Ratkomat 4.3333333333334 9

opinie o pożyczkach / Ratkomat

Ocena

{{data.ocena | number:1}} ({{(data.ocena / 5) * 100 | number:0 }} %)

{{data.iloscglosow}} głosów


Weź pożyczkę w {{data.nazwafirmy}}

RATKOMAT – OPINIE

Maksymalna kwota pożyczki:

10 000 zł

Ratkomat udziela pożyczek ratalnych online do 10 000 zł na 24 wygodne raty. Ratkomat kieruje swoją ofertę do wszystkich osób, które pilnie potrzebują wsparcia finansowego na dowolny cel.

Ratkomat jest marką udzielającą kredytów pożyczkowych w imieniu Aasa Polska, dużego i prężnie rozwijającego się pożyczkodawcy. Aasa Polska S.A. została niedawno sponsorem strategicznym klubu sportowego GKS Katowice, co świadczy, że firma rozwija się i chce inwestować na rynku polskim.

RATKOMAT – POŻYCZKI PRZEZ INTERNET

Ratkomat jest nowym projektem szybkich pożyczek sto procent przez Internet. W Ratkomacie klienci mogą liczyć na 5000 zł na maksymalnie 24 miesiące spłaty. Firmie zależy, aby klienci pożyczali odpowiedzialnie, a pożyczki mogły pomóc im w rozwiązaniu problemu czy też w spełnieniu marzeń. Ratkomat wychodzi do klientów z przejrzystym i intuicyjnym serwisem dostępnym pod adresem internetowym www.ratkomat.pl. Sporym ułatwieniem dla klienta jest dostępność czatu już z poziomu strony głównej, w którym konsultant na bieżąco odpowiada na pytania i wątpliwości klientów.

RATKOMAT – OGÓLNE WARUNKI

Ubieganie się o pożyczkę online w Ratkomat.pl jest znacznie łatwiejsze niż staranie się o tradycyjny kredyt bankowy, ponieważ cały proces wnioskowania odbywa się przez Internet, co wpływa na wygodę i szybkość otrzymania pieniędzy. W Ratkomat nie są wymagane poręczenia żyrantów ani zabezpieczenia. Trzeba jednak spełniać następujące warunki: mieć od 20 do 80 lat, nie znajdować się w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF), posiadać stały adres zamieszkania w Polsce, mieć udokumentowany stały dochód w Polsce na przykład z tytułu umowy o pracę, renty, czy emerytury. Aby otrzymać pożyczkę ratalną w Ratkomat, należy przejść przez szybki formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie ratkomat.pl

RATKOMAT – POŻYCZKA KROK PO KROKU

Proces ubiegania się o pożyczkę ratalną w Ratomat jest bardzo wygodny i nie powinien sprawić nikomu większych problemów. Na stronie ratkomat.pl za pomocą suwaków wybieramy kwotę i okres spłaty pożyczki. Dostępny jest dla nas wirtualny kalkulator, który od razu oblicza nam koszty pożyczki. Możemy sprawdzić między innymi: RRSO, oprocentowanie, opłatę administracyjną, opłatę przygotowawczą, odsetki od spłaty pożyczki, okres pożyczki, całkowitą kwotę pożyczki, kwotę do spłaty oraz pierwszą ratę. Jak widać wartości jest dużo, ale dzięki nim klient ma podgląd na każdy aspekt pożyczki i od razu dokładnie wie, ile będzie go kosztować pożyczka ratalna, co wpływa dobrze na transparentność oferty firmy. Następnie wypełniamy krótki formularz, podając swoje podstawowe dane osobowe. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymujemy tego samego dnia, telefonicznie lub mailowo. Na adres mailowy pożyczkodawca wysyła warunki umowy i wstępny harmonogram spłaty pożyczki, aby klient mógł się spokojnie zapoznać z dokumentami zanim złoży podpis. Za pośrednictwem kuriera, na koszt firmy, umowa zostanie dostarczona pod wskazany we wniosku adres. Podpisujemy ją i oddajemy kurierowi. Po otrzymaniu podpisanych dokumentów i egzemplarza umowy, Ratkomat przelewa pieniądze na konto bankowe podane we wniosku lub na życzenie klienta, przekazuje pieniądze za pośrednictwem czeku GIRO z wypłatą w wybranej placówce pocztowej.

RATKOMAT – KOSZTY POŻYCZKI

Reprezentatywny przykład pożyczki w Ratkomat:
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 1500 zł na okres 20 miesięcy wynosi 116,56%. Raty miesięczne (1. 141,01 zł, 2. 141,60 zł, 3. 140,60 zł, 4. 140,33 zł, 5. 139,36 zł, 6. 139,05 zł, 7. 138,42 zł, 8. 137,51 zł, 9. 137,14 zł, 10. 136,28 zł, 11. 135,87 zł, 12. 135,23 zł, 13. 134,10 zł, 14. 133,96 zł, 15. 133,20 zł, 16. 132,68 zł, 17. 131,97 zł, 18. 131,41 zł, 19. 130,77 zł, 20. 130,12 zł). Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 130,61 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 1090 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 2 720,61 zł (stan na dzień 21.02.2017 r.).  .

Całkowite maksymalne RRSO dla pożyczki wynosi 172.28%. Minimalny okres spłaty wynosi 180 dni, a maksymalny okres spłaty pożyczki to 732 dni.

W Ratkomat klient ma możliwość spłaty pożyczki wcześniej, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. W takiej sytuacji, należy wcześniej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dokładnej kwoty.

RATKOMAT – DANE FIRMY

Telefon: +48 793 884 510

kontakt@ratkomat.pl

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Sienna 64, 00-825 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

RATKOMAT – AKTUALNE PROMOCJE

Aktualnie w ofercie Ratkomatu każdy klient, nawet ten, który nie otrzyma pozytywnej odpowiedzi na swój wniosek o pożyczkę ratalną, dostanie natomiast kody rabatowe do wielu popularnych sklepów. O co dokładnie chodzi w tej promocji? Nie ważne czy jesteś nowym klientem www.ratkomat.pl, czyli po raz pierwszy wnioskujesz o pożyczkę w tej firmie, czy robisz to po raz kolejny, czekają na ciebie kody rabatowe. Szerzej na ten temat piszemy w sekcji promocje, co możesz zobaczyć tutaj. Ratkomat oprócz udzielenia zobowiązania finansowego na określony czas oferuje klientowi również szereg kodów rabatowych na zakupy w największych sklepach i sieciach w Polsce. Taka oferta pozwala na dodatkowe zaoszczędzenie pieniędzy na zakupach. Przykładowo jeśli wnioskujemy o pożyczkę długoterminową w Ratkomat, którą zamierzamy przeznaczyć na przykład na zakupy sprzętu AGD, powiedzmy na lodówkę, możemy obniżyć jej cenę otrzymanym wraz z pożyczką kodem rabatowym. Mowa o sklepach stacjonarnych oraz internetowych takich jak między innymi: sieci handlowe Auchan, restauracje KFC, sklepyz elektroniką i produktami AGD – Media Markt, w sklepy kosmetyczne marki Sephora, salonach odzieżowych Diverse oraz Aliexpress i wielu innych!. Ratkomat.pl oferuje kupony rabatowe aż do 80% ceny wybranych produktów i sklepów, warto więc sprawdzić proponowane zniżki i zestawić je z aktualnymi potrzebami zakupowymi. Co najważniejsze, kupony otrzymuje każdy klient, który ubiega się o pożyczkę w serwisie Ratkomat.pl. Co trzeba zaznaczyć to fakt, że promocja nie jest uzależniona od decyzji o udzieleniu pożyczki. Jednym słowem oferowane kupony może pobrać każdy klient składający wniosek kredytowy. Kupony rabatowe dostępne są na stronie widocznej po złożeniu wniosku o pożyczkę.

