Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Home Kredyt

Home Kredyt - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

 

Home Kredyt nie należy do firm oferujących swoim klientom darmowe pożyczki. W swojej działalności skupia się raczej na ofertach krótkoterminowych kredytów ratalnych, których koszty określane są indywidualnie zależnie od danych zamieszczonych we wniosku trafiającego do biura obsługi.

Opinie o Kredytach Home

Home Kredyt zarządzana jest przez tę samą firmę, która wprowadziła na rynek usług pożyczkowych markę Ofin. Ma również związek z Takto Finanse. Finansowaniem udzielanych pożyczek zajmuje się z kolei Ferratum Bank. To instytucja działająca na całym świecie i obsługująca łącznie 1,5 miliona kredytobiorców na całym świecie. Zapewnia zatem stabilność w zakresie dokonywanych przez siebie operacji finansowych. Między innymi właśnie to sprawia, że kwota dostępna dla pożyczkobiorcy jest bardzo wysoka i wynosi od 100 do 10 000 złotych. Jest na tyle duża, że może być pomocna w realizowaniu nawet większych inwestycji. Okres kredytowania trwa z kolei maksymalnie 24 miesiące. To naprawdę dobra propozycja dla szerokiego grona klientów. Pozwala uzyskać potrzebne środki na takich warunkach, by spłata zadłużenia nie była nadmiernym obciążeniem budżetu domowego. Jest dostępna już dla tych wszystkich, których miesięczny dochód wynosi zaledwie 500 złotych brutto. Z powodzeniem o pomoc mogą starać się nawet ci, którzy otrzymują minimalne świadczenia emerytalno-rentowe. Nikogo nie powinno zatem dziwić, że eksperci rynku finansowego niejednokrotnie nagradzali firmę za świadczone przez nią usługi.

Home Kredyt – Dane kontaktowe

Nazwa: Home Kredyt
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 10 000 do 24 mies.
Siedziba firmy: Wybickiego 13c, Sopot 81-842
Telefon: 79 557 13 00
e-mail: biuro@homekredyt.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 8:00-19:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Home Kredyt - Pożyczki przez internet

Zastanawiając się nad tym, dlaczego warto skorzystać z oferty Home Kredyt, należy zdać sobie sprawę z jej licznych zalet. Na uwagę zasługuje przede wszystkim obecność firmy na rynku usług. Funkcjonuje już od 2012 roku i przez ten czas udzieliła łącznie 3 milionów pożyczek. Statystyki te pokazują, że ich przyznawalność jest bardzo wysoka. O jakości usługi świadczy z kolei grono aż 10 tysięcy zadowolonych klientów. Godny pochwały jest proces przyznawania pomocy finansowej – odznacza się tym, że przebiega nad wyraz sprawnie i szybko. Skorzystają z niego bardzo młode osoby, dopiero rozpoczynające swoją karierę zawodową. Bez wątpienia dobrze wspomnieć o tym, że o wysokiej jakości usług zaświadcza Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce działająca jako Członek Rady Rozwoju Finansowego stworzonej przez Ministerstwo Finansów. Ponadto na uwagę zasługuje profesjonalna i sprawnie działająca obsługa klienta, dbająca o to, by otrzymał on wszystkie niezbędne dla niego informacje dotyczące produktów finansowych.

Home Kredyt - Ogólne warunki

Z usług Home Kredyt skorzystać może osoba w wieku od 18 do 75 lat, która uzyskuje minimalny dochód miesięczny w wysokości 500 złotych netto. Oznacza to, że wymagania w tym zakresie są naprawdę niezbyt wysokie w porównaniu z ofertą konkurencyjnych firm. Ponadto wnioskodawca musi posiadać polski dowód osobisty i zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Może mieć ono postać druku wydanego przez pracodawcę, ale do złożenia odpowiedniej deklaracji stworzony został również spreparowany w tym celu druk Home Kredyt. Taka informacja na temat sytuacji finansowej wystarcza, by poddać się procesowi weryfikacyjnemu prowadzonemu przez firmę.

Home Kredyt - Pożyczka krok po kroku

Procedura związana ze staraniem się o kredyt na dowolny cel nie jest skomplikowana i przebiega bardzo sprawnie. Rozpoczyna się od wypełnienia formularza zamieszczonego na stronie. W jego kolejne kolumny wystarczy wpisać kwotę żądanej pożyczki i liczbę rat, na jaką chcemy, by została podzielona. Ponadto dla pożyczkodawcy ważne jest podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, numeru PESEL i miasta, w którym mieszkamy na co dzień. Po wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych wystarczy kliknąć przycisk „Weź pożyczkę”. Co dalej? Musimy czekać na telefon od Home Kredyt. Gdy zadzwoni doradca, trzeba odpowiedzieć na szereg pytań służących zbadaniu zdolności kredytowej. Później pod wskazany adres wysłany zostanie przedstawiciel firmy, z którym należy spisać wniosek. To jednak nie jest konieczne, bo na stronie internetowej zastrzeżono, że można też udać się do jednego z wyznaczonych punktów obsługi, gdzie możliwe jest sfinalizowanie całego procesu. Gotówka otrzymamy nawet w tym samym dniu, gdy wydana zostanie pozytywna decyzja o przyznaniu potrzebnej nam sumy.

Home Kredyt Kontakt

Home Kredyt udostępnia swoim klientom możliwość skontaktowania się w razie problemów za pośrednictwem infolinii lub wiadomości e-mail. Dział Obsługi Klienta, jak i cała firma, są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 21.00.

Home Kredyt - Koszty pożyczki

Zgodnie z wiadomościami zawartymi w przykładzie reprezentatywnym, chcąc pożyczyć potrzebną nam sumę, musimy liczyć się z kosztami, które będą porównywalne do tych opisanych poniżej:

Reprezentatywny przykład pożyczki 3800 zł; Czas obowiązywania umowy: 24 miesiące; Miesięczna rata: 324 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 7786 zł; Całkowity koszt pożyczki: 3986 zł (w tym opłata przygotowawcza: 50 zł, opłata prowizyjna: 3180 zł, kwota odsetek: 756 zł); Stopa oprocentowania: 10% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 119.26%

Pożyczasz3000400021003100
Czas (miesięcy)12121212
Rata436436
Oddajesz5232400021005232

Home Kredyt - Dane firmy

 • +48 664 792 120
 • biuro@homekredyt.pl
 • Wybickiego 13c, 81-842 Sopot
  KRS 0000434033
  REGON 146309425
  NIP 5222999573

Zalety

 • Profesjonalnie zbudowana, czytelna strona internetowa
 • Niska dolna granica wieku (18 lat)
 • Krótki formularz zgłoszeniowy
 • Długi okres spłaty wynoszący maksymalnie 24 miesiące
 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki: 10000 złotych
 • Obsługa czeków GIRO

Wady

 • Wysoka prowizja
 • Brak kontaktu z biurem obsługi klienta w soboty i niedziele
 • Każdy monit dotyczący nieterminowej spłaty to koszt od 3 do 15 złotych

Ocena

1.5
4 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.