Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Ratkomat

3.67
197 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Ratkomat

Ratkomat - Opinie

Ratkomat udziela pożyczek ratalnych online do 10 000 zł na 24 wygodne raty. Ratkomat kieruje swoją ofertę do wszystkich osób, które pilnie potrzebują wsparcia finansowego na dowolny cel.

Ratkomat jest marką udzielającą kredytów pożyczkowych w imieniu Aasa Polska, dużego i prężnie rozwijającego się pożyczkodawcy. Aasa Polska S.A. została niedawno sponsorem strategicznym klubu sportowego GKS Katowice, co świadczy, że firma rozwija się i chce inwestować na rynku polskim.

Ratkomat - Pożyczki przez internet

Ratkomat jest nowym projektem szybkich pożyczek sto procent przez Internet. W Ratkomacie klienci mogą liczyć na 10 000 zł na maksymalnie 24 miesiące spłaty. Firmie zależy, aby klienci pożyczali odpowiedzialnie, a pożyczki mogły pomóc im w rozwiązaniu problemu czy też w spełnieniu marzeń. Ratkomat wychodzi do klientów z przejrzystym i intuicyjnym serwisem dostępnym pod adresem internetowym www.ratkomat.pl. Sporym ułatwieniem dla klienta jest dostępność czatu już z poziomu strony głównej, w którym konsultant na bieżąco odpowiada na pytania i wątpliwości klientów.

Ratkomat - Ogólne warunki

Ubieganie się o pożyczkę online w Ratkomat.pl jest znacznie łatwiejsze niż staranie się o tradycyjny kredyt bankowy, ponieważ cały proces wnioskowania odbywa się przez Internet, co wpływa na wygodę i szybkość otrzymania pieniędzy. W Ratkomat nie są wymagane poręczenia żyrantów ani zabezpieczenia. Trzeba jednak spełniać następujące warunki: mieć od 20 do 80 lat, nie znajdować się w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF), posiadać stały adres zamieszkania w Polsce, mieć udokumentowany stały dochód w Polsce na przykład z tytułu umowy o pracę, renty, czy emerytury. Aby otrzymać pożyczkę ratalną w Ratkomat, należy przejść przez szybki formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie ratkomat.pl

Ratkomat - Pożyczka krok po kroku

Proces ubiegania się o pożyczkę ratalną w Ratomat jest bardzo wygodny i nie powinien sprawić nikomu większych problemów. Na stronie ratkomat.pl za pomocą suwaków wybieramy kwotę i okres spłaty pożyczki. Dostępny jest dla nas wirtualny kalkulator, który od razu oblicza nam koszty pożyczki. Możemy sprawdzić między innymi: RRSO, oprocentowanie, opłatę administracyjną, opłatę przygotowawczą, odsetki od spłaty pożyczki, okres pożyczki, całkowitą kwotę pożyczki, kwotę do spłaty oraz pierwszą ratę. Jak widać wartości jest dużo, ale dzięki nim klient ma podgląd na każdy aspekt pożyczki i od razu dokładnie wie, ile będzie go kosztować pożyczka ratalna, co wpływa dobrze na transparentność oferty firmy. Następnie wypełniamy krótki formularz, podając swoje podstawowe dane osobowe. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymujemy tego samego dnia, telefonicznie lub mailowo. Na adres mailowy pożyczkodawca wysyła warunki umowy i wstępny harmonogram spłaty pożyczki, aby klient mógł się spokojnie zapoznać z dokumentami zanim złoży podpis. Za pośrednictwem kuriera, na koszt firmy, umowa zostanie dostarczona pod wskazany we wniosku adres. Podpisujemy ją i oddajemy kurierowi. Po otrzymaniu podpisanych dokumentów i egzemplarza umowy, Ratkomat przelewa pieniądze na konto bankowe podane we wniosku lub na życzenie klienta, przekazuje pieniądze za pośrednictwem czeku GIRO z wypłatą w wybranej placówce pocztowej.

Ratkomat - Koszty pożyczki

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 83,95%. Rata miesięczna 378,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,91 zł, opłata przygotowawcza 300 zł, prowizja 2 880 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 694,91 zł (stan na dzień 16.10.2018 r.).

Minimalny okres spłaty wynosi 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty to 24 miesiące.

Całkowite Maksymalne RRSO wynosi 247,64%.

