia przedstawiciel firmy udostępni nam dopasowaną pożyczkę do naszych potrzeb. Po wypełnieniu formularza możemy spodziewać się również telefonów od banków w sprawie udzielenia kredytu. Jeżeli nurtują nas jakieś pytania, możemy skontaktować się z konsultantem, który dostępny jest pod numerem telefonu: + 48 22 469 16 98. Dzwonić można w godzinach od 8:00 do 17:00. Kontakt z firmą możliwy jest również za pośrednictwem e-maila: kontakt@kredytsilesia.pl.

Kredyt Silesia – Ogólne warunki

Pożyczkę za pośrednictwem Kredyt Silesia mogą zaciągać osoby pełnoletnie, posiadające ważny dokument tożsamości. Górna granica wieku wynosi 65 lat. Osoby, które nie mieszczą się w podanym przedziale wiekowym, niestety dostaną odmowę udzielenia pożyczki w Kredyt Silesia. Pożyczkobiorca musi mieć obywatelstwo polskie, jak również mieszkać na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Oczywiście, wymagane jest posiadanie własnego konta bankowego, na który zostaną przelane pieniądze. Podczas składania wniosku, jesteśmy zobowiązani podać dane kontaktowe oraz informacje, takie jak np. PESEL.

Kredyt Silesia – Pożyczka krok po kroku

Aby zaciągnąć pożyczkę za pośrednictwem Kredyt Silesia, należy wypełnić formularz dostępny na stronie firmy. Podajemy: imię i nazwisko, PESEL, kwotę pożyczki, jaka nas interesuje, numer telefonu, adres e-mail, kod pocztowy oraz odpowiedź na pytanie, czy widniejemy w bazach BIK. Żeby dokończyć wysłanie zgłoszenia, musimy zaakceptować wszystkie poniższe zgody, związane z przetwarzaniem naszych danych osobowych. Gdy odpowiednio uzupełnimy wniosek, klikamy na przycisk „poznaj ofertę”.

Kredyt Silesia – Koszty pożyczki

Opłaty zaciągniętej pożyczki, zostaną przedstawione w momencie wybrania kwoty pożyczki. Koszty będą zależne od pożyczkodawcy. Wszystkie informacje otrzymamy po złożeniu wniosku.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Kredyt Silesia zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
kredytsilesia.pl logo
Podobne oferty do Kredyt Silesia
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: