Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Łatwa Pożyczka

1
3 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 7 000 zł
Weź pożyczkę
w Łatwa Pożyczka

Łatwa Pożyczka - Opinie

Łatwa Pożyczka nie daje możliwości pożyczania pieniędzy bez ponoszenia kosztów dodatkowych. Nie można zatem skorzystać z darmowej pomocy finansowej.

Łatwa Pożyczka jest pośrednikiem pożyczkowym zapewniającym wysoki standard obsługi klienta. W obszarze usług pozabankowych świadczy pomoc w zakresie gromadzenia informacji o potrzebach pożyczkobiorców i łączy ich z tymi pożyczkodawcami, którzy mogą udzielić wnioskowanej przez nas pomocy finansowej. Dzięki gromadzonym danym umożliwia znalezienie oferty dopasowanej do indywidualnych preferencji każdego z nas. Firma należy zatem do grona podmiotów określanych mianem agregatów pożyczkowych. Oznacza to, że nie świadczy samodzielnie usług finansowych. Jej właściciele zastrzegają sobie prawo do udostępniania danych na temat klientów potencjalnym pożyczkodawcom. To oni dokonują oceny ryzyka kredytowego i podejmują decyzję o przyznaniu pomocy finansowej. Serwis Łatwa Pożyczka zastrzega przy tym, że nie gwarantuje pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Najważniejsze jest zatem to, by już odpowiednio wcześnie zadbać o zbudowanie swojej wiarygodności finansowej. Taka praca będzie procentowała z czasem, dlatego właśnie dobrze jest działać jeszcze przed złożeniem stosownej aplikacji. Wtedy zyskuje się zdecydowanie większe szanse na to, by otrzymać kwotę, której nam potrzeba.

Warto zaznaczyć, że firma o której mowa należy do Polskiej Grupy Pożyczkowej – właściciela As Kredyt. Gwarantuje swoim klientom łatwą procedurę i szybkość w rozpatrywaniu pism składanych przez potencjalnych pożyczkobiorców. Dodatkowo ten innowacyjny generator pożyczkowy stara się zapewniać najwyższą jakość obsługi każdemu, niezależnie od jego potrzeb. Pozwala przy tym na pożyczenie kwoty od 300 do 7000 złotych na dowolny cel. Tak zaciągnięte zobowiązanie może być spłacane maksymalnie przez 24 miesiące. To wszystko sprawia, że usługi firmy są odpowiedzią na wymagania tych, którzy potrzebują pomocy finansowej.

Łatwa Pożyczka - Pożyczki przez internet

Co powinno przekonać nas do skorzystania z usług opisywanego serwisu? Przede wszystkim stosunkowo wysoka kwota maksymalna pożyczki, która jest nawet o kilka tysięcy wyższa niż oferta konkurencji. Ponadto na korzyść Łatwej Pożyczki przemawia to, że za jej obsługę odpowiada przedsiębiorstwo dobrze znające rynek usług finansowych w Polsce. Pozwala na to, by najlepszą propozycję handlową wybrać spośród kilku różnych, najbardziej opłacalnych na rynku. Służy do tego jeden, prosty wniosek wypełniany online. Uczciwość portalu gwarantuje jego przynależność do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Z uzyskaniem pomocy nie będą mieć ci, którzy mają obecnie inne niespłacone zobowiązanie finansowe w banku. Dobrze zdać sobie sprawę z tego, że o tym, jak zostanie oceniony złożony przez nas wniosek decyduje jego drobiazgowa analiza. Pamiętajmy również o tym, że odwiedzając stronę pierwszy raz, mamy możliwość ubiegania się o najwyższą sumę pożyczki, czyli nawet 7000 złotych. Co równie ważne, nie jest wymagane wykonywanie opłaty weryfikacyjnej w postaci przelewu bankowego na symboliczną kwotę 1 grosza.

Łatwa Pożyczka - Ogólne warunki

Łatwa Pożyczka jest znakomitą propozycją dla osób chcących podreperować swój domowy budżet. Z oferty mogą skorzystać osoby w wieku od 20 do 80 lat, posiadające numer PESEL. Niemniej ważne jest przedstawienie stałego źródła dochodu, które potwierdzone zostanie stosownym dokumentem. Ponadto trzeba wskazać swoje stałe miejsce zamieszkania i odznaczać się brakiem negatywnych wpisów w historii kredytowej. Każdy sprawdzany jest w takich bazach jak BIG InfoMonitor, KRD, ERIF i BIK.

Łatwa Pożyczka - Pożyczka krok po kroku

Jakie czynności należy podjąć, by złożyć stosowny wniosek o pożyczenie potrzebnej nam gotówki? Pierwszym krokiem powinno być dopasowanie kwoty i okresu spłaty pożyczki ratalnej. Jest to możliwe online na stronie latwapozyczka.pl. Znajdują się tam rozwijane pola, dzięki którym określa się wysokość zobowiązania i okres jego spłaty. Później należy kliknąć przycisk „Złóż wniosek”. Następnie trzeba wypełnić krótki formularz, do którego zostaniemy skierowani. Należy wprowadzić do niego podstawowe informacje na nasz temat. Zgodnie z tym, co napisano na stronie, treść wydanej decyzji zostanie wyświetlona natychmiastowo. Gdy będzie pozytywna, wówczas należy spodziewać się telefonu od konsultanta, który pokieruje kolejnymi etapami, aż do sfinalizowania całego procesu. Umowa w formie papierowej zostanie dostarczona do nas za pośrednictwem kuriera, który potwierdzi tożsamość wnioskodawcy. Po złożeniu odpowiedniego podpisu na dokumencie, pieniądze zostaną wysłane na podane we wniosku konto bankowe.

Łatwa Pożyczka - Koszty pożyczki

Określenie dokładnego kosztu zaciągniętej pożyczki nie jest możliwe przed dokonaniem zgłoszenia. Z uwagi na to, że wniosek wysyłany jest do kilku firm jednocześnie, każda z nich ma swoje wewnętrzne regulaminy, zgodnie z którymi nalicza stosowne dla siebie opłaty.

Pożyczasz101
Czas (miesięcy)222
Rata11
Oddajesz202

Łatwa Pożyczka - Dane firmy

 • +48 611 100 414
 • kontakt@latwapozyczka.pl
 • Polska Grupa Pożyczkowa sp. z o.o., ul. Williama Heerleina Lindleya 16, 02-013 Warszawa.
  KRS:0000619712
  NIP: 7010579063
  REGON: 364527142
 • Biuro obsługi klienta:
  pn. – pt.: 8.00 – 19.00
  sb. – nd.: Nieczynne

Zalety

 • Jasne, przejrzyste zasady
 • Usługa świadczona przez znaną i sprawdzoną firmę
 • Prosty wniosek pożyczkowy
 • Wysoka górna granica wieku (80 lat)
 • Wiarygodność potwierdzona certyfikatami
 • Wysoka kwota pierwszej pożyczki (7000 zł)

Wady

 • Sprawdzanie zdolności kredytowej w trzech różnych rejestrach dłużników
 • Brak akceptacji dla umów o dzieło i tych z tytułu prowadzenia działalności
 • Obsługa klienta nie działa w weekend

Ocena

1 (20%)
3 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.