Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Alior – Gotówkowa 5 na 5

3
1 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 200 000 zł
Weź pożyczkę
w Alior – Gotówkowa 5 na 5

Alior – Gotówkowa 5 na 5 - Opinie

Alior Bank jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm bankowych w Polsce  należy do włoskiej grupy Carlo Tassara. W ciągu roku jej nowi klienci otwierają blisko 400 tysięcy nowych rachunków bankowych. To wszystko jest możliwe dzięki bardzo rozbudowanej sieci placówek stacjonarnych. Dystrybucja proponowanych produktów odbywa się za pośrednictwem ponad 700 różnych punktów na terenie całego kraju. Wielkie zainteresowanie klientów odwzorowują dane publikowane na stronie internetowej. Zgodnie z nimi w 2012 roku finansiści obsłużyli łącznie blisko 1,4 miliona klientów. Wśród nich przeważającą większość stanowili użytkownicy indywidualni. Tendencje te utrzymują się do tej pory. Nic dziwnego, że kolejni chętni cenią nowatorskie usługi oraz profesjonalne podejście do swoich potrzeb.

Alior – Gotówkowa 5 na 5 - Kredyt

Opisywana tutaj oferta opiera się – jak większość produktów Alior Banku – na gwarancji najniższej raty. Co najważniejsze, wszystkie niezbędne formalności można sfinalizować, opierając się jedynie na działaniach podejmowanych w Internecie. Online załatwia się zatem wszystko, co niezbędne, by uzyskać żądaną kwotę. Co ważne, kwota w wysokości nawet 200 tysięcy złotych będzie przelana na konto wnioskodawcy już w ciągu jednego dnia. Warunkiem koniecznym jest jednak pozytywna opinia dotycząca zdolności kredytowej. Dużym plusem jest gwarancja najniższej raty. Na czym ona polega? By mogła zostać udzielona, należy przedstawić formularz informacyjny banku, w którym oferowana jest pożyczka na tę samą kwotę i okres. Ważne, aby zrobić to maksymalnie w 15 dni po podpisaniu umowy lub przed dopełnieniem formalności. Warto wiedzieć również o tym, że starając się o kwotę do 4 tysięcy złotych, wystarczy jedynie przedstawić wyciąg z konta poświadczający uzyskiwane dochody. Co ciekawe, zobowiązanie takie można wziąć nawet z trzema innymi niespokrewnionymi kredytobiorcami.

Alior – Gotówkowa 5 na 5 - Kredyt gotówkowy

Alior Bank rozpoczął swoją działalność w listopadzie 2008 roku. Już od początków funkcjonowania legitymuje się jako instytucja łącząca w sobie tradycyjną bankowość z osiągnięciami najnowszych technologii. Opiera dystrybucję produktów na nowoczesnych kanałach działających pod marką Alior Sync. Ta została zresztą doceniona przez ekspertów. Potwierdzeniem tych słów jest wygrana w konkursie Global Banking Innovation Awards. Doceniono wówczas innowacje, które mają znaczący wpływ na rynek usług bankowych na świecie. Warto również podkreślić, że doceniane są nie tylko rozwiązania informatyczne ułatwiające dostęp do usług online. Dużą liczbę nowych klientów uzyskano również dzięki usłudze „Rachunki bez opłat”, która sprawiła, że jej użytkownicy obniżyli swoje comiesięczne zobowiązania średnio o 10 procent. Znakomite opinie zbiera również kadra zarządzająca. Prezes zarządu – Wojciech Sobieraj już kilkakrotnie otrzymał tytuł „Lidera Biznesu” przyznawany przez miesięcznik „Forbes”.

Alior – Gotówkowa 5 na 5 - Kredyt gotówkowy

Korzystanie z zalet oferty opisanej powyżej jest bardzo łatwe. Jak uzyskać do nich dostęp? Na przejrzyście skonstruowanej stronie wystarczy kliknąć rozwijane menu znajdujące się na wysokości loga banku. Otwierając je, trzeba wybrać zakładkę „Kredyty i pożyczki”, a następnie, „Pożyczka 5% z gwarancją”. Wtedy uzyskuje się dostęp do wszystkich najważniejszych danych i niezbędnych formularzy. Podjęcie każdego kolejnego kroku jest proste, a w razie pytań zawsze można uzyskać odpowiedź, korzystając z infolinii.

Alior – Gotówkowa 5 na 5 - Kalkulator gotówkowy

Wiadomo, że każdy produkt kredytowy wiąże się z określonymi kosztami. Nie inaczej jest w tym przypadku. Niniejsza oferta, wedle zapisów umowy, odznacza się RRSO na poziomie 18,15%, a oprocentowanie to jedynie 5% w skali roku. Opierając się na danych zawartych w przykładzie reprezentatywnym, wywnioskować można, że pożyczając kwotę 8330 na okres 34 miesięcy, należy liczyć się z całkowitym kosztem kredytu rzędu ponad 2200 złotych. Wszystkie pozostałe szczegóły ustala się każdorazowo z doradcą lub w trakcie prowadzonych czynności przygotowawczych.

Pożyczasz0
Czas (miesięcy)
Rata
Oddajesz0

Alior – Gotówkowa 5 na 5 - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Każdy, kto zdecyduje się na opisaną pożyczkę, doceni jej liczne zalety. Wśród nich niewątpliwie znajduje się niskie oprocentowanie. Ponadto wygodnym rozwiązaniem jest reklamowana gwarancja najniższej raty, z której zapewne warto skorzystać. Warty odnotowania jest również stosunkowo długi okres kredytowania wynoszący od 3 miesięcy do nawet 10 lat. Co ciekawe, z wnioskiem o pożyczkę może wystąpić wnioskodawca nawet z kilkoma innymi, niespokrewnionymi z nim osobami. Dodatkowo spłacane raty mogą być równe lub malejące, w zależności od preferencji. Wielu ucieszy również wiadomość, że ubieganie się o pożyczkę nie wymaga zakładania konta osobistego. Zainteresowani pytają również o możliwość wcześniejszego spłacenia zaciągniętego zobowiązania. Operacja ta jest możliwa i nie trzeba z jej tytułu ponosić dodatkowych kosztów. Najpoważniejszą wadą opisywanej oferty jest to, że wiąże się z wysokimi opłatami. Dyktuje je oczywiście wysokie RRSO o wartości blisko 19 procent.

Zalety

  • Niskie oprocentowanie kredytu
  • Reklamowana gwarancja najniższej raty
  • Długi okres spłaty zobowiązania
  • Raty mogą być równe lub malejące
  • Ubiegając się o pożyczkę nie jest wymagane zakładanie konta osobistego
  • Możliwe wcześniejsze spłacenie zobowiązania

Wady

  • Wysokie opłaty dodatkowe
  • Wysokie RRSO - 19%

Ocena

3 (60%)
1 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.