Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Nowa oferta SuperGrosz!

Nowa oferta SuperGrosz – już jest! Supegrosz to gwarancja szybkiego zastrzyku gotówki z możliwością rozłożenia spłaty na dogodne raty, ale nie tylko. Jaką niespodziankę przygotował dla nas SuperGrosz? Sprawdźmy!

Nowa Oferta SuperGrosz!

SuperGrosz diametralnie zmienia swoją dotychczasową ofertę. Rezygnuje z długiego okresu kredytowania oraz wysokich kwot na rzecz niższej pożyczki na raty. Teraz możemy wnioskować nawet o 3 000 zł! Może wydawać się, że jest to suma charakterystyczna dla chwilówek, jednak pożyczkodawca zapewnia nam możliwość spłaty ratalnej. Termin zwrotu należności wynosi od 6 do 12 miesięcy. RRSO przy pożyczce na standardowych warunkach wynosi 57,8%. To nie wszystko! Pożyczkodawca przygotował dla swoich klientów prawdziwą niespodziankę!

Co mówią o tej ofercie eksperci oraz klienci? Sprawdź opinie o SuperGrosz na pozyczkowy-portal.pl.

 

Darmowa pożyczka w SuperGrosz!

SuperGrosz daje możliwość skorzystania z promocji darmowej pożyczki. Niezależnie od wysokości zobowiązania mamy szansę na skorzystanie z oferty RRSO 0%! Wystarczy zwrócić pożyczoną kwotę w ciągu 30 dni od podpisania umowy. Jeśli zdecydujemy się na zaciągnięcie 2 000 zł na 6 miesięcy, ale oddamy pożyczoną kwotę w ciągu miesiąca, wówczas oddajemy dokładnie tyle, ile dostaliśmy. W przypadku decyzji o wypłaceniu pożyczki nie na rachunek bankowy, a czekiem Giro, wówczas pożyczkobiorca będzie zobowiązany do pokrycia kosztów tej usługi w wysokości 14 zł. Nic więcej, nic mniej! Co mówi o tym pożyczkodawca?

Pożyczkodawcą jest SuperGrosz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0%. Promocja dotyczy nowych klientów, którzy złożyli wniosek o pożyczkę ratalną za pośrednictwem strony www.supergrosz.pl lub telefonicznie, a wcześniej nie mieli relacji pożyczkowej w SuperGrosz sp. z o.o. W przypadku jednorazowej spłaty całkowitej kwoty pożyczki w terminie 30 dni od zawarcia umowy pożyczki, pożyczkobiorca zwraca jedynie całkowitą kwotę pożyczki. W przypadku braku spłaty pożyczki zgodnie z warunkami promocji pożyczkobiorca zobowiązany jest do poniesienia kosztów pożyczki zgodnie z warunkami Umowy pożyczki ratalnej.

SuperGrosz opinie

W SuperGrosz otrzymanie potrzebnej gotówki jest bardzo łatwe. Pierwszym krokiem będzie określenie za pomocą suwaków interesującej nas kwoty oraz okresu kredytowania od 6 do 12 miesięcy. Następnie klikamy “Weź pożyczkę” i przechodzimy do formularza. Na początku musimy założyć konto klienta. Będzie potrzebny adres e-mail oraz wymyślone hasło. Następnie w formularzu wypełniamy rubryki dotyczące naszych danych podstawowych (imię, nazwisko, PESEL, seria i nr dowodu osobistego, kraj urodzenia oraz nr telefonu), danych adresowych oraz sytuacji życiowej. W ostatnim przypadku zostaniemy poproszeni o podanie stanu cywilnego, liczby osób na utrzymaniu, statusu zawodowego oraz dochodu netto.

nowa oferta supergrosz

Weryfikacja tożsamości

Po zaakceptowaniu potrzebnych zgód przechodzimy dalej do potwierdzenia SMS-em, a następnie musimy zweryfikować swoją tożsamość. Mamy do wyboru system Konto X, czyli logowanie na swoje konto bankowe przez bezpieczną stronę, gdzie system pobiera podstawowe dane osobowe potrzebne do weryfikacji tożsamości. Wszystko jest odpowiednio zabezpieczone dzięki szyfrowaniu SSL. Warto skorzystać z tej możliwości, ponieważ jest to najszybszy sposób weryfikacji, dzięki czemu decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymamy niemal natychmiast.

Drugą możliwością przy wypłacie czekiem GIRO jest okazanie dowodu osobistego w urzędzie pocztowym podczas odbioru gotówki. Ponadto otrzymamy SMS z kodem, który będzie dodatkowym potwierdzeniem, że wszystko się zgadza. Po weryfikacji pożyczkodawca sprawdza nasz wniosek oraz zdolność kredytową. Jeśli podejmie pozytywną decyzję, wówczas pozostaje nam tylko czekać na wnioskowane pieniądze.

SuperGrosz to prosty wniosek, szybka weryfikacja oraz błyskawiczna wypłata pieniędzy!

Nowa oferta SuperGrosz – godziny pracy 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta aktywnym w dni robocze od 8.00 do 20.00 oraz soboty w godzinach 9:00-17.00. Wcześniej warto jednak przejrzeć sekcję “Pytania i odpowiedzi”, gdzie znajdują się najczęstsze pytania klientów. Dużym udogodnieniem jest również możliwość wnioskowania o pożyczkę przez telefon. Sprawdź to!

nowa oferta supergrosz

Dlaczego nowa oferta SuperGrosz?

SuperGrosz to firma mająca na uwadze przede wszystkim dobro klienta. Każdy pożyczkobiorca otrzymuje gwarancję bezpieczeństwa. Nie musimy się martwić o udostępniane przez nas dane, ponieważ pożyczkodawca zadbał o odpowiednio zaszyfrowane strony i ochronę przed niepożądanymi sytuacjami. Dodatkowo firma stawia na odpowiedzialne pożyczanie oraz dobre praktyki.

4.11
385 głosów
Pożyczasz 3000 zł Rata 1028.40 zł Koszt 6170.4 zł Złóż wniosek Opinie o SuperGrosz
 

Dzięki chęci wyeliminowania obaw przed nieetycznymi zachowaniami udostępnia na swojej stronie internetowej wszystkie potrzebne informacje dotyczące kosztów i pozostałych warunków umowy. Znajdziemy je na stronie internetowej w zakładce “Dokumenty”, a po złożeniu i akceptacji wniosku zostaną umieszczone w panelu klienta.

Weź pożyczkę w SuperGrosz