LepszaOferta – porównywarka produktów finansowych

natalia  • 
Przeczytasz w ciągu 4 minut
Interesujesz się finansami? Szukasz odpowiedzi na nurtujące cię pytania i zagadnienia z zakresu szerokopojętych finansów, a zwłaszcza produktów finansowych jakimi są pożyczki pozabankowe, kredyty, lokaty, czy ubezpieczenia? Dzisiaj opisujemy rozbudowaną porównywarkę, portal o produktach finansowych LepszaOferta.

Spis treści:

Co to jest LepszaOferta?

LepszaOferta.pl S.A. jest serwisem skupiającym oferty finansowe zarówno dla klienta indywidualnego jak i dla firm. Serwis LepszaOferta można zakwalifikować jako porównywarkę ofert finansowych, ale należy dodać, że jest to bardziej rozbudowany portal niż typowe porównywarki. Posiada bowiem szeroką gamę instrumentów finansowych, które opisuje, recenzuje i poleca bądź nie. Oferowana przez serwis LepszaOferta pomoc doradcza jest w pełni darmowa. Firma zaznacza, że przedstawiane na stronie oferty przechodzą restrykcyjną selekcję, tak aby móc z czystym sumieniem polecić najlepsze produkty.

Porównywarka LepszaOferta – o firmie

Porównywarka LepszaOferta – Internetowy doradca finansowy jest rozbudowanym serwisem finansowym, który wedle deklarowanych danych odwiedza ponad 450 tysięcy użytkowników miesięcznie. Siedziba główna firmy mieści się na os. Bohaterów Września 82 w Krakowie. Serwis należy do MCI Capital S.A, który jest przewodnim inwestorem technologicznym w Europie Środkowo-Wschodniej. Do udziałowców LepszaOferta.pl należy Krajowy Fundusz Kapitałowy, co zdecydowanie buduje wiarygodność firmy. Lista partnerów handlowych firmy LepszaOferta jest naprawdę długa. Wymienimy tylko kilka z nich: Aasa Polska, Alior Bank, Aventus Group, Bank BGŻ BNP Paribas, Bank Millenium, Bank Zachodni WBK, Big Credit, Capital Service, Cashsport, Deutsche Bank, Euroloan Consumer Finance, Ferratum Bank, Getbucks Poland, Idea Bank, ING Bank Śląski, Kreditech Polska, Kredito24,

Kruk S.A, Lendico Poland, Lendon.Pl, Lime Kredyt, Mała Pożyczka, Mbr Finance, MILOAN POLSKA, Minicredit, Money.Pl, Net Gotówka, Netcredit, Nest Bank, Plus Kasa, Premium Pożyczki, Profi Credit Poland Sp. z o.o., Provident, Rapid Finance Polska, Regita, Raiffeisen Bank, Santander Consumer Bank S.A., Sms Kredyt, Solven, Super Grosz, Syner, Szybka Gotówka, Takto Sp. z o.o., Toyota Bank Polska, Via Sms, Vippo Sp. z o. o., Visset, Vivus Finance, Wonga, Yes Finance, YOLO S.A., Zaplo, Żyrafa Pożyczki.

O serwisie LepszaOferta pisali między innymi: Natemat, Gazeta Wyborcza, Newsweek, WP, Dziennik.pl, Forbes.

Strona główna porównywarki LepszaOferta

Co znajdziemy na stronie głównej LepszaOferta? Na pewno układ serwisu jest inny niż w typowych porównywarkach. Po wejściu na serwis, widzimy grafikę z mCash – wyszukiwarki pożyczek pozabankowych, której LepszaOferta jest właścicielem. Po kliknięciu w baner zostajemy przekierowaniu na stronę mCash. Poniżej zobaczymy najbardziej popularne wpisy blogowe oraz najnowsze wpisy poradnikowe. Po prawej stronie znajdują się skrócone rankingi: Ranking Pożyczki bez BIK, Ranking Darmowe pożyczki, Ranking Pożyczki pozabankowe, Ranking kredyty gotówkowe, Ranking Konta osobiste oraz Ranking lokat. Tutaj należy przejść w końcu do najważniejszej sprawy – mianowicie, jakie produkty finansowe porównuje LepszaOferta. Wyboru dokonujemy w menu górnym, klikając w odpowiednie działy. Po kliknięciu przechodzimy do listy rekomendowanych ofert. Do wyboru mamy: pożyczki pozabankowe z podziałem na pożyczki bez bik oraz darmowe pożyczki, kredyty gotówkowe i kredyty hipoteczne, brokerzy forex, lokaty, ubezpieczenia OC/AC, ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia nieruchomości, ubezpieczenia podróży, konta osobiste i konta oszczędnościowe, ranking firm dostarczających usługi internetu i telewizji, dostawców gazu, ranking pakietów medycznych. Przedsiębiorcy również mogą znaleźć coś dla siebie. Do wyboru mają oferty leasingu, kont firmowych oraz kredytów firmowych.     

Porównywarka LepszaOferta – jak szukać ofert pożyczek?

W serwisie LepszaOferta możemy wyszukiwać subiektywne zestawienie ofert pożyczek pozabankowych. W menu głównym wybieramy pożyczki i pożyczki pozabankowe. Następnie zaprezentowany zostaje nam ranking pożyczek online. Oferty możemy sortować według oprocentowania, wysokości udzielanego kredytu lub według oceny. Na pierwszy rzut oka prezentowane są rekomendowane pożyczki, poniżej znajduje się lista wszystkich dostępnych w serwisie ofert. Po wybraniu interesującej nas pożyczki pozabankowej, klikamy w „Złóż wniosek”, po czym zostaniemy przeniesieni na stronę docelową pożyczkodawcy, gdzie uzupełniamy formularz i wniosek o pożyczkę. Po kliknięciu w ikonę Twittera, strona LepszejOferty nie zostaje znaleziona. Pozostaje nam jeszcze przejście na LinkedIn, gdzie firma ma swój profil. Social Media serwisu nie są prowadzone na bieżąco.   

Podsumowanie

Opisywany serwis nie jest typową porównywarką pożyczek. Jest to porównywarka różnych produktów finansowych, w której klient zainteresowany pomocą finansową powinien znaleźć coś dla siebie. Sam serwis działa płynnie, treści aktualizowane są na bieżąco. Użytkownik nie powinien mieć żadnych problemów, by poruszać się po portalu w celu znalezienia potrzebnych informacji.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 21 marca 2022

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły