Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Eurobank Kredyt dla każdego

4.17
6 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 120 000 zł
Weź pożyczkę
w Eurobank Kredyt dla każdego

Eurobank Kredyt dla każdego - Opinie

Eurobank reklamowany przez Piotra Adamczyka funkcjonuje na polskim rynku usług finansowych od ponad 10 lat. Tworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów oferuje im najnowocześniejsze i bardzo dogodne rozwiązania. Jego ogromny potencjał został zresztą dostrzeżony przez kadrę zarządzającą grupy Societe Generale. Jej głównymi atrybutami są stabilność finansowa oparta o bankowość uniwersalną. Wartości wyznawane przez ekspertów zagranicznego konsorcjum pozostają zresztą niezmienne od ponad 150 lat i ciągle wzbudzają zaufanie wśród odbiorców w 66 krajach świata. Właśnie dlatego polska firma jest w pełni stabilna i utrzymuje najwyższe standardy obsługi swoich klientów indywidualnych. Skupiając się na ich potrzebach, daje im to, co uważa za najważniejsze – bezpieczeństwo i wygodę w dostępie do pieniędzy.

Eurobank Kredyt dla każdego - Kredyt

Opisywany tu produkt kredytowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem odbiorców. Nie ma w tym jednak niczego nadzwyczajnego. Dostępne w jego ramach środki z przedziału 500-120 000 złotych mogą być spłacane nawet w 108 ratach, czego nie spotyka się zbyt często. Dodatkowo wszystkie niezbędne formalności załatwiane są online, co pozwala zaoszczędzić bardzo dużo czasu. Wielu zadowoli również to, że kredytobiorcy mają możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. Taka przerwa w spłacaniu zadłużenia jest dostępna dla wszystkich, którzy przez 6 miesięcy od podpisania umowy regularnie i bez opóźnień regulowali zaległości. Osoby przyzwyczajone do dokładnego planowania swoich wydatków mogą również decydować o tym, w jakim dniu będą potrącane z ich konta comiesięczne zobowiązania wobec banku. Dodatkowo dla chętnych dostępne są dwa warianty ubezpieczenia. To jednak nie wszystko, z czego warto skorzystać.

Eurobank Kredyt dla każdego - Kredyt gotówkowy

Ta dobrze znana i lubiana instytucja finansowa działa w Polsce od 2003 roku. Powstała na skutek przekształceń w ramach Banku Społem, którego początki sięgają wczesnych lat 90. W swoich działaniach skupia się przede wszystkim na zapewnieniu najwyższej jakości usług skierowanych do odbiorców indywidualnych. Wprowadziła aplikację mobilną i dysponuje kadrą znakomicie wyszkolonych doradców. Ci przekazują zainteresowanym niezbędne wiadomości. Odbywa się to kilkoma różnymi kanałami spośród których najwygodniejsze to infolinia i czat. Eksperci ci stanowią ogromną grupę ponad 3000 pracowników, którym na sercu leży realizowanie założonej misji. Rozmieszczeni są w ponad 485 placówkach w całej Polsce. Warto dodać, że znana korporacja nie skupia się w swoich działaniach tylko na celach biznesowych. Przede wszystkim dba o najlepsze relacje z klientem. Świadczą o tym nagrody zdobyte w plebiscycie Złoty Bankier. Udowadniają one, że najwyższa jakość obsługi to wartość, o którą wykazuje się dbałość na najwyższym poziomie. Potwierdza to zresztą liczba klientów placówek stacjonarnych. Obsługują one obecnie blisko 1,5 miliona Polaków. Wielu z nich bierze udział w konkursach i promocjach organizowanych przez Eurobank, o czym można przekonać się, odwiedzając strony, gdzie opisano te ciekawe historie. 

Eurobank Kredyt dla każdego - Kredyt gotówkowy

Aby skorzystać z opisywanego tutaj rozwiązania finansowego, należy odwiedzić konkretne zakładki na stronie internetowej. Jak dotrzeć do tej, która kryje opisywaną ofertę? Z szarego pola umieszczonego pod logiem banku trzeba wybrać „Kredyty gotówkowe”. Kursor myszy umieszczony na tym polu sprawia, że rozwija się menu. „Kredyt dla każdego” znajduje się na drugiej z kolei pozycji.

Eurobank Kredyt dla każdego - Kalkulator kredytowy

Podejmując decyzję o zaciągnięciu kredytu, należy liczyć się z jego kosztami. Tak jest i w tym przypadku. Jak opisano w przykładzie reprezentatywnym (13 000 złotych), stałe oprocentowanie wynosi 7%, a RRSO ma wartość 23,16%. W związku z naliczanymi z tego tytułu kosztami należy do kwoty zaciągniętego zobowiązania doliczyć ponad 6769 złotych. Spłacając wymagane należności w 50 równych ratach, ponosi się miesięczny wydatek w wysokości niemal 388 złotych.

Pożyczasz1000013500750010950
Czas (miesięcy)36363636
Rata351351
Oddajesz1263613500750012636

Eurobank Kredyt dla każdego - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Kredyt proponowany przez Eurobank ma wiele zalet. Należy do nich między innymi bardzo atrakcyjne oprocentowanie. Ponadto na uwagę zasługuje zaskakująco długi okres spłaty, niespotykany u konkurencji. Na uregulowanie zadłużenia klienci mają aż 108 miesięcy. Wygodnym rozwiązaniem jest również przerwa w spłacaniu rat, która przysługuje już po 6 miesiącach. Warto zatem terminowo regulować płatności. Osoby chcące pożyczyć większe pieniądze, mogą połączyć swoje dochody ze współmałżonkiem. Wtedy zdolność kredytowa znacznie rośnie. Faktem jest jednak to, że koniecznością staje się założenie konta osobistego, co nie odpowiada każdemu zainteresowanemu.  Zawiedzeni mogą być również ci, którzy poszukują bardzo dużych pieniędzy. Podczas kiedy konkurencyjne pozwalają na pożyczenie 200 tysięcy złotych, tutaj wartość dopuszczalnego zastrzyku gotówki jest zdecydowanie mniejsza.

Zalety

  • atrakcyjne oprocentowanie
  • długi okres spłaty
  • możliwość przerwy w spłacaniu rat

Wady

  • odpłatna przerw w spłacie rat
  • dla kredytu powyżej 50 000 zł konieczna zgoda współmałżonka

Ocena

4.17 (83.4%)
6 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.