W Ratkomat klient ma możliwość spłaty pożyczki wcześniej, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. W takiej sytuacji, należy wcześniej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dokładnej kwoty.

Pożyczasz20004000800010000
Czas (miesięcy)24242424
Rata154.62296.75580.99723.12
Oddajesz3710.88712213943.7617354.88

Ratkomat - Dane firmy

 • +48 793 884 510
 • kontakt@ratkomat.pl
 • Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Sienna 64, 00-825 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Ratkomat.pl opinie o długoterminowej pożyczce online

Czy wiesz, czym charakteryzują się pożyczki na raty? Przede wszystkim pożyczki takie udzielane są na długi okres kredytowania. Ratkomat oferuje długoterminowe pożyczki, których spłatę możemy rozłożyć na równe miesięczne raty. Pożyczki ratalne online to korzystne rozwiązanie dla klientów, którzy potrzebują szybko większej sumy pieniężnej, bez konieczności wychodzenia z domu. Pożyczkę w Ratkomat możemy przeznaczyć na dowolny cel. Pożyczkodawca nie oczekuje od klienta podania powodu, dlaczego chce zaciągnąć pożyczkę u niego w firmie. W przypadku złej sytuacji finansowej, Ratkomat proponuje możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania. Pożyczka udzielana przez internet ma bardzo wiele plusów. Możemy uzyskać ją nawet do 15 minut od momentu złożenia wniosku. Ponadto nie musimy nigdzie wychodzić i stać w kolejkach, aby uzyskać potrzebne nam pieniądze.

Ratkomat opinie pożyczkobiorców

Ratkomat to nowoczesna firma udzielająca pożyczek ratalnych na terenie Polski. Chcesz zaciągnąć pożyczkę w Ratkomat? Przeszukaliśmy fora internetowe oraz różne dyskusje, aby uzyskać więcej informacji na temat pożyczkodawcy. Wszystkie opinie na temat firmy, jakie znaleźliśmy po wpisaniu w wynikach wyszukiwarki “ratkomat opinie” były bardzo pozytywne. Dużo osób chwali sobie obsługę klienta względem konsultantów. Przyjazna atmosfera pozwala na szybkie i bezproblemowe zaciągnięcie pożyczki w Ratkomat. Firma ceni sobie zadowolenie klientów i to ich stawia na pierwszym miejscu. Co ważne, aby zaciągnąć pożyczkę w Ratkomat, nie potrzebujemy żadnych dodatkowych zaświadczeń oraz formalności. Kolejną zaletą jest wysoka kwota pożyczki, bo możemy uzyskać aż 10000 zł, oraz bardzo długi okres spłaty – do 24 miesięcy. Wniosek możemy składać 7 dni w tygodniu, jednak trzeba pamiętać, że jego rozpatrzenie będzie możliwe w pracach biura, czyli od poniedziałku do piątku. Jedyną wadą jest brak pierwszej darmowej pożyczki. Jednakże zazwyczaj pierwsze darmowe pożyczki udzielają w większości firmy udzielające krótkoterminowych pożyczek online.

 

Zalety

 • wysoka pierwsza pożyczka do 10 000 zł
 • przejrzyste warunki
 • przyjemny interfejs
 • łatwe wnioskowanie
 • szybka decyzja
 • do 80 lat

Wady

 • można nie otrzymać pieniędzy, mając pożyczkę w Aasa Polska
 • brak darmowej pożyczki

Ocena

3.67 (73.4%)
197 głosów

Komentarze

21 odpowiedzi na “Ratkomat”

 1. kaska napisał(a):

  Sprawdzają bazy, ale na całe szczęście – weryfikacja jest łagodna. Ludzie na infolinii Ratkomat rzeczowi, więc myślę, że to też jest ważne, jak chcemy wiedzieć konkretnie o co chodzi. Pożyczka na raty, a to było dla mnie najważniejsze. Polecam wszystkim, którzy potrzebują większej sumy kaski, a nie dostaną jej w banku.

 2. waaakacje13 napisał(a):

  Chciałem zrobić niespodziankę swojej narzeczonej i zabrać ją na wymarzone wakacje. Zawsze chciała polecieć na bali, więc musiałem obmyślić plan skąd pożyczyć pieniądze. Przeszukiwałem internet aby znaleźć jak najlepszą opcję. Wpadłem na stronę Ratkomatu i wiedziałem że ta pożyczka będzie dla mnie najlepsza.

 3. mloda-mama napisał(a):

  Po narodzinach dziecka, wiele rzeczy jest potrzebnych na już. A do tego dzieci szybko rosną i wyrastają z ciuszków. Trzeba dostosować całe mieszkanie, do jego potrzeb. Chcąc, nie chcąc musiałam wziąć pożyczkę na szybko, bez wielu zobowiązań i zapewnić maluchowi, wszystko czego potrzebuje. Pożyczka musi być spłacona w 2 lata, więc bez problemu można sobie poradzić z ratami. Szybko wypełniłam wniosek i tak samo szybko został zaakceptowany. Polecam!

 4. Urszulka napisał(a):

  Szybka pożyczka online to domena Ratkomatu. Brałam u nich już kilka pożyczek, zawsze ich przyznawanie trwa wyjątkowo krótko, nie muszę również składać dokumentów, jak zaświadczenie o zatrudnieniu. Pożyczka dla mnie idealna, bo gdy wypełniam wniosek, znam już wszystkie koszty, związane z kredytem. Nie ma tu ukrytych kosztów, co podkreśla wiarygodność firmy.

 5. kulson napisał(a):

  nie planowałem kupowac nowego samochodu, ale kumpel pojechał do niemiec i ściagnął kilka świetnych aut, to głupio było jakiegoś nie wziąc. Kupiłem seata leona, tani nie był i trochę jeszcze trzeba było w niego włozyć, ale jestem mega zadowolony no i muszę przyznac, że bez pozyczki w Ratkomacie by to nie przeszło… w sumie tylko dzięki temu mogłem kupić tego seata. żeby w bankach tak wszystko sprawnie szło 😛

 6. K.H napisał(a):

  Bardzo dobra oferta i wysokie kwoty pożyczki an dowolny cel. Ratkomat wie jak zadbać o klienta . Łatwe wnioskowanie, szybkie rozpatrzenie wniosku a w razie pytań jest możliwość skorzystania z chata na stronie i porozmawiać z konsultantem. Koszty są do dżwignięcia a 24 raty to naprawdę sporo. Zdecydowanie lepiej niż w banku.

 7. Kibic napisał(a):

  Świetna firma, super że jest na rynku. A do tego przyczynia się do rozwoju sportu 😉

 8. Bartek napisał(a):

  Ratkomat jest świetną firmą, ja przekonałem się o tym na własnej skórze, bo miałem okazję pożyczyć kilka razy. To naprawdę zaufana spółka, która mi osobiście bardzo odpowiada. Nie dość, że warunki, na których pożyczają są jasne, to koszty są naprawdę do udźwignięcia. Dodatkowo otrzymałem bonusy, z których skorzystała moja żona. Jest naprawdę OK. Jak będę kiedyś w potrzebie, to skorzystam z tej firmy drugi raz 🙂

 9. O. napisał(a):

  Do pożyczki w ratkomat namówiła mnie siostra, potrzebowaliśmy pieniędzy na prezent na urodziny taty. Zamarzył mu się ekspres do kawy, Pożyczyliśmy koło 2000, spłaty przebiegły sprawnie, firma na każdym etapie służy pomocą i wyjaśnieniami, także wszystko jest czytelne i bez haczyków. Jeśli kiedyś będę potrzebować szybkiej gotówki znów się do nich zgłoszę 🙂

 10. elala napisał(a):

  Ślędzę tę firmę Ratkomat od jakiegoś czasu, w końcu zdecydowałem się u nich zapożyczyć. Już ich lubię 🙂

 11. Basieńka napisał(a):

  Chciałam rozkręcił mały biznesik i brakowało mi właśnie 10 tysięcy. Ciężko znaleźć firmę, która za pierwszym razem pożycza tak dużą kwotę. Na szczęście znalazłam Ratkomat. Mój wniosek został rozpatrzony bardzo szybko, na szczęście pozytywnie. Nie miałam problemu ze spłaceniem kredytu. Naprawdę polecam 🙂

 12. Zadowolona napisał(a):

  Ratkomat jest naprawdę świetną firmą, podobają mi się ich promocje na zakupy, a warunki umów są bardzo przystępne, czytelne i zrozumiałe, a jest to dla mnie bardzo ważne.

 13. Olga napisał(a):

  Na ratkomat trafiłam na facebooku, bo wyświetlił mi się jako reklama. Kliknełam, poczytałam. Okazało się, ze maja ofertę dla mnie! Wypełniłam wniosek i dalej poszło z górki. Meble w domu wymienione, kanapa wygodna i gotowa przyjmować gości nawet na noc, meblościanka wreszcie na śmietniku i teraz mam piękne szafki. A problemów ze spłacaniem nie mam.

 14. marco napisał(a):

  zdecydowanie mogę polecić ratkomat, juz nieraz mi ratowali skórę!

 15. Ratkolubiś napisał(a):

  Ratkomat jest mega! Korzystam jak tylko potrzebuję trochę kasy i nie mam od kogo pożyczyć!

 16. Misia99 napisał(a):

  Słyszałam od znajomych same dobre opinie, ratkomat udzielił mi pożyczki i jestem zadowolona, żadnych problemów nie było

 17. Oskar napisał(a):

  Od dłuższego czasu mieliśmy problem z lodówką. Odkładaliśmy w czasie jej naprawę bo były ważniejsze wydatki: a to zaległe rachunki, a to niezapowiedziany wydatek. W końcu nadszedł ten sądny dzień. Nieoczekiwanie w środku nocy obudziło nas straszne buczenie. Okazało się, ze to właśnie nasza lodówka, która już nie nadawała się do użytku. Trzeba było kupić nową/ Tylko skąd wziąć pieniądze? Na moich rodziców nie miałem co liczyć bo spłacali samochód, a rodzice żony też by nam nie pomogli bo procesowali się ostro z sąsiadami i wszystkie ich pieniądze szły na prawników. Co robić? Zacząłem szukać jakiegoś rozwiązania tej sytuacji w sieci. Po dłuższym surfowaniu w oko wpadła mi bardzo korzystna oferta firmy Ratkomat.pl Wysoka pierwsza pożyczka i łatwy wniosek do wypełnienia. Postanowiłem zaryzykować (to był mój pierwszy raz) i złożyłem stosowny wniosek online. Zostałem rozpatrzony pozytywnie, a pieniądze szybko znalazły się na moim koncie. Dzięki temu już nie martwimy się o lodówkę, bo z tych pieniędzy kupiliśmy nową. Dlatego jak najbardziej polecam Ratkomat.pl każdemu kto szuka wysokiej pożyczki.

 18. Jula napisał(a):

  Pralka nam się zepsuła, dopiero co wróciliśmy z urlopu, więc zrobiła się góra brudów nie wiadomo kiedy, szybko trzeba było kupić nową. Jak na złość tyle dodatkowych wydatków, zaraz dzieci będą wracać do szkoły, tu książki, zeszyty, plecaki też trzeba kupić. Za dużo tego na raz. Zaczęłam szukać pożyczki, takiej na krótko, chociaż zawsze miałam ograniczone do tego zaufanie, ale tym razem nie było nawet od kogo pożyczać. Znalazłam Ratkomat.pl a tam dodatkowe zniżki do sklepów z AGD, więc wysłałam wniosek przez internet. Dostałam pożyczkę, bo oboje z mężem pracujemy, nie mamy innych długów, więc poszło szybko. Dostaliśmy też rabat do MediaMarktu i już właśnie robię pranie w mojej nowej pralce.

 19. Stanisław napisał(a):

  Zepsuł mi się pasek rozrządu w samochodzie, który niedawno kupiłem.
  Niestety koszt naprawy przekroczył prawie 2000 zł.
  Nie miałem takiej gotówki na zbyciu. Wypełniłem wniosek na ratkomat.pl i 2 dni później pieniądze były na koncie. To bardzo szybko w porównaniu do innych firm pozyczkowych z jakimi miałem do czynienia wcześniej.

 20. Jurek napisał(a):

  Pilnie potrzebowałem gotówki na zakup nowego samochodu. Dzięki ratkomat.pl bardzo szybko udzielono mi pożądanej pożyczki i mogłem bez problemu zakupić nowe auto.

 21. Sara i Kuba napisał(a):

  Sąsiad zalał nam mieszkanie. Niestety, nie ubezpieczyliśmy go na wypadek takich sytuacji, a trzeba było zrobić remont generalny. Nie mogliśmy liczyć na kredyt w banku. Dobrze, że mogliśmy liczyć na Ratkomat. Nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony a my możemy spokojnie zacząć remont.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.