Jak działają raty 0%, Oney karta kredytowa Auchan i Leroy Merlin?

18 czerwca 2020

Wyobraź sobie taką sytuację. Wchodzisz do sklepu i widzisz na promocji wymarzony telewizor, meble do łazienki czy królewskie łóżko, ale akurat w tym momencie nie masz wystarczającej kwoty, aby je kupić. Przegapisz taką okazję? Teraz nie musisz rezygnować z zakupów! Wszystko to dzięki jednej małej rzeczy. Karta kredytowa Auchan i Leroy Merlin pomoże Ci spełnić Twoje marzenia. Jak działa? Z jakimi opłatami wiąże się taki produkt? Sprawdziliśmy!


Spis treści:

Karta kredytowa Oney Visa

pożyczkowy portalJeżeli choć raz zdarzyła Ci się sytuacja, kiedy odmówiłeś sobie zakupu wymarzonego przedmiotu z powodu braku środków na koncie czy odkładania pieniędzy na inny cel, z pewnością zainteresuje Cię oferta Oney.  Oczywiście, coraz więcej sklepów umożliwia zrealizowanie zakupów na raty. Jednak limit na karcie, otwiera przed konsumentem zupełnie inne możliwości. Jednym z atrakcyjnych rozwiązań dostępnych na rynku jest Oney karta kredytowa Auchan i Leroy Merlin. Dzięki niej otrzymujesz pulę pieniędzy do wykorzystania w dowolnym czasie i miejscu. Dodatkowo jeżeli spełnimy kilka prostych warunków, otrzymamy zwrot kosztów za wydanie karty oraz zwolnienie z rocznej opłaty za prowadzenie rachunku. Jednak zanim przejdziemy do analizy opłat, skupmy się na tym, jak otrzymać kartę kredytową Visa Auchan lub Leroy Merlin?

Oney karta kredytowa Leroy Merlin – jaki bank?

To częste pytanie wśród potencjalnych klientów Oney. Dlatego odpowiadamy. Jest to firma współpracująca z instytucjami Alior Bank oraz Credit Agricole. Dzięki temu również w placówkach tych banków możemy dokonać wszelkich formalności. Ponadto partnerami Oney są również Auchan, Leroy Merlin, Bricoman oraz Norauto.

Jak wnioskować o karty kredytowe Oney przez internet?

Bez względu na to, czy interesuje Cię karta kredytowa Leroy Merlin czy też Auchan, proces wnioskowania przebiega w taki sam sposób.

1. Jednym z rozwiązań jest przejście na stronę firmy Oney oraz wybranie z górnego menu sekcji “Karty kredytowe”, a następnie kliknięcie w odpowiedni produkt.

2. W ten sposób zostaniesz przekierowany na podstronę, na której znajduje się formularz kontaktowy. Należy go wypełnić swoim imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu.

3. Następnie po zaakceptowaniu wszystkich zgód pozostaje jedynie zatwierdzenie przyciskiem “Wyślij” i oczekiwanie na kontakt ze strony Oney.

4. Podczas rozmowy konsultant poinformuje Cię o szczegółach oferty, odpowie na wszystkie pytania oraz poinstruuje, jak przejść przez kolejne kroki.

Karta kredytowa Oney – jak złożyć wniosek stacjonarnie?

Drugim z dostępnych rozwiązań jest udanie się do jednego z oddziałów PK Oney lub placówce banku. Wszystkich informacji dowiesz się pracownika firmy na miejscu, gdzie załatwisz również wszelkie formalności. Warunkiem rozpatrzenia wniosku jest jednak skompletowanie pełnej wymaganej dokumentacji. Konsekwencją współpracy z bankami okazuje się uzależnienie szczegółowych warunków otrzymania karty od tych, które obowiązują ich klientów. Jakie wymagania musimy spełniać, aby móc skorzystać z oferty Karta kredytowa Auchan lub Leroy Merlin?

Oney karta kredytowa Leroy i kryteria stawiane klientom

pożyczkowy portalNie powinno być zaskoczeniem, że podczas wnioskowania o kartę kredytową Leroy czy Auchan, bank sprawdza zdolność kredytową klienta.

 • Dlatego też trzeba posiadać stałe dochody oraz dobrą historię kredytową. Oznacza to, że w przypadku negatywnych wpisów w bazach może pojawić się problem z wydaniem pozytywnej decyzji.
 • Oprócz tego wnioskodawca musi mieć obywatelstwo Polski lub status rezydenta.
 • Do wypełnienia formularza przyda się również numer PESEL oraz inne niezbędne dane osobowe.
 • Być może to oczywiste, ale warto podkreślić obowiązek posiadania ważnego dokumentu tożsamości.

Co z dokumentami? Z informacji podanych na stronie internetowej Oney wynika, że wiele zależy od zasad obowiązujących w danym banku. W przypadku Credit Agricole wnioskodawca może zostać poproszony o przedłożenie zaświadczenia z miejsca pracy lub wyciągu z konta bankowego. Jeżeli spełni wszystkie wymagania banku oraz firmy Oney, otrzyma pozytywną decyzję kredytową oraz kartę.

Zobacz opinie o Oney i sprawdź najważniejsze informacje!

 

Auchan i Leroy Merlin zakupy na raty

Aktualnie wielu klientów wybiera zakupy na raty. Dzięki nim możemy rozłożyć większy wydatek w czasie, co z pewnością będzie dobre dla naszego budżetu domowego. Coraz więcej sklepów udostępnia taką możliwość za pośrednictwem banków. Jeżeli zastanawiamy się, czy w Leroy Merlin można kupować na raty, odpowiedź brzmi tak. Z tą ofertą stoi również bank Credit Agricole. Jeżeli rozłożymy zakupy na raty, musimy pamiętać, że naszym kredytodawcą nie jest sklep, a bank, z którym współpracuje. W tym przypadku będzie to Credit Agricole za pośrednictwem Oney.  

Leroy Merlin raty 0 procent 2020 – kiedy będą możliwe?

pożyczkowy portalRaty 0 Leroy Merlin to oferta skierowana do konsumentów, którzy zdecydują się na zakup produktów stacjonarnie w sklepie budowlano-dekoracyjnym Leroy Merlin. Jednocześnie konsument musi spełnić wszystkie wymagania stawiane przez bank Credit Agricole w standardowej ofercie, złożyć wniosek i podpisać umowę o usługę Leroy Merlin raty 0 w 2020 roku. Warto śledzić na bieżąco stronę firmy oney, ponieważ oferty promocyjne są zazwyczaj dostępne wyłącznie przez określony czas. 

Na czym polega oferta Leroy Merlin na raty 0%?

pożyczkowy portalJeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z oferty Leroy Merlin raty 0, nie poniesiemy żadnych kosztów związanych z obsługą zobowiązania. RRSO 0% gwarantuje prowizję i odsetki na poziomie 0 zł. Spłata zobowiązania odbywa się w równych ratach miesięcznych. Warto zaznaczyć, że karta kredytowa Leroy Merlin gwarantuje nam możliwość skorzystania z czasowych promocji RRSO 0% na 5 lub 10 miesięcy. Należy jednak zwrócić uwagę na