Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Finanis.pl

2.63
8 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 300 000 zł
Weź pożyczkę
w Finanis.pl

Finanis.pl - Opinie

Finanis.pl oferuje pożyczki ratalne do kwoty 300 000 zł, na okres spłaty należności do 120 miesięcy. Finanis.pl swoją ofertę kieruje zarówno do osób indywidualnych, jak i również do przedsiębiorstw. Na serwisie podane są dane kontaktowe Finanis.pl, na które można kontaktować się z konsultantami firmy.

Usługodawcą jest Rafał Włodarczyk, prowadzący swoją działalność pod nazwą Vibset Interactive.

wandoo

Finanis.pl - Pożyczki przez internet

Pożyczki w Finanis.pl oferowane są całkowicie online. Zarówno klienci indywidualni, jak i firmy mogą starać się o zaciągnięcie do 300 000 zł. Okres spłaty jest długi, wynosi on 120 miesięcy, co daje nam 10 lat możliwości spłaty zobowiązania. Pożyczkodawca zobowiązuje się chronić twoich danych osobowych, ponieważ są one ściśle chronione certyfikatami bezpieczeństwa. Pieniądze, o które się staramy, możemy uzyskać już w ten sam dzień, natomiast decyzja o przyznaniu pożyczki będzie do 15 minut od momentu wysłania formularza. Na stronie podane są dane firmy, dlatego możemy łatwo skontaktować się z pożyczkodawcą. Sama strona jest wykonana bardzo skromnie i prosto, jednakże wszystkie potrzebne dane są udostępnione. Jeżeli mielibyśmy jakieś pytania do pożyczkodawcy, możemy skontaktować się pod numerem telefonu: +48 22 765 66 33, lub napisać na adres e-mailowy: biuro@finanis.pl.

Finanis.pl - Ogólne warunki

Kto może starać się o pożyczkę ratalną w Finanis.pl? Na pewno musi być to osoba, która jest pełnoprawnym obywatelem Polski, ukończyła 18 rok życia i posiada stałe zamieszkanie na terenie Polski. Trzeba również mieć aktywny numer telefony komórkowego, adres e-mail w celu skontaktowania się pożyczkodawcy odnośnie decyzji jaka została przyznana klientowi. Firma  również weryfikuje naszą zdolność kredytową, od tego będzie zależało w dużej mierze czy uzyskamy pożyczkę w Finanis.pl.

Finanis.pl - Pożyczka krok po kroku

Pierwszym krokiem do przyznania pożyczki w Finanis.pl, jest odpowiednie uzupełnienie formularza, który znajduje się na stronie firmy. Oferta skierowana jest do osób nieprowadzących działalności prywatnej oraz do małych, dużych oraz średnich przedsiębiorstw. Na kalkulatorze dostępnym na stronie, należy oznaczyć odpowiednią kwotę pieniężną oraz czas jej spłaty. Obecnie najniższą kwotą, jaką możemy zaciągnąć, jest 500 zł, natomiast największą 300 000 zł. Poniżej uzupełniamy białe pola, w których musimy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, PESEL, kod pocztowy oraz nasz dochód miesięczny. Jeżeli natomiast wybieramy opcję “dla firm” musimy również podać NIP. W celu potwierdzenia naszych danych powinniśmy dostać SMS oraz wiadomość na adres e-mail, który podaliśmy w zgłoszeniu. Za zgłoszenie wniosku pożyczkodawca pobiera jednorazową opłatę. Kolejno, jeżeli wszystkie kroki przejdziemy pomyślnie, na nasze konto bankowe powinny zostać przelane pieniądze.

Finanis.pl - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki: kwota zaciągniętej pożyczki ratalnej – 10 786,36 zł, 60 miesięcznych rat równych po 318,63 zł, RRSO 28,45%, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt kredytu 8337,96 zł (w tym: prowizja 1610,33 zł; odsetki 4124,32 zł, koszt ubezpieczenia 2603,31 zł), całkowita kwota do zapłaty 19 124,32 zł.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Finanis.pl - Dane firmy

 • +48 22 765 66 330
 • biuro@finanis.pl
 • Finanis.pl, ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa.

Finanis – pożyczki na raty online

Czym charakteryzują się pożyczki ratalne w Finanis? Wysoka kwota pożyczki na pewno przykuwa uwagę wielu wnioskujących osób. Dodatkowo pożyczki skierowane są dla osób indywidualnych, jak również Finanis posiada ofertę dla firm. Pożyczki na raty online cechuje ogólna dostępność na polskim rynku. Możemy łatwo zaciągnąć pożyczkę za pośrednictwem internetu, dlatego, aby uzyskać określoną sumę pieniędzy, nie będzie konieczne wychodzenie z domu. Wystarczy przygotować komputer i dostęp do internetu. Kolejnym krokiem będzie odwiedzenie strony potencjalnego pożyczkodawcy i wypełnienie odpowiednio wniosku. Nie musimy wypełniać sterty dokumentów, jak bywa to w przypadku zaciągania kredytów w bankach. Uzyskujemy umowę np. na adres e-mail lub tradycyjnie pocztą na adres korespondencji. Po podpisaniu umowy pieniądze trafiają na nasze konto bankowe, które podaliśmy we wniosku o pożyczkę. Zachęcamy dlatego do przyjrzenia się opiniom wszystkich pożyczkodawców, którzy są opisani na naszym portalu.

moneyman

Finanis opinie pożyczkobiorców na temat firmy

Zainteresowała Cię oferta pożyczki na raty w Finanis? Na temat Finanis.pl opinie są mało dostępne na stronach internetowych, czy forach tematycznych. Warto czytać o firmie Finanis opinie napisane przez specjalistów finansowych, którzy znają temat od podszewki. Na stronie firmy podane są opinie klientów, którzy zaciągnęli już pożyczkę na raty w Finanis.pl.  Dużym plusem firmy jest wysoka kwota pożyczki, która sięga aż 500000 zł. Długi okres kredytowania jest kolejną zaletą firmy. Pożyczka skierowana jest dla osób, które potrzebują wysokiej kwoty pożyczki, jak również spersonalizowane są nie tylko do osób indywidualnych, ale również do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Jak podaje firma Finanis, pożyczka dopasowana jest indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Niestety z minusów możemy wymienić wysokie RRSO oraz brak darmowej pierwszej pożyczki dla nowych klientów firmy.

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki do 300 000 zł
 • Długi czas spłaty zobowiązania - 120 rat
 • Podane dane kontaktowe na stronie

Wady

 • Wysokie RRSO
 • Brak informacji na temat firmy
 • Mało przejrzysty interfejs
 • Brak darmowej pierwszej pożyczki

Ocena

2.63 (52.6%)
8 głosów

Komentarze

7 odpowiedzi na “Finanis.pl”

 1. lepsza. napisał(a):

  Pożyczka dla firm jest o wiele lepsza niż kredyt. Finanis.pl oferuje pożyczki ratalne do kwoty 300 000 zł, na okres spłaty należności do 120 miesięcy. Finanis.pl swoją ofertę kieruje zarówno do osób indywidualnych, jak i również do przedsiębiorstw. Na serwisie podane są dane kontaktowe Finanis.pl, na których można porozmawiać z konsultantami firmy.

 2. Terminator napisał(a):

  Miałem wybór: albo zamykam warsztat, albo znajdę gdzieś 50 000 złotych i wykupię kolejne pomieszczenie oraz zatrudnię nowego pracownika, który zwiększy obroty oraz ilość klientów. Oczywiście bank odmówił mi pomocy, bo mam za małe obroty, a od znajomych nie chciałem. Gdyby nie Finanis i pożyczka na raty – normalne raty, to nie wiem, co bym zrobił.

 3. Gandzia napisał(a):

  Nie polecam. Wszystko na nie. Potrzebowałam na szybko ok 3000 zł. Szukałam w internecie informacji na temat różnych firm pożyczkowych i wpadłam na stronę Finanis.pl ale ich strona jest całkowicie nieczytelna. Nigdzie nie można znaleźć firmy więc jest to bardzo podejrzane, a do tego pierwsza pożyczka nie jest darmowa.

 4. Emil Tobiasz napisał(a):

  Na tą chwilę jeszcze nie wziąłem od nich pożyczki, ale to też dlatego że nie ma kontaktu z firmą. Nigdzie nie ma informacji na temat ich oferty. Strona internetowa wcale nie jest przejrzysta i łatwo się pogubić. Wiem tylko, że pierwsza pożyczka nie jest darmowa, co już bardzo mnie zniechęca na tle innych firm.

 5. Maxi napisał(a):

  Chwilówka moim zdaniem jest bardzo fajnym kredytem czy pożyczką. Spłaca się ją w niskich ratach, których wysokość jest znana w chwili składania wniosku. Działa ona coraz częściej jako pożyczka online, bo wniosek wypełnia się na stronie internetowej, a potem pieniądze z pożyczki są przelewane na konto bankowe.

 6. Iwona napisał(a):

  Jakie trzeba spelniaC warunki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.