RATKOMAT – BLOG I WIEDZA

Godnym podkreślenia jest fakt, że Ratkomat.pl stawia mocno na edukację finansową swoich klientów. W zakładce „blog” dostępnej na stronie internetowej firmy www.ratkomat.pl każdy może odnaleźć fachowe artykuły poruszające szeroko pojętą tematykę finansową. Znajdziemy więc na blogu szereg artykułów dotyczących pożyczek ratalnych, konsekwencji pożyczania, porad – jak oszczędzać, mądrze pożyczać i umiejętnie gospodarować pieniędzmi. Na blogu Ratkomat przeczytamy również o kwestiach prawnych w sytuacji zadłużenia lub nie możności spłaty zobowiązania finansowego. Oprócz tego wartym uwagi są artykuły poradnikowe, głównie na temat skutecznego oszczędzania pieniędzy. Co ważne, treści publikowane na blogu są zupełnie za darmo. Nie trzeba pozostawiać danych, aby móc skorzystać z wyczerpujących artykułów.


Zalety pożyczki w {{data.nazwa}}

 • {{zaleta.tekst}}

Wady pożyczki w {{data.nazwa}}

 • {{wada.tekst}}
Weź pożyczkę w {{data.nazwafirmy}}

Ocena
{{data.ocena | number:1}} ({{(data.ocena / 5) * 100 | number:0 }} %)

{{data.iloscglosow}} głosów

Komentarze16 odpowiedzi na “Ratkomat”

 1. Sara i Kuba napisał(a):

  Sąsiad zalał nam mieszkanie. Niestety, nie ubezpieczyliśmy go na wypadek takich sytuacji, a trzeba było zrobić remont generalny. Nie mogliśmy liczyć na kredyt w banku. Dobrze, że mogliśmy liczyć na Ratkomat. Nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony a my możemy spokojnie zacząć remont.

 2. Jurek napisał(a):

  Pilnie potrzebowałem gotówki na zakup nowego samochodu. Dzięki ratkomat.pl bardzo szybko udzielono mi pożądanej pożyczki i mogłem bez problemu zakupić nowe auto.

 3. Stanisław napisał(a):

  Zepsuł mi się pasek rozrządu w samochodzie, który niedawno kupiłem.
  Niestety koszt naprawy przekroczył prawie 2000 zł.
  Nie miałem takiej gotówki na zbyciu. Wypełniłem wniosek na ratkomat.pl i 2 dni później pieniądze były na koncie. To bardzo szybko w porównaniu do innych firm pozyczkowych z jakimi miałem do czynienia wcześniej.

 4. Jula napisał(a):

  Pralka nam się zepsuła, dopiero co wróciliśmy z urlopu, więc zrobiła się góra brudów nie wiadomo kiedy, szybko trzeba było kupić nową. Jak na złość tyle dodatkowych wydatków, zaraz dzieci będą wracać do szkoły, tu książki, zeszyty, plecaki też trzeba kupić. Za dużo tego na raz. Zaczęłam szukać pożyczki, takiej na krótko, chociaż zawsze miałam ograniczone do tego zaufanie, ale tym razem nie było nawet od kogo pożyczać. Znalazłam Ratkomat.pl a tam dodatkowe zniżki do sklepów z AGD, więc wysłałam wniosek przez internet. Dostałam pożyczkę, bo oboje z mężem pracujemy, nie mamy innych długów, więc poszło szybko. Dostaliśmy też rabat do MediaMarktu i już właśnie robię pranie w mojej nowej pralce.

 5. Oskar napisał(a):

  Od dłuższego czasu mieliśmy problem z lodówką. Odkładaliśmy w czasie jej naprawę bo były ważniejsze wydatki: a to zaległe rachunki, a to niezapowiedziany wydatek. W końcu nadszedł ten sądny dzień. Nieoczekiwanie w środku nocy obudziło nas straszne buczenie. Okazało się, ze to właśnie nasza lodówka, która już nie nadawała się do użytku. Trzeba było kupić nową/ Tylko skąd wziąć pieniądze? Na moich rodziców nie miałem co liczyć bo spłacali samochód, a rodzice żony też by nam nie pomogli bo procesowali się ostro z sąsiadami i wszystkie ich pieniądze szły na prawników. Co robić? Zacząłem szukać jakiegoś rozwiązania tej sytuacji w sieci. Po dłuższym surfowaniu w oko wpadła mi bardzo korzystna oferta firmy Ratkomat.pl Wysoka pierwsza pożyczka i łatwy wniosek do wypełnienia. Postanowiłem zaryzykować (to był mój pierwszy raz) i złożyłem stosowny wniosek online. Zostałem rozpatrzony pozytywnie, a pieniądze szybko znalazły się na moim koncie. Dzięki temu już nie martwimy się o lodówkę, bo z tych pieniędzy kupiliśmy nową. Dlatego jak najbardziej polecam Ratkomat.pl każdemu kto szuka wysokiej pożyczki.

 6. Misia99 napisał(a):

  Słyszałam od znajomych same dobre opinie, ratkomat udzielił mi pożyczki i jestem zadowolona, żadnych problemów nie było

 7. Ratkolubiś napisał(a):

  Ratkomat jest mega! Korzystam jak tylko potrzebuję trochę kasy i nie mam od kogo pożyczyć!

 8. marco napisał(a):

  zdecydowanie mogę polecić ratkomat, juz nieraz mi ratowali skórę!

 9. Olga napisał(a):

  Na ratkomat trafiłam na facebooku, bo wyświetlił mi się jako reklama. Kliknełam, poczytałam. Okazało się, ze maja ofertę dla mnie! Wypełniłam wniosek i dalej poszło z górki. Meble w domu wymienione, kanapa wygodna i gotowa przyjmować gości nawet na noc, meblościanka wreszcie na śmietniku i teraz mam piękne szafki. A problemów ze spłacaniem nie mam.

 10. Zadowolona napisał(a):

  Ratkomat jest naprawdę świetną firmą, podobają mi się ich promocje na zakupy, a warunki umów są bardzo przystępne, czytelne i zrozumiałe, a jest to dla mnie bardzo ważne.

 11. Basieńka napisał(a):

  Chciałam rozkręcił mały biznesik i brakowało mi właśnie 10 tysięcy. Ciężko znaleźć firmę, która za pierwszym razem pożycza tak dużą kwotę. Na szczęście znalazłam Ratkomat. Mój wniosek został rozpatrzony bardzo szybko, na szczęście pozytywnie. Nie miałam problemu ze spłaceniem kredytu. Naprawdę polecam 🙂

 12. elala napisał(a):

  Ślędzę tę firmę Ratkomat od jakiegoś czasu, w końcu zdecydowałem się u nich zapożyczyć. Już ich lubię 🙂

 13. O. napisał(a):

  Do pożyczki w ratkomat namówiła mnie siostra, potrzebowaliśmy pieniędzy na prezent na urodziny taty. Zamarzył mu się ekspres do kawy, Pożyczyliśmy koło 2000, spłaty przebiegły sprawnie, firma na każdym etapie służy pomocą i wyjaśnieniami, także wszystko jest czytelne i bez haczyków. Jeśli kiedyś będę potrzebować szybkiej gotówki znów się do nich zgłoszę 🙂

 14. Bartek napisał(a):

  Ratkomat jest świetną firmą, ja przekonałem się o tym na własnej skórze, bo miałem okazję pożyczyć kilka razy. To naprawdę zaufana spółka, która mi osobiście bardzo odpowiada. Nie dość, że warunki, na których pożyczają są jasne, to koszty są naprawdę do udźwignięcia. Dodatkowo otrzymałem bonusy, z których skorzystała moja żona. Jest naprawdę OK. Jak będę kiedyś w potrzebie, to skorzystam z tej firmy drugi raz 🙂

 15. Kibic napisał(a):

  Świetna firma, super że jest na rynku. A do tego przyczynia się do rozwoju sportu 😉

 16. K.H napisał(a):

  Bardzo dobra oferta i wysokie kwoty pożyczki an dowolny cel. Ratkomat wie jak zadbać o klienta . Łatwe wnioskowanie, szybkie rozpatrzenie wniosku a w razie pytań jest możliwość skorzystania z chata na stronie i porozmawiać z konsultantem. Koszty są do dżwignięcia a 24 raty to naprawdę sporo. Zdecydowanie lepiej niż w banku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Wyszukiwarka chwilówek

Kwota chwilówki

500

Okres spłaty

30 dni

ranking pożyczek darmowych