BGŻ BNP Paribas

4.39
23 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 200 000 zł
Weź pożyczkę
w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas - Opinie

Opisywany bank reklamuje się jako ten, który dostosowany jest do dynamicznych zmian zachodzących w dzisiejszym świecie.

Jako główny podmiot dużej grupy zależnych od siebie spółek dostarcza swoim klientom najwyższej jakości produkty. Wsparciem w tym zakresie są różnorodne fundusze inwestycyjne i przedsiębiorstwa odpowiedzialne za leasing i finansowanie zakupu nieruchomości.

 

To wszystko sprawia, że odpowiedzialnym za to specjalistom zaufało już 2 600 000 klientów w całej Polsce. Dużą grupą odbiorców są także przedsiębiorcy działający w różnych branżach. Z tak samo dużym rozmachem obsługiwane są małe oraz średnie firmy, jak i ogromne korporacje. Wedle założeń twórców równie ważni są rolnicy, którzy dość często są gośćmi doradzającymi się w zakresie różnych rozwiązań służących pomnażaniu majątku.

BGŻ BNP Paribas – Dane kontaktowe

Nazwa: BGŻ BNP Paribas
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 30 000
Siedziba firmy: Kasprzaka 10/16, Warszawa 01-211
Telefon: 801 321 123
e-mail: Formularz kontaktowy
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

BGŻ BNP Paribas - Kredyt gotówkowy

BGŻ kredyt gotówkowy możemy przeznaczyć na dowolny cel. Bank nie pyta kredytobiorców o to, co sfinansują z otrzymanych pieniędzy. Jest to jedna z trzech największych zalet oferty kredyt BGŻ opinie. Druga z nich dotyczy kwoty, jaką może otrzymać klient. Maksymalne wsparcie finansowe wynosi 200 000 zł. Bez wątpienia kwota ta pozwoli nam zrealizować większość inwestycji. Minimalna kwota, o jaką możemy wnioskować, wynosi 1 000 zł. Trzecią zaletą opisywanej oferty kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas jest okres kredytowania, który może wynosić nawet 10 lat! Rozłożenie spłaty na 120 równych rat miesięcznych umożliwi nam dopasowanie harmonogramu wpłat na konto kredytodawcy do budżetu każdego kredytobiorcy. 

Warto również pamiętać, że o kredyt gotówkowy możemy wnioskować z drugą osobą, co może pozytywnie wpłynąć na zdolność kredytową.

BGŻ BNP Paribas - Warunki kredytu online

Większość warunków, jakie stawiają banki swoim klientom, pokrywa się z tymi, które można spotkać również w innych instytucjach finansowych, na przykład firmach pożyczkowych. Każdy klient musi mieć co najmniej 18 lat, pełną zdolność do czynności prawnych, miejsce zamieszkania na terytorium Polski.. Warto jednak zwrócić uwagę, że banki są bardziej rygorystyczne podczas weryfikacji zdolności kredytowej.

Kredytodawca sprawdzi naszą historię kredytową. Jeśli znajdzie się w niej choć jeden negatywny wpis, wniosek zostanie odrzucony.

 

W przypadku osób bez historii kredytowej również mogą pojawić się wątpliwości. Dlatego należy pilnować terminów i dbać o to, aby nie dopuścić do sytuacji z opóźnieniem. 

Warto również zwrócić uwagę na kwestie dochodów. Przy wysokich kwotach najlepiej wypada umowa o pracę. Pamiętajmy jednak, że bank BGŻ BNP Paribas akceptuje również inne źródła dochodów swoich klientów. Wśród nich można wymienić:

 • umowę o pracę na czas nieokreślony/określony,
 • działalność gospodarczą,
 • emeryturę/zasiłek przedemerytalny,
 • rentę,
 • własne gospodarstw rolne,
 • umowy zlecenie,
 • a nawet dochód uzyskany za granicą!

BGŻ BNP Paribas - Jak złożyć w BGŻ wniosek o kredyt gotówkowy?

BGŻ BNP Paribas oferuje swoim klientom trzy rodzaje wnioskowania: telefoniczne, online oraz w oddziałach stacjonarnych. Infolinia banku jest czynna od 8 do 19. Podczas rozmowy uzyskamy również wstępną decyzję kredytową. Możemy również złożyć wniosek przez bankowość internetową albo mobilną, jeżeli jesteśmy klientami banku. Jak wnioskować o BGŻ kredyt gotówkowy krok po kroku?

