Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Nest Gotówka na KLIK

2.77
47 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 30 000 zł
Weź pożyczkę
w Nest Gotówka na KLIK

Nest Gotówka na KLIK - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych banków! Listę aktywnych ofert znajdą Państwo na podstronie kredyty gotówkowe.

 

 

Nest Bank jest przedsiębiorstwem finansowym nad którym nadzór sprawuje fundusz AnaCap. To jeden z najbardziej cenionych inwestorów branży private equity. Od długiego czasu dba o fundusze klientów z całej Europy. Zdobył renomę cenionego doradcy wielu znanych spółek. Wspiera między innymi takie instytucje finansowe jak Aldermore, Equa bank, MeDirect czy MedBank. Zarządza przy tym funduszami o łącznej wartości blisko 3 miliardów euro. Opracowuje efektywne strategie postępowania, co sprawia, że Nest Gotówka na KLIK jest interesującym produktem dla szerokiego grona odbiorców. Zatem zaufanie wzbudza nie tylko starszy pan pojawiający się w reklamach, ale także sztab specjalistów dbających o to, by klienci otrzymali wszystko, co najlepsze.

Nest Gotówka na KLIK – Dane kontaktowe

Nazwa: Nest Gotówka na KLIK
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 30 000
Siedziba firmy: Domaniewska 39 A, Warszawa 02-672
Telefon: 801 800 188
e-mail: kontakt@nestbank.pl
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Nest Gotówka na KLIK - Kredyt

Dobrze znany już produkt finansowy cieszy się dużym zainteresowaniem. Co sprawia, że jest tak dobry? Przede wszystkim środki uzyskane za jego pośrednictwem mogą zostać przeznaczone na dowolnie wybrany cel. Z tych udogodnień korzystają nawet ci, którzy posiadają konto osobiste w innym banku. Tutaj jednak mała uwaga: wtedy możliwe jest pożyczenie kwoty do 20 tysięcy złotych. By cieszyć się jeszcze większą sumą, trzeba być właścicielem konta bankowego Nest Bank. Takie osoby mają do dyspozycji dodatkowe profity w postaci 0% oprocentowania. Przedstawiciele obydwu grup mogą swoje zobowiązania spłacać przez okres nawet 5 lat. Niezwykle ważne jest to, że decyzja kredytowa zapada już po krótkiej wizycie w placówce. Wnioskowane środki znajdują się z kolei na podanym koncie 24 godziny po dopilnowaniu wszelkich formalności. By cieszyć się nimi, wystarczy tylko wypełnić wniosek online, aby po bardzo krótkim czasie w pełni korzystać z kwoty przelanej na konto.

Nest Gotówka na KLIK - Kredyt gotówkowy

Nest Bank jest instytucją, która pojawiła się na polskim rynku finansowym 28 października 2016 roku. Nie oznacza to jednak, że struktury, z których się wywodzi są zupełnie nowe. Okazuje się bowiem, że narodził się z fuzji znanych niegdyś, zaufanych firm: banku SMART i BIZ Banku. Ten drugi użyczał platformie mobilnej swoich placówek, by osoby ceniące sobie bankowość tradycyjną mogły skorzystać z oferty. Ta współpraca była zresztą na tyle owocna, że finalnie doszło do połączenia wspomnianych spółek. Za sprawą tych właśnie działań powstała zupełnie nowa jakość.

Nest Gotówka na KLIK - Kredyt gotówkowy

Co należy zrobić, by skorzystać z możliwości, które daje opisywany tu produkt? Gdzie trzeba kliknąć i w jakim miejscu znajdują się wszystkie niezbędne wiadomości? Wystarczy wybrać pole „Kredyty” ulokowane na samej górze strony. Zlokalizowane jest na wysokości dobrze widocznego loga. Później pozostaje otwarcie zakładki „Kredyty dla Klienta indywidualnego” i kliknięcie przycisku „Sprawdź”. Na jednym z niebieskich pól znajduje się dokładnie to, czego trzeba do podjęcia dalszych kroków. Równocześnie wyświetlane są najważniejsze wiadomości o poszukiwanej ofercie. Wtedy do dyspozycji są dwie możliwości: otworzenie zakładki „Złóż wniosek” lub „Poznaj szczegóły”. To takie proste!

Nest Gotówka na KLIK - Kalkulator gotówkowy

Jak wynika z informacji zawartych w zakładce, gdzie omówiono szczegóły oferty, koszt kredytu wynosi jedynie 0,5% miesięcznie. Samo oprocentowanie to z kolei 0% i dostępne jest dla klientów banku. Trzeba jednak zaznaczyć, że RRSO wynosi 13,2%. Bank, podobnie jak wielu znanych pożyczkodawców, zastrzega przy tym, że nie trzeba obawiać się żadnych ukrytych opłat. Już w trakcie prowadzenia wstępnej kalkulacji otrzymuje się informacje o wysokości rat. Są one przy tym wolne od obowiązku wniesienia opłaty ubezpieczeniowej, która niejednokrotnie znacząco winduje ponoszone wydatki.

Pożyczasz1000013500750011000
Czas (miesięcy)30303030
Rata
Oddajesz1000013500750011000

Nest Gotówka na KLIK - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Jedną z głównych zalet opisywanego kredytu są jego niskie koszty. Oprocentowanie wynosi 0%. Korzystają z tego jednak tylko klienci banku Ponadto na wysoką ocenę zasługuje stosunkowo długi okres kredytowania. 60 miesięcy w przypadku niewielkiej kwoty, którą jest 30 tysięcy złotych, to naprawdę dobra oferta. Ponadto na uwagę zasługuje przyjazny użytkownikowi interfejs. Z jego pomocą można bardzo szybko przejść przez cały proces wypełniania najpotrzebniejszych dokumentów. Co ciekawe, doradcy zastrzegają, że jeśli nie uzyska się tych warunków, na których najbardziej zależy wnioskodawcy – do dyspozycji jest jeszcze jedno wyjście. Otrzymuje się propozycję alternatywną mającą sprostać oczekiwaniom. Informacje na jej temat zostaną wysłane drogą mailową. Zatem jeśli oferta banku odpowiada osobie zainteresowanej – pracownicy obsługi zadbają o to, by wypracować kompromis. Istnieje wtedy szansa na to, by uzyskać dobre warunki pożyczki. Trzeba jednak zauważyć, że oprócz zalet opisywana oferta ma również pewne uchybienia. Wśród niewątpliwych minusów należy wymienić to, że znacząco uprzywilejowani są klienci banku. Różnica pomiędzy ofertą dla nich i osób spoza Nest Banku wynosi aż 10 tysięcy złotych. Dodatkowo koszty kredytu rosną z uwagi na dość wysoką prowizję.

Nest Gotówka na KLIK opinie

Nest Bank deklaruje na swojej stronie internetowej, że rodzina jest dla nich najważniejsza, dlatego gwarantują bezpieczną bankowość oraz uczciwe warunki umów. Mimo to wielu użytkowników zarzuca bankowi błędy systemowe, a także problem z dostępem do środków. W takiej sytuacji służą pomocą konsultanci dostępni na infolinii pod numerem podanym w stopce kontaktowej. Pytania można zadawać również poprzez adres e-mail lub formularz kontaktowy. Nowością wśród oferty dostępnych kanałów pomocy użytkownikowi jest możliwość rozmowy wideo. W całej Polsce otwierane są niewielkie oddziały, sprzyjające rodzinnej atmosferze, gdzie także można się udać w razie problemów. Osoby korzystające z oferty KLIK gotówka podkreślają, że jedna z jego zalet to stałe oprocentowanie oraz niskie koszty. Ponadto produkt KLIK gotówka został skierowany zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W porównaniu z innymi ofertami umożliwia długi okres spłaty należności. Proces wnioskowania przebiega sprawnie, bezproblemowo. Wystarczy wykonać cztery proste kroki, których finalizacją jest podpisanie umowy i dostarczenie pieniędzy na konto wnioskodawcy. Aby tego dokonać, nie trzeba wychodzić z domu kredyt na KLIK.

Nest Gotówka na KLIK informacje dodatkowe

Decyzja w sprawie udzielenia kredytu przez KLIK bank jest niezależna od celu, na jaki go przeznaczymy. Warunki kredytu dobierane są indywidualnie podczas wypełniania formularza online. Warto zaznaczyć, że te przedstawione w ostatnim etapie procesu nie zawierają żadnych ukrytych opłat lub “haczyków”. Jeśli wnioskodawca chce, to w Nest Banku może otrzymać kredyt bez zgody współmałżonka 2018. Ponadto firma gwarantuje niską prowizję, 0% oprocentowania oraz szybszą decyzję posiadaczom konta bankowego w ich systemie. W sektorze finansowym istnieje więcej instytucji proponujących tak zwany kredyt na KLIK. Wśród nich można znaleźć ofertę KLIK gotówka pekao, której warunki można z łatwością zestawić z propozycją Nest Gotówka na KLIK w porównywarce pożyczek i kredytów dostępnej na stronie internetowej pozyczkowy-portal.pl.

Zalety

  • Niskie koszty kredytu
  • Długi okres kredytowania
  • Przyjemny interfejs

Wady

Brak wad

Ocena

2.77
47 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.