Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

ING Pożyczka gotówkowa

2.5
2 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 160 000 zł
Weź pożyczkę
w ING Pożyczka gotówkowa

ING Pożyczka gotówkowa - Opinie

Bank ING należy do Internationale Nederlanden Groep. To międzynarodowa korporacja finansowa, której oddziały rozmieszczone są w 50 krajach świata i obsługują łącznie 85 milionów klientów. Na wspólny sukces pracuje kilkanaście różnych spółek. Najważniejszymi w Polsce są ING Commercial Finance, ING Lease i ING Usługi dla Biznesu S.A.  Nad najwyższą jakością obsługi czuwa 130 tysięcy wysokiej klasy specjalistów od zarządzania pieniędzmi.

ING Pożyczka gotówkowa - Kredyt

Najlepsza obecnie oferta pożyczkowa skierowana jest do osób o bardzo zróżnicowanych wymaganiach. Ci, którzy potrzebują więcej niż 20 tysięcy złotych, będą zwolnieni od ponoszenia opłat prowizyjnych. Ponadto opisywana propozycja ma o wiele więcej zalet. Przede wszystkim chętni do skorzystania z niej nie muszą być klientami ING i nie jest istotne, jakie jest ich źródło dochodów. Wiadomo jednak, że ci, którzy na co dzień korzystają z konta oszczędnościowego, załatwią formalności o wiele sprawniej i szybciej. Faktem jest również to, iż różne grupy odbiorców będą cieszyły się z maksymalnego okresu kredytowania trwającego aż 8 lat. To szczególnie ważne w przypadku wysokich kwot. Co więcej, obliczenie ponoszonych kosztów i przeprowadzenie wstępnych wyliczeń jest bardzo proste. Ułatwia je kalkulator umieszczony na stronie. Z jego pomocą możliwe staje się wykonanie uproszczonych kalkulacji jeszcze przed rozmową z doradcą klienta. Opisywane narzędzie pozwala też na to, by dowiedzieć się, od jakiej sumy konieczne staje się wykupienie ubezpieczenia. Dobrze bowiem mieć świadomość, że mniejsze kwoty nie wymagają ponoszenia kosztów na jego rzecz. Dlatego ta oferta jest bardzo elastyczna i wielu korzysta z jej zalet. Dodatkowo jest objęta promocją, której szczegóły opisano na stronie internetowej banku.

ING Pożyczka gotówkowa - Kredyt gotówkowy

Historia ING w Polsce zaczyna się na dobre w 2001 roku, kiedy rodzima firma połączyła się z holenderskim gigantem bankowym. Od tego momentu rozpoczął się bardzo dynamiczny rozwój tak stworzonej korporacji. W chwili obecnej na terenie Polski cieszy się zaufaniem blisko 4,5 miliona klientów detalicznych. Swoje fundusze powierzają jej także klienci sektora MŚP. Wszyscy petenci obsługiwani są w 374 placówkach na terenie całego kraju. Co ważne, pracownicy zaangażowani są nie tylko w swoje zadania, ale również liczne działania w ramach wolontariatu. Tylko do 2016 roku na potrzeby nieodpłatnych działań poświęcili łącznie prawie 4300 godzin. Warto też zwrócić uwagę na to, jakimi nagrodami uhonorowana została opisywana tu instytucja. Przede wszystkim otrzymała wyróżnienie magazynu Global Finance, który uznał ją za najbezpieczniejszy bank w Polsce. Równie ważne było wysokie, trzecie miejsce w rankingu „Najlepszy bank dla firm” organizowanym przez miesięcznik Forbes. Sukcesy można mnożyć. Pokazuje to, jak dobrze zarządzana jest opisywana tu instytucja. To jednak nie wszystko, bo tak samo rozwinięte jak usługi są również fundacje ING: ING Dzieciom oraz Fundacja Sztuki Polskiej ING. Pierwsza prowadzi działalność na rzecz wyrównywania szans najmłodszych, zaś druga, utworzona w 2000 roku, wspiera polską sztukę współczesną. Zainteresowaniem działaczy cieszą się dzieła sztuki stworzone na początku lat 90.

ING Pożyczka gotówkowa - Kredyt gotówkowy

Co dokładnie należy zrobić, by skorzystać z licznych zalet opisywanej oferty? Przede wszystkim trzeba otworzyć zakładkę „Kredyty i pożyczki”. Znajduje się ona poniżej loga banku, które umieszczono w lewym, górnym rogu strony. Wtedy uzyskuje się dostęp do wszystkich najważniejszych produktów skierowanych do klienta indywidualnego. Najbardziej rozreklamowany z nich jest dobrze widoczny i znajduje się na samej górze zestawienia. By poznać jego szczegóły, wystarczy kliknąć „Pożyczka gotówkowa” i gotowe.

ING Pożyczka gotówkowa - Kalkulator gotówkowy

Zgodnie ze szczegółami opisanymi w przykładzie reprezentatywnym RRSO dla stałego klienta ING wynosi 19,77%. Wartość ta dotyczy zobowiązania finansowego zaciągniętego na kwotę 9830 złotych. Ten, kto zdecyduje się na pożyczkę o takiej wartości będzie musiał oddać bankowi kwotę 13 620,97 zł. Oznacza to, że suma kosztów dodatkowych wynosi 3790,97 (wartość przy oprocentowaniu zmiennym 8,99%). W opisaną kwotę zalicza się prowizję (588,82 zł), odsetki (1889,50 zł) i ubezpieczenie (1312,65 zł). Łącznie klient musi zatem co miesiąc oddać opisywanemu bankowi kwotę 273,44 zł.

Pożyczasz100001500020000
Czas (miesięcy)363636
Rata340.13340.13340.13
Oddajesz12244.6812244.6812244.68

ING Pożyczka gotówkowa - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Wykaz najważniejszych zalet opisywanej pożyczki jest dość długi. W pierwszej kolejności uwagę zwraca wysoka kwota maksymalna. Ponadto godne pochwały są również warunki, na których przyznawane jest wsparcie. Wszelkie formalności w przypadku sumy do 20 tysięcy złotych można załatwić online bez konieczności ponoszenia kosztów prowizji. Ponadto tylko od wnioskodawcy zależy, czy zdecyduje się na dodatkowe ubezpieczenie. Wielu spodoba się również możliwość ustalania wysokości spłacanych rat bez ponoszenia kosztów dodatkowych. Jedynym problemem może być wysokie RRSO i wysokość opłat przy kwotach powyżej 20 tysięcy złotych.v

Zalety

  • Wysoka kwota maksymalna
  • Brak dodatkowych opłat prowizji do kwoty 20 tysięcy złotych

Wady

  • Wysokie RRSO
  • Wysokie opłaty przy zaciągnięciu kwoty powyżej 20 tysięcy złotych

Ocena

2.5 (50%)
2 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.