Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Bank Pekao Pożyczka Ekspresowa

4
1 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 200 000 zł
Weź pożyczkę
w Bank Pekao Pożyczka Ekspresowa

Bank Pekao Pożyczka Ekspresowa - Opinie

Bank Pekao i 14 zależnych od niego spółek tworzy wspólnie strukturę pod nazwą Grupa Banku Pekao S.A. W jej skład wchodzą między innymi Centralny Dom Maklerski Pekao S.A., Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. i Centrum Kart S.A. One wszystkie mają duży wpływ na najwyższą jakość obsługi klientów. Sprawiają tym samym, że opisywana instytucja działa na rynku nieprzerwanie od niemal stu lat. Wprowadza kolejne produkty i powiększa swoją konkurencyjność w sektorze bankowym. Nie ma w tym jednak niczego zaskakującego. Innowacyjność w podejściu do bankowości procentuje, czego potwierdzeniem jest opisywany tu kredyt krótkoterminowy.

Oferta szeroko reklamowana w mediach ma wiele zalet. Na jej atrakcyjność składa się między innymi to, że trzy pierwsze miesiące po podpisaniu umowy kredytowej są wolne od obowiązku spłacania rat. Tym samym przez ponad 90 dni nie trzeba martwić się o regulowanie należności. Bardzo ważne jest również to, że maksymalny okres kredytowania wynosi aż 96 miesięcy. Wielu ucieszy też fakt, że ubezpieczenie pożyczonych pieniędzy nie jest obowiązkiem, a jedynie dodatkową usługą, z której nie trzeba korzystać. Co istotne, przyznana kwota może być wykorzystana na dowolny cel. Nie trzeba przy tym posiadać konta w Pekao, a droga do uzyskania żądanych środków jest bardzo prosta. Niezbędne formalności dopełnia się za pomocą formularzy zamieszczonych w Internecie.

Bank Pekao Pożyczka Ekspresowa - Kredyt gotówkowy

W czasie swojej długoletniej obecności na rynku jedna z największych instytucji finansowych w Europie konsekwentnie wyznacza trendy w bankowości. Stworzyła jasno określony plan działania i nieustannie wypełnia jego założenia. Sprawia, że z wysokiej jakości usług zadowoleni są zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Zresztą to właśnie rozgraniczenie pozwala na tworzenie usług dopasowanych do potrzeb różnych sektorów. Czuwają nad tym znakomicie wyszkoleni pracownicy. Potwierdzeniem tych słów są różnorakie nagrody i wyróżnienia. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje statuetka Złotego Bankiera. Przyznana została z racji wdrożenia rozwiązań mobilnych typu PeoPay HCE i karty wielowalutowej. Niemniej istotne innowacje wprowadzono w ramach bankowości korporacyjnej. Właśnie one przyczyniły się do zdobycia Złotego Godła Quality International 2016. Jak widać, z najnowszych osiągnięć technologii mogą korzystać zarówno odbiorcy indywidualni, jak i ci, którzy na co dzień potrzebują najlepszych rozwiązań w służbie działalności komercyjnej. Sprawą mniejszej wagi, ale również wartą odnotowania jest to, że bank Pekao przyczynia się do organizacji dużych wydarzeń sportowych. Ostatnim z nich była jubileuszowa edycja widowiska Pekao Szczecin Open.

Bank Pekao Pożyczka Ekspresowa - Kredyt gotówkowy

Droga do skorzystania z opisywanego produktu bankowego jest banalnie prosta. Wchodząc na stronę internetową banku, wystarczy z szarego menu umieszczonego nad logiem wybrać zakładkę „Klienci indywidualni”. Następnie nasz wzrok błyskawicznie wypatrzy napis „Pożyczka Ekspresowa”. Właśnie on prowadzi do dokładniejszych informacji o produkcie. W celu rozwinięcie opisu i przejścia na odpowiednią podstronę należy kliknąć przycisk „Więcej”. Tam znajdują się pola do wprowadzenia wszystkich najważniejszych danych do uzyskania pożyczki. Możliwe jest też wypełnienie formularza kontaktowego, dzięki któremu nawiązuje się kontakt z konsultantem.

Bank Pekao Pożyczka Ekspresowa - Kalkulator gotówkowy

Decydując się na zaciągnięcie dodatkowego zobowiązania finansowego w banku Pekao, należy zdać sobie sprawę z jego kosztów. W tym przypadku RRSO wynosi 10,62%. Zakładając zatem, że pożycza się 15 500 złotych (przykład opisany na stronie), ponosi się między innymi koszty prowizji rzędu niecałych 400 złotych. Wszystkie dokładniejsze szczegóły zostały jednak bardzo skrupulatnie opisane w odpowiednich notach. Co ważne, pierwszą ratę spłaca się dopiero po trzech miesiącach od złożenia podpisu na umowie. Warto też odnotować, że za pomocą suwaków dostępnych na stronie ustawia się to, jakie kwoty co miesiąc chce się spłacać. Wyliczenia są dokonywane bardzo dokładnie, zatem otrzymuje się dość precyzyjną informację zwrotną, którą weryfikuje się po przedstawieniu odpowiednich dokumentów i kontroli zdolności kredytowej.

Pożyczasz100001500020000
Czas (miesięcy)363636
Rata338338338
Oddajesz121681216812168

Bank Pekao Pożyczka Ekspresowa - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Zasadniczą zaletą opisywanej pożyczki jest to, że spłata zobowiązania rozpoczyna się dopiero po 3 miesiącach. To duże ułatwienie dla tych, którzy muszą dokładniej niż inni planować swój budżet domowy. Co ważne, okres kredytowania wynosi aż 8 lat, a RRSO wynosi niecałe 11 procent. Ponadto w celu skorzystania z dodatkowych pieniędzy, nie trzeba zakładać konta w banku Pekao. Wśród niedogodności należy z kolei wyróżnić to, że mimo trzymiesięcznej przerwy w spłacie, należy w czasie jej trwania regulować płatności z tytułu naliczanych odsetek. Tym samym nie jest możliwe zupełne uwolnienie się od kosztów.

Zalety

  • Spłata zobowiązania rozpoczyna się od 3 miesiąca
  • Długi okres kredytowania - 8 lat
  • niskie RRSO

Wady

Brak wad

Ocena

4 (80%)
1 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.