Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Bank Zachodni WBK

3.5
2 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 150 000 zł
Weź pożyczkę
w Bank Zachodni WBK

Bank Zachodni WBK - Opinie

Bank Zachodni WBK należy do hiszpańskiej grupy kapitałowej Santander. W ramach tak stworzonego konglomeratu spółek na rzecz korporacji działają wspólnie firmy BZ WBK TFI S.A., BZ WBK Leasing S.A., BZ WBK Faktor Sp. z o.o. i BZ WBK Nieruchomości S.A. Najważniejszymi wartościami, którymi kierują się ich pracownicy są: satysfakcja klienta, innowacyjność, siła, przywództwo, zaangażowanie i etyka. Oznacza to, iż użytkownicy usług finansowych mogą być pewni, że powierzają swoje pieniądze najwyższej klasy ekspertom. Oni dobrze wiedzą, w jaki sposób pomnażać kapitał i dokonywać inwestycji, które procentują na przestrzeni lat. Dodatkowo usługi świadczone są nie tylko odbiorcom indywidualnym, ale również małym firmom i dużym korporacjom. Łącznie liczba zadowolonych użytkowników usług bankowych wynosi prawie 4,5 miliona. Są oni obsługiwani w placówkach, których sieć systematycznie zmniejsza się, bo zarząd instytucji stawia na bankowość internetową i mobilną. Odpowiada tym samym na realne zapotrzebowanie rynkowe.

Bank Zachodni WBK - Kredyt

Placówki na terenie całego kraju mają w swojej ofercie wiele ciekawych produktów. Są to lokaty, ubezpieczenia, pożyczki i kredyty. Do ostatniej grupy należy propozycja ciesząca się największym zainteresowaniem. Skierowana jest zarówno do obecnych, jak i przyszłych klientów opisywanej instytucji finansowej. Każdy chętny korzystający z niej ma do dyspozycji szereg udogodnień. Wśród nich znajduje się możliwość pożyczenia kwoty maksymalnej w wysokości 150 tysięcy złotych. Ogólnie przyjętą zasadą jest zaś to, że kredytobiorca ma prawo ubiegać się o sumę w wysokości 20-krotności swojej pensji. Pozyskane środki mogą zostać przeznaczone na dowolnie wybrany cel. Nie trzeba przy tym prosić o pomoc poręczycieli. Nikt nie wymaga też dodatkowych zabezpieczeń. Ponadto stali klienci mają pewność, że formalności związane z zaciągnięciem pożyczki będą ograniczone do minimum. Dla chętnych przygotowano opcjonalny pakiet ubezpieczeń Spokojny Kredyt, który pomoże w trudnych, losowych sytuacjach. Warto pamiętać, że spłatę zadłużenia można rozłożyć nawet na 120 rat.

Bank Zachodni WBK - Kredyt gotówkowy

Opisywany bank jest jednym z największych w Polsce. Powstał w 2001 roku na skutek połączenia Banku Zachodniego S.A. i Wielkopolskiego Banku Kredytowego S.A. Zgodnie ze swoimi założeniami określonymi w strategii, tworzy ofertę usługową dopasowaną do potrzeb każdego odbiorcy. Dba o najwyższej jakości usługi zarówno w zakresie proponowanych produktów, jak również obsługi klienta. Niesie pomoc w zarządzaniu finansami osobistymi, a także pomaga przedsiębiorcom w prowadzeniu ich działalności. Dba o systematyczny rozwój oferty mobilnej i internetowej. Oddaje w ręce klientów technologie, które ułatwiają załatwianie codziennych zobowiązań finansowych. Z niemniejszym zaangażowaniem rozwija działalność charytatywną. To za sprawą Fundacji Banku Zachodniego WBK. Jej pracownicy angażują się w organizację wielu wartościowych akcji społecznych. Jedną z najciekawszych jest ta o nazwie „Tu mieszkam, tu zmieniam”, w ramach której możliwe jest uzyskanie grantów na działania z zakresu, tak ważnego dziś, rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Wszystkie te aktywności doceniane są nie tylko przez klientów, ale również jury konkursów. Stąd takie nagrody jak „Best Bank in Poland” w międzynarodowym plebiscycie „Euromoney Awards for Excellence” czy statuetka „Złoty Bankier” w kategorii „kredyt hipoteczny”. To jednak tylko nieliczne z wielu prestiżowych wyróżnień przyznanych spółce.

Bank Zachodni WBK - Kredyt gotówkowy

Skorzystanie z kredytu konsumenckiego BZ WBK jest proste. Wystarczy otworzyć zakładkę „Kredyty” (znajduje się tuż pod logiem banku). Wtedy wyświetlane są wszystkie szczegóły dotyczące produktów dostępnych w tej kategorii. Później trzeba kliknąć „Kredyt gotówkowy” i gotowe. Otrzymuje się wówczas dostęp do najważniejszych danych i odpowiednich odnośników.

Bank Zachodni WBK - Kalkulator kredytowy

Z jakimi kosztami należy liczyć się, podejmując decyzję o tym kredycie? Zgodnie z danymi zaczerpniętymi z przykładu reprezentatywnego, RRSO wynosi 15,29%. Decydując się na pożyczenie 16 651,85 złotych, należy oddać łącznie z poniesionymi opłatami 24 394,50 zł, co oznacza, że całkowity koszt kredytu w tym przypadku to 7 742,65 zł. W skład tej kwoty wchodzą odsetki (5894,50 zł) i prowizja (1848,15 zł). Rozkładając spłatę na 68 rat, należy liczyć się z miesięcznym wydatkiem rzędu 358,88 zł. Dodajmy, że oprocentowanie zmienne ma wysokość 10%.

Pożyczasz16500226001390020000
Czas (miesięcy)68686868
Rata358358
Oddajesz24344226001390024344

Bank Zachodni WBK - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Niewątpliwie w poczet zalet kredytu należy zaliczyć jego wysoką kwotę maksymalną. Dobre jest również to, że zadłużenie można podzielić na 120 rat.  Zadowoleni będą również ci, którzy nie chcą decydować się na ubezpieczenie, gdyż jest ono obligatoryjne i nie musi korzystać z niego każdy kredytobiorca. Dodatkowo warto zwrócić również uwagę na liczne promocje, które znacznie uatrakcyjniają ofertę. Trzeba jednak przyznać, że ogólne koszty ponoszone przez klienta są dość wysokie, a to najważniejszy minus.

Zalety

  • wysoka kwota maksymalna kredytu
  • możliwość podzielenia zadłużenia na 120 rat
  • nieobligatoryjne ubezpieczenie kredytu
  • liczne promocje uatrakcyjniające ofertę

Wady

  • wysokie koszty kredytu

Ocena

3.5 (70%)
2 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.