1.  Pierwszy krok to przejście na stronę banku. Można to zrobić, klikając poniższy przycisk.

2.  Następnie zostaniemy poproszeni o wypełnienie krótkiego formularza. Należy wpisać: imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. 

3.  Kolejnym krokiem jest zaznaczenie wszystkich zgód i wysłanie formularza.

4.  Wkrótce otrzymamy telefon z banku. Podczas rozmowy konsultant poprosi nas o podanie najważniejszych informacji takich jak: dane osobowe, adresowe, finansowe.

5.  Podczas rozmowy otrzymamy wstępną decyzję kredytową oraz warunki umowy. Jeżeli się na nie zgodzimy, zostanie nam tylko podpisać umowę i czekać na przelew pieniędzy.

BGŻ BNP Paribas - Kalkulator kredytowy

Na stronie banku BGŻ BNP Paribas możemy znaleźć kalkulator kredytowy. Za pomocą suwaków możemy sprawdzić, z jakim kosztem wiąże się kredyt o danych parametrach. Warto zwrócić uwagę, że w przypadku kwot od 10 000 zł minimalny okres kredytowania wynosi 85 miesięcy. 

Z jakimi kosztami wiąże się ten kredyt?

RRSO 12,42% dla reprezentatywnego przykładu

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 1.02.2021 r. wynosi 12,42%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32000 zł, całkowita kwota do zapłaty 46700,14 zł oprocentowanie stałe 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 14700,14 zł (prowizja 4800 zł; odsetki 9900,14 zł ) 82 miesięczne raty (81 po 569,52 zł i jedna 569,02 zł).

Niniejsza symulacja ma charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

Pożyczasz100034500166500200000
Czas (miesięcy)120120120120
Rata15.01450.272201.342935.13
Oddajesz1801.254032.4264160.8352215.6

BGŻ BNP Paribas - Ubezpieczenie kredytu BGŻ BNP Paribas

Wnioskując o kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas, możemy zdecydować się na ubezpieczenie lub nie.  W przypadku wykupienia ubezpieczenia wzrośnie ostateczna kwota raty kredytu. Oferta została przygotowana we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska SA oraz Cardif – Assurances Risques Divers S.A. Oddział w Polsce. Ubezpieczenie może być wypłacone w przypadku:

 • zgonu, zgonu w następstwie nieszczęśliwego wypadku,
 • całkowitej niezdolności do pracy lub samodzielnej egzystencji,
 • utraty pracy,
 • pobytu w szpitalu,
 • poważnego zachorowania.

Szczegóły oferty oraz sytuacje, w których ubezpieczenie nie zostanie wypłacone można znaleźć w dokumentach dostępnych na stronie BGŻ BNP Paribas. 

Opinie o BGŻ BNP Paribas i pozostałych produktach

BGŻ BNP Paribas oferuje swoje produkty nie tylko klientom indywidualnym, ale również rolnikom, małym przedsiębiorstwom, korporacjom czy biurom maklerskim. Bez wątpienia każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wśród produktów dla klientów indywidualnych można znaleźć:

 • kredyt gotówkowy,
 • konto osobiste,
 • produkty oszczędnościowe.

Kredyt w BGŻ BNP Paribas opinie – podsumowanie

Co można powiedzieć o najważniejszych zaletach tego kredytu? Przede wszystkim to, że jest bardzo nisko oprocentowany. Równie atrakcyjnie wypada RRSO. Trzeba również stwierdzić, że maksymalny okres kredytowania rzędu 120 miesięcy jest naprawdę dobrą propozycją. Podobnie jest w przypadku akceptowanych źródeł dochodu. Ich różnorodność jest spora i na pożyczenie gotówki mogą pozwolić sobie nawet osoby zatrudnione na umowę o dzieło.  Wśród najważniejszych wad wymienić należy z kolei bardzo niską kwotę dostępną klientom.

Zalety

 • bardzo nisko oprocentowany
 • atrakcyjnia RRSO
 • maksymalny okres kredytowania do 120 miesięcy
 • kredyt nawet dla osób zatrudnionych na umowę o dzieło

Wady

 • niska kwota maksymalna kredytu

Ocena

4.39
23 głosów

Komentarze

Możliwość komentowania jest wyłączona.