Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Bank Zachodni WBK

3.5
2 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 150 000 zł
Weź pożyczkę
w Bank Zachodni WBK

Bank Zachodni WBK - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych banków! Listę aktywnych ofert znajdą Państwo na podstronie kredyty gotówkowe.

 

7 września 2018 roku nastąpił rebranding Banku Zachodniego WBK na Santander Bank Polska. 

Bank Zachodni WBK należał do hiszpańskiej grupy kapitałowej Santander. Aktualnie jednak można zapoznać się i skorzystać z tej oferty pod inną nazwą. Jak to? 7 września 2018 roku rozpoczął się proces rebrandingu. Efektem tych działań było zastąpienie nazwy BZ WBK na Santander Bank Polska. Warto zaznaczyć, że oferta pozostała niemal bez zmian. Jednocześnie należy podkreślić, że oferta Santander Bank Polska różni się od tej obecnej w Santander Consumer Bank. W przypadku rebrandingu BZ WBK znajdziemy produkty dla klientów indywidualnych. Wśród nich można znaleźć konta osobiste, kredyty, karty, kantor, produkty oszczędnościowe, ubezpieczenia i bankowość internetową. 

Najważniejszymi wartościami banku są: satysfakcja klienta, innowacyjność, siła, przywództwo, zaangażowanie i etyka. Oznacza to, iż użytkownicy usług finansowych mogą być pewni, że powierzają swoje pieniądze najwyższej klasy ekspertom. Oni dobrze wiedzą, w jaki sposób pomnażać kapitał i dokonywać inwestycji, które procentują na przestrzeni lat

Chcesz wiedzieć skorzystać z oferty? Sprawdź opinie o Santander Bank Polska!

 

Bank Zachodni WBK – Dane kontaktowe

Nazwa: Bank Zachodni WBK
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 150 000
Siedziba firmy: Rynek 9/11, Wrocław 50-950
Telefon: 781 119 999
e-mail: Formularz kontaktowy
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Bank Zachodni WBK - Kredyt gotówkowy

Placówki na terenie całego kraju mają w swojej ofercie wiele ciekawych produktów. Są to lokaty, ubezpieczenia, pożyczki i kredyty. Do ostatniej grupy należy propozycja ciesząca się największym zainteresowaniem. Skierowana jest zarówno do obecnych, jak i przyszłych klientów opisywanej instytucji finansowej. Każdy chętny korzystający z niej ma do dyspozycji szereg udogodnień. Wśród nich znajduje się możliwość pożyczenia kwoty maksymalnej w wysokości 150 tysięcy złotych. Ogólnie przyjętą zasadą jest zaś to, że kredytobiorca ma prawo ubiegać się o sumę w wysokości 20-krotności swojej pensji. Pozyskane środki mogą zostać przeznaczone na dowolnie wybrany cel. Nie trzeba przy tym prosić o pomoc poręczycieli. Nikt nie wymaga też dodatkowych zabezpieczeń. Ponadto stali klienci mają pewność, że formalności związane z zaciągnięciem pożyczki będą ograniczone do minimum. Dla chętnych przygotowano opcjonalny pakiet ubezpieczeń Spokojny Kredyt, który pomoże w trudnych, losowych sytuacjach. Warto pamiętać, że spłatę zadłużenia można rozłożyć nawet na 120 rat.

Bank Zachodni WBK - Warunki kredytu online

Opisywany bank jest jednym z największych w Polsce. Powstał w 2001 roku na skutek połączenia Banku Zachodniego S.A. i Wielkopolskiego Banku Kredytowego S.A. Zgodnie ze swoimi założeniami określonymi w strategii, tworzy ofertę usługową dopasowaną do potrzeb każdego odbiorcy. Dba o najwyższej jakości usługi zarówno w zakresie proponowanych produktów, jak również obsługi klienta. Niesie pomoc w zarządzaniu finansami osobistymi, a także pomaga przedsiębiorcom w prowadzeniu ich działalności. Dba o systematyczny rozwój oferty mobilnej i internetowej. Oddaje w ręce klientów technologie, które ułatwiają załatwianie codziennych zobowiązań finansowych. Z niemniejszym zaangażowaniem rozwija działalność charytatywną. To za sprawą Fundacji Banku Zachodniego WBK. Jej pracownicy angażują się w organizację wielu wartościowych akcji społecznych. Jedną z najciekawszych jest ta o nazwie „Tu mieszkam, tu zmieniam”, w ramach której możliwe jest uzyskanie grantów na działania z zakresu, tak ważnego dziś, rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Wszystkie te aktywności doceniane są nie tylko przez klientów, ale również jury konkursów. Stąd takie nagrody jak „Best Bank in Poland” w międzynarodowym plebiscycie „Euromoney Awards for Excellence” czy statuetka „Złoty Bankier” w kategorii „kredyt hipoteczny”. To jednak tylko nieliczne z wielu prestiżowych wyróżnień przyznanych spółce.

Bank Zachodni WBK - Jak złożyć w BZ WBK wniosek o kredyt gotówkowy?

Skorzystanie z kredytu konsumenckiego BZ WBK jest proste. Wystarczy otworzyć zakładkę „Kredyty” (znajduje się tuż pod logiem banku). Wtedy wyświetlane są wszystkie szczegóły dotyczące produktów dostępnych w tej kategorii. Później trzeba kliknąć „Kredyt gotówkowy” i gotowe. Otrzymuje się wówczas dostęp do najważniejszych danych i odpowiednich odnośników.

Bank Zachodni WBK - Kalkulator kredytowy

Z jakimi kosztami należy liczyć się, podejmując decyzję o tym kredycie? Zgodnie z danymi zaczerpniętymi z przykładu reprezentatywnego, RRSO wynosi 15,29%. Decydując się na pożyczenie 16 651,85 złotych, należy oddać łącznie z poniesionymi opłatami 24 394,50 zł, co oznacza, że całkowity koszt kredytu w tym przypadku to 7 742,65 zł. W skład tej kwoty wchodzą odsetki (5894,50 zł) i prowizja (1848,15 zł). Rozkładając spłatę na 68 rat, należy liczyć się z miesięcznym wydatkiem rzędu 358,88 zł. Dodajmy, że oprocentowanie zmienne ma wysokość 10%.

Pożyczasz16500226001390020000
Czas (miesięcy)68686868
Rata358358
Oddajesz24344226001390024344

Bank Zachodni WBK - Podsumowanie kredytu gotówkowego Bank Zachodni WBK

Niewątpliwie w poczet zalet kredytu należy zaliczyć jego wysoką kwotę maksymalną. Dobre jest również to, że zadłużenie można podzielić na 120 rat.  Zadowoleni będą również ci, którzy nie chcą decydować się na ubezpieczenie, gdyż jest ono obligatoryjne i nie musi korzystać z niego każdy kredytobiorca. Dodatkowo warto zwrócić również uwagę na liczne promocje, które znacznie uatrakcyjniają ofertę. Trzeba jednak przyznać, że ogólne koszty ponoszone przez klienta są dość wysokie, a to najważniejszy minus.

Zalety

  • Rebranding BZ WBK na Santander Bank Polska
  • wysoka kwota maksymalna kredytu
  • możliwość podzielenia zadłużenia na 120 rat
  • nieobligatoryjne ubezpieczenie kredytu
  • liczne promocje uatrakcyjniające ofertę

Wady

  • wysokie koszty kredytu

Ocena

3.5
2 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.