Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Finanis.pl

2.33
6 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 300 000 zł
Weź pożyczkę
w Finanis.pl

Finanis.pl - Opinie

Finanis.pl oferuje pożyczki ratalne do kwoty 300 000 zł, na okres spłaty należności do 120 miesięcy. Finanis.pl swoją ofertę kieruje zarówno do osób indywidualnych, jak i również do przedsiębiorstw. Na serwisie podane są dane kontaktowe Finanis.pl, na które można kontaktować się z konsultantami firmy.

Usługodawcą jest Rafał Włodarczyk, prowadzący swoją działalność pod nazwą Vibset Interactive.

Finanis.pl - Pożyczki przez internet

Pożyczki w Finanis.pl oferowane są całkowicie online. Zarówno klienci indywidualni, jak i firmy mogą starać się o zaciągnięcie do 300 000 zł. Okres spłaty jest długi, wynosi on 120 miesięcy, co daje nam 10 lat możliwości spłaty zobowiązania. Pożyczkodawca zobowiązuje się chronić twoich danych osobowych, ponieważ są one ściśle chronione certyfikatami bezpieczeństwa. Pieniądze, o które się staramy, możemy uzyskać już w ten sam dzień, natomiast decyzja o przyznaniu pożyczki będzie do 15 minut od momentu wysłania formularza. Na stronie podane są dane firmy, dlatego możemy łatwo skontaktować się z pożyczkodawcą. Sama strona jest wykonana bardzo skromnie i prosto, jednakże wszystkie potrzebne dane są udostępnione. Jeżeli mielibyśmy jakieś pytania do pożyczkodawcy, możemy skontaktować się pod numerem telefonu: +48 22 765 66 33, lub napisać na adres e-mailowy: biuro@finanis.pl.

Finanis.pl - Ogólne warunki

Kto może starać się o pożyczkę ratalną w Finanis.pl? Na pewno musi być to osoba, która jest pełnoprawnym obywatelem Polski, ukończyła 18 rok życia i posiada stałe zamieszkanie na terenie Polski. Trzeba również mieć aktywny numer telefony komórkowego, adres e-mail w celu skontaktowania się pożyczkodawcy odnośnie decyzji jaka została przyznana klientowi. Firma  również weryfikuje naszą zdolność kredytową, od tego będzie zależało w dużej mierze czy uzyskamy pożyczkę w Finanis.pl.

Finanis.pl - Pożyczka krok po kroku

Pierwszym krokiem do przyznania pożyczki w Finanis.pl, jest odpowiednie uzupełnienie formularza, który znajduje się na stronie firmy. Oferta skierowana jest do osób nieprowadzących działalności prywatnej oraz do małych, dużych oraz średnich przedsiębiorstw. Na kalkulatorze dostępnym na stronie, należy oznaczyć odpowiednią kwotę pieniężną oraz czas jej spłaty. Obecnie najniższą kwotą, jaką możemy zaciągnąć, jest 500 zł, natomiast największą 300 000 zł. Poniżej uzupełniamy białe pola, w których musimy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, PESEL, kod pocztowy oraz nasz dochód miesięczny. Jeżeli natomiast wybieramy opcję “dla firm” musimy również podać NIP. W celu potwierdzenia naszych danych powinniśmy dostać SMS oraz wiadomość na adres e-mail, który podaliśmy w zgłoszeniu. Za zgłoszenie wniosku pożyczkodawca pobiera jednorazową opłatę. Kolejno, jeżeli wszystkie kroki przejdziemy pomyślnie, na nasze konto bankowe powinny zostać przelane pieniądze.

Finanis.pl - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki: kwota zaciągniętej pożyczki ratalnej – 10 786,36 zł, 60 miesięcznych rat równych po 318,63 zł, RRSO 28,45%, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt kredytu 8337,96 zł (w tym: prowizja 1610,33 zł; odsetki 4124,32 zł, koszt ubezpieczenia 2603,31 zł), całkowita kwota do zapłaty 19 124,32 zł.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Finanis.pl - Dane firmy

 • +48 22 765 66 330
 • biuro@finanis.pl
 • Finanis.pl, ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa.

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki do 300 000 zł
 • Długi czas spłaty zobowiązania - 120 rat
 • Podane dane kontaktowe na stronie

Wady

 • Wysokie RRSO
 • Brak informacji na temat firmy
 • Mało przejrzysty interfejs
 • Brak darmowej pierwszej pożyczki

Ocena

2.33 (46.6%)
6 głosów

Komentarze

2 odpowiedzi na “Finanis.pl”

 1. Iwona napisał(a):

  Jakie trzeba spelniaC warunki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *