Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

1credit.pl

3.2
5 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 12 000 zł
Koszt pierwszej pożyczki do 2 000 zł: 0 zł!
Weź pożyczkę
w 1credit.pl

1credit.pl - Opinie

1credit.pl to firma udzielająca pożyczek ratalnych do 12000 zł. Pożyczka w 1credit.pl dla nowych klientów jest możliwa do kwoty 2000 zł i jest ona całkowicie darmowa. Okres czasu spłaty zobowiązania wynosi maksymalnie 36 miesięcy.

Pożyczkodawcą 1credit.pl jest firma Mini Money Sp. z o.o., która swoją siedzibę ma w Warszawie. Mini Money posiada również inne pożyczki, takie jak: Dopożyczka i Mini Capital.

1credit.pl - Pożyczki przez internet

Pożyczki ratalne w 1credit.pl są udzielane całkowicie online. Maksymalna kwota pożyczki, jaką możemy uzyskać to 12000 zł na okres spłaty zobowiązania od 3 do 36 miesięcy. Jako nowi klienci możemy starać się o pożyczkę do 2000 zł i jest ona całkowicie darmowa. Decyzja o przyznaniu pożyczki w 1credit.pl powinna zostać wydana do kilkunastu minut od momentu wysłania wniosku. Jeżeli posiadasz konto bankowe w takich instytucjach, jak: PKO BP, ING, BZ WBK, mBank to pieniądze powinny dojść na konto nawet do 45 minut od momentu uzyskania pozytywnej odpowiedzi o przyznanie pożyczki. Ważną informacją jest to, że pożyczkodawca weryfikuje wiarygodność kredytową KRD, BIG czy BIK. Jeżeli posiadamy niespłacone zadłużenie, to otrzymamy odmowę przyznania pożyczki. W sytuacji, kiedy wprowadziliśmy nieprawdziwe dane, lub nie posiadamy udokumentowanego źródła dochodu, pożyczka również nie zostanie nam przyznana. Kolejną pożyczkę ratalną w 1credit.pl możemy uzyskać od razu po spłaceniu naszych wcześniejszych zobowiązań. Nie ma możliwości zaciągnięcia więcej niż 1 pożyczki w tym samym czasie. Najlepsi klienci mogą spodziewać się bonusów w postaci możliwości przyznania specjalnych dodatkowych limitów spłaty pożyczki ratalnej.

1credit.pl - Ogólne warunki

Pożyczkodawca nie podaje na stronie wymagań odnośnie wieku. Jak wiadomo, musi być to osoba pełnoletnia, z ważnym dowodem osobistym oraz posiadająca zdolność do czynności prawnych. 1credit.pl oczekuje od klientów okazania dokumentów weryfikujących stałe dochody. Na stronie przy wypełnianiu formularza wskazane jest uzupełnienie takich danych jak: imię i nazwisko, adres e-mail oraz aktywny numer telefonu. Pożyczkobiorca może jedynie złożyć wniosek o przyznanie pożyczki poprzez uzupełnienie danych w formularzu informacyjnych dostępnym na głównej stronie serwisu. Zobowiązany jest przy tym zaakceptować regulamin oraz politykę prywatności.

1credit.pl - Pożyczka krok po kroku

Na głównej stronie 1credit.pl znajduje się wniosek o zaciągnięcie pożyczki. Na dostępnym kalkulatorze, za pomocą wirtualnego suwaka wybieramy kwotę pożyczki, jaką chcemy uzyskać oraz okres spłaty zobowiązania. Jako nowi klienci możemy wnioskować maksymalnie o 2000 zł, bez żadnych dodatkowych opłat. Dla stałych, lojalnych klientów możliwe jest zaciągnięcie aż 12000 zł, rozłożonych na 36 równych rat. Poniżej kalkulatora znajdują się białe pola, które musimy wypełnić. Dane, o które prosi pożyczkodawca, muszą zostać wypełnione poprawnie. Wpisujemy następująco: imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Akceptujemy poniższe warunki tj. regulamin oraz politykę prywatności i naciskamy na “złóż wniosek”. Po kilku minutach powinniśmy otrzymać informację zwrotną, odnośnie tego, czy nasz wniosek został zaakceptowany. Jeżeli posiadamy rachunek bankowy w mBanku, PKO BP, BZ WBK czy ING na nasze konto pieniądze powinny wpłynąć po 45 minutach od momentu przyznania pożyczki. Warunkiem uzyskania pożyczki jest również wniesienie opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza, w celu zweryfikowania danych pożyczkobiorcy. Kwota ta zostanie zwrócona klientowi.

1credit.pl - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Zaciągając pożyczkę w wysokości 2000 zł na okres czasu spłaty 60 dni, nasze koszty kształtują się następująco: RRSO: 0%, całkowita kwota do spłaty 2000 zł,oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Zaciągając 1500 zł, na okres spłaty 9 miesięcy, koszty będą wynosić: RRSO: 73%,; całkowita kwota do spłaty 2265 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 765 zł.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

1credit.pl - Dane firmy

  • kontakt@1credit.pl
  • Pożyczkodawcą jest Mini Money sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa, NIP 5272774474, REGON 364938313, KRS 0000627479.

1credit.pl opinie – na czym polega zaciągnięcie pożyczki bez zaświadczeń?

1credit.pl to firma, która nie wymaga od pożyczkobiorcy wykazania żadnych zaświadczeń podczas zaciągania pożyczki. Obecnie na rynku polskim znajdziemy sporo firm pozabankowych udzielających pożyczek bez zaświadczeń. A czy wiesz, czym charakteryzuje się taki typ pożyczki? Klienci firm pożyczkowych, decydując się na zaciągnięcie pożyczki bez zaświadczeń, uzyskują z pewnością szybciej pożyczkę, ponieważ czas weryfikacji automatycznie się skraca. Jednakże, jeżeli chcielibyśmy uzyskać kredyt w banku, okazanie dowodu uzyskania źródła miesięcznego dochodu będzie obowiązkowe. Pożyczka bez zaświadczeń wydawana jest jedynie na podstawie wprowadzonych danych w wysłanym wniosku o pożyczkę. Jest to spore ułatwienie dla wielu osób, które również cenią sobie czas weryfikacji użytkownika. Chcesz szybko uzyskać pożyczkę? Znajdź firmę, która udziela pożyczek bez zaświadczeń. Wiele osób również nie posiada stałych dochodów np. z umowy o pracę, dlatego dla nich jest to również ogromna zaleta.

1 credit opinie o pożyczkodawcy

1credit.pl to firma należąca do Mini Money z siedzibą w Warszawie. Specjalizuje się ona w udzielaniu pożyczek ratalnych przez internet. Do Mini Money należą również firmy takie, jak: Dopożyczka, 1 credit oraz Mini Capital, które opinie wśród pożyczkobiorców mają zadowalające. Przed zaciągnięciem pożyczki warto zorientować się, jakie zdanie na temat przyszłej firmy, z którą podpiszemy umowę mają byli pożyczkobiorcy. Kontakt z pożyczkodawcą jest możliwy telefonicznie lub mailowo. 1credit.pl tak, jak 1iele firm, jak np. Lew Pożyczka, NetCredit, czy Ekspres Kasa prosi o kontakt. W ten sposób dzwoniąc do pożyczkobiorcy ustala wszystkie szczegóły umowy pożyczki i weryfikuje każdą osobę.

Zalety

  • Wysoka kwota pożyczki
  • Pierwsza pożyczka darmowa do 2000 zł
  • Pożyczka udzielana całkowicie online
  • Możliwość rozłożenia rat na 36 miesięcy

Wady

  • Firma weryfikuje klientów w bazach BIK, BIG i KRD
  • Brak numeru telefonu do pożyczkodawcy

Ocena

3.2 (64%)
5 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.