Oferta nieaktywna!

Nest Gotówka na KLIK

0
głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 30 000 zł
Weź pożyczkę
w Nest Gotówka na KLIK

Nest Gotówka na KLIK - Opinie

Nest Bank jest przedsiębiorstwem finansowym nad którym nadzór sprawuje fundusz AnaCap. To jeden z najbardziej cenionych inwestorów branży private equity. Od długiego czasu dba o fundusze klientów z całej Europy. Zdobył renomę cenionego doradcy wielu znanych spółek. Wspiera między innymi takie instytucje finansowe jak Aldermore, Equa bank, MeDirect czy MedBank. Zarządza przy tym funduszami o łącznej wartości blisko 3 miliardów euro. Opracowuje efektywne strategie postępowania, co sprawia, że Nest Gotówka na KLIK jest interesującym produktem dla szerokiego grona odbiorców. Zatem zaufanie wzbudza nie tylko starszy pan pojawiający się w reklamach, ale także sztab specjalistów dbających o to, by klienci otrzymali wszystko, co najlepsze.

Nest Gotówka na KLIK - Kredyt

Dobrze znany już produkt finansowy cieszy się dużym zainteresowaniem. Co sprawia, że jest tak dobry? Przede wszystkim środki uzyskane za jego pośrednictwem mogą zostać przeznaczone na dowolnie wybrany cel. Z tych udogodnień korzystają nawet ci, którzy posiadają konto osobiste w innym banku. Tutaj jednak mała uwaga: wtedy możliwe jest pożyczenie kwoty do 20 tysięcy złotych. By cieszyć się jeszcze większą sumą, trzeba być właścicielem konta bankowego Nest Bank. Takie osoby mają do dyspozycji dodatkowe profity w postaci 0% oprocentowania. Przedstawiciele obydwu grup mogą swoje zobowiązania spłacać przez okres nawet 5 lat. Niezwykle ważne jest to, że decyzja kredytowa zapada już po krótkiej wizycie w placówce. Wnioskowane środki znajdują się z kolei na podanym koncie 24 godziny po dopilnowaniu wszelkich formalności. By cieszyć się nimi, wystarczy tylko wypełnić wniosek online, aby po bardzo krótkim czasie w pełni korzystać z kwoty przelanej na konto.

Nest Gotówka na KLIK - Kredyt gotówkowy

Nest Bank jest instytucją, która pojawiła się na polskim rynku finansowym 28 października 2016 roku. Nie oznacza to jednak, że struktury, z których się wywodzi są zupełnie nowe. Okazuje się bowiem, że narodził się z fuzji znanych niegdyś, zaufanych firm: banku SMART i BIZ Banku. Ten drugi użyczał platformie mobilnej swoich placówek, by osoby ceniące sobie bankowość tradycyjną mogły skorzystać z oferty. Ta współpraca była zresztą na tyle owocna, że finalnie doszło do połączenia wspomnianych spółek. Za sprawą tych właśnie działań powstała zupełnie nowa jakość.

Nest Gotówka na KLIK - Kredyt gotówkowy

Co należy zrobić, by skorzystać z możliwości, które daje opisywany tu produkt? Gdzie trzeba kliknąć i w jakim miejscu znajdują się wszystkie niezbędne wiadomości? Wystarczy wybrać pole „Kredyty” ulokowane na samej górze strony. Zlokalizowane jest na wysokości dobrze widocznego loga. Później pozostaje otwarcie zakładki „Kredyty dla Klienta indywidualnego” i kliknięcie przycisku „Sprawdź”. Na jednym z niebieskich pól znajduje się dokładnie to, czego trzeba do podjęcia dalszych kroków. Równocześnie wyświetlane są najważniejsze wiadomości o poszukiwanej ofercie. Wtedy do dyspozycji są dwie możliwości: otworzenie zakładki „Złóż wniosek” lub „Poznaj szczegóły”. To takie proste!

Nest Gotówka na KLIK - Kalkulator gotówkowy

Jak wynika z informacji zawartych w zakładce, gdzie omówiono szczegóły oferty, koszt kredytu wynosi jedynie 0,5% miesięcznie. Samo oprocentowanie to z kolei 0% i dostępne jest dla klientów banku. Trzeba jednak zaznaczyć, że RRSO wynosi 13,2%. Bank, podobnie jak wielu znanych pożyczkodawców, zastrzega przy tym, że nie trzeba obawiać się żadnych ukrytych opłat. Już w trakcie prowadzenia wstępnej kalkulacji otrzymuje się informacje o wysokości rat. Są one przy tym wolne od obowiązku wniesienia opłaty ubezpieczeniowej, która niejednokrotnie znacząco winduje ponoszone wydatki.

Pożyczasz1000013500750011000
Czas (miesięcy)30303030
Rata
Oddajesz1000013500750011000

Nest Gotówka na KLIK - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Jedną z głównych zalet opisywanego kredytu są jego niskie koszty. Oprocentowanie wynosi 0%. Korzystają z tego jednak tylko klienci banku Ponadto na wysoką ocenę zasługuje stosunkowo długi okres kredytowania. 60 miesięcy w przypadku niewielkiej kwoty, którą jest 30 tysięcy złotych, to naprawdę dobra oferta. Ponadto na uwagę zasługuje przyjazny użytkownikowi interfejs. Z jego pomocą można bardzo szybko przejść przez cały proces wypełniania najpotrzebniejszych dokumentów. Co ciekawe, doradcy zastrzegają, że jeśli nie uzyska się tych warunków, na których najbardziej zależy wnioskodawcy – do dyspozycji jest jeszcze jedno wyjście. Otrzymuje się propozycję alternatywną mającą sprostać oczekiwaniom. Informacje na jej temat zostaną wysłane drogą mailową. Zatem jeśli oferta banku odpowiada osobie zainteresowanej – pracownicy obsługi zadbają o to, by wypracować kompromis. Istnieje wtedy szansa na to, by uzyskać dobre warunki pożyczki. Trzeba jednak zauważyć, że oprócz zalet opisywana oferta ma również pewne uchybienia. Wśród niewątpliwych minusów należy wymienić to, że znacząco uprzywilejowani są klienci banku. Różnica pomiędzy ofertą dla nich i osób spoza Nest Banku wynosi aż 10 tysięcy złotych. Dodatkowo koszty kredytu rosną z uwagi na dość wysoką prowizję.

Zalety

  • Niskie koszty kredytu
  • Długi okres kredytowania
  • Przyjemny interfejs

Wady

Brak wad

Ocena

0 (0%)
głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *