Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Alior Pożyczka internetowa

4.33
3 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 200 000 zł
Weź pożyczkę
w Alior Pożyczka internetowa

Alior Pożyczka internetowa - Opinie

Alior Bank przynależy do grupy kapitałowej Carlo Tassara. Ta tworzona jest przez najlepszych specjalistów od finansów, którzy dzielą się z polskimi bankierami sprawdzonymi pomysłami w zakresie zarządzania pieniędzmi klientów. Zastosowane przez rodzimych ekspertów przynoszą Aliorowi znakomitą renomę od momentu jego powstania w 2008 roku. Warto dodać, że największym udziałowcem polskiego przedsiębiorstwa jest spółka PZU S.A. Trudno nie wspomnieć również o wyspecjalizowanej kadrze w całym kraju, której profesjonalizm niejednokrotnie wyróżniano w wielu plebiscytach finansowych. Ci wyszkoleni eksperci sprawiają, że korporacja reklamowana przez ludzi w melonikach na głowach wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy śledzą trendy w nowoczesnej bankowości.

Alior Pożyczka internetowa - Kredyt

Jedna z najnowszych propozycji znanej korporacji odznacza się tym, że zaciągnięte zobowiązanie może być spłacane przez okres maksymalnie 60 miesięcy (5 lat). Przez tak długi czas chętni regulują zadłużenie wynoszące nawet 200 tysięcy złotych. Właśnie tyle ma prawo uzyskać kredytobiorca, który spełni szereg stawianych mu warunków. Wiadomo jednak, że oferta została stworzona tak, by podołać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Będą oni zadowoleni z tego, że mają szansę na uzyskanie prowizji 0%. To bardzo atrakcyjne rozwiązanie, bo wiadomo, że opłata ta jest zazwyczaj bardzo wygórowana. Uwalniając się od niej, uzyskuje się maksymalnie dobre warunki. Trzeba jednak pamiętać, że należy ponosić koszty związane z oprocentowaniem nominalnym i spłatą naliczonych odsetek. Zdają sobie z tego sprawę wszyscy, którzy uparcie dążą do wyznaczonych sobie celów. By otrzymać szereg dodatkowych informacji na ten temat, wystarczy tylko wypełnić odpowiedni wniosek. Wtedy jeden z osobistych doradców zadzwoni i wyjaśni wszystko, co najważniejsze.

Alior Pożyczka internetowa - Kredyt gotówkowy

Przedsiębiorstwo bankowe mające ogromne wpływy na polskim rynku usług finansowych odnotowało swój giełdowy debiut w grudniu 2012 roku. Doszło do niego 4 lata po premierze rynkowej. To właśnie wtedy przeprowadzona została jedna z największych ofert publicznych na GPW.  Jej wartość (ponad 2 miliardów złotych) zadziwiła inwestorów i analityków. Niewiele czasu trzeba było, aby Alior Bank wliczono w poczet najbardziej stabilnych finansowo spółek w Polsce. Po 7 latach swojej działalności powiększył się za sprawą zakupu akcji Meritum Bank ICB. Operacja warta 353 miliony złotych skutkowała tym, że pozycja spółki znacznie się umocniła. Dzieje się to zresztą cały czas. Wpływają na to liczne fuzje. To właśnie one sprawiają, że instytucja nieustannie rośnie w siłę. Dostarcza przy tym najwyższej jakości usługi dla podmiotów indywidualnych i instytucjonalnych. Jej informatycy wdrażają innowacyjne rozwiązania internetowe. Z ich pomocą docierają do tych, którzy zarządzają swoimi funduszami za pomocą bankowości internetowej. Nie jest zatem zaskoczeniem, że w czasie rozdania nagród XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy zarządowi spółki wręczono nagrodę Firma Roku 2017. To wyróżnienie świadczące o innowacyjności przedsiębiorstwa i jego osiągnięciach rynkowych. Nie pozostało ono bez echa dla ogromnej grupy klientów. Doceniają je ci korzystający na co dzień z płatności obsługiwanych przez system Android. Zadowoleni są również fani zakupów. Mają sposobność do skorzystania ofert handlowych dopasowanych do ich potrzeb. Tym samym bank pokazuje, że oferuje coś więcej niż tylko zarządzanie finansami.

Alior Pożyczka internetowa - Kredyt gotówkowy

By skorzystać z opisanej oferty, nie trzeba się zbytnio natrudzić. Wystarczy otworzyć zakładkę „Pożyczka internetowa” znajdującą się poniżej paska służącego do wyszukiwania żądanych fraz (to biały prostokąt zakończony lupą). By to zrobić, należy kliknąć bordowy przycisk „Zapytaj o ratę”. Wówczas wszelkie najważniejsze informacje i formularze są bardzo dobrze widoczne. Wykonanie kolejno opisanych kroków jest bardzo proste. Gdyby jednak nasunęły się jakieś pytania, można skorzystać z infolinii.

Alior Pożyczka internetowa - Kalkulator gotówkowy

Pożyczkobiorca decydujący się na skorzystanie z oferty musi zdać sobie sprawę z jej kosztów. Zgodnie z przykładem reprezentatywnym podanym w serwisie dla kwoty 11889,90 zł RRSO ma wartość 17,70%. Jej oprocentowanie to z kolei 9,99%. Całkowity koszt pożyczki wynosi 3335,51 zł. W kwocie tej zawarto odsetki (2159,99), a konieczne ubezpieczenie kosztuje 1175,92 zł. Wydatki rozłożone na 37 równych rat sprawiają, że miesięcznie należy wydać 411,76 zł na zaspokojenie roszczeń banku.

Pożyczasz10000168002410030950
Czas (miesięcy)60606060
Rata754.85754.85754.85754.85
Oddajesz45291452914529145291

Alior Pożyczka internetowa - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Najważniejszą zaletą opisywanego produktu jest to, że wszystkie związane z nim formalności załatwia się online. Równie ważne są: jego wysoka maksymalna kwota (200 tysięcy złotych) oraz prowizja, wynosząca – dla osoby spełniającej opisane w umowie warunki – 0%. Atrakcyjne jest również niewielkie oprocentowanie. Podstawową wadą jest jednak obowiązkowe ubezpieczenie, które znacząco podwyższa wysokość ponoszonych kosztów.

Zalety

  • Wszystkie formalności załatwia się online
  • Wysoka maksymalna kwota pożyczki 200 000 zł
  • Prowzja 0%
  • Niskie oprocentowanie

Wady

  • Obowiązkowe ubezpieczenie

Ocena

4.33 (86.6%)
3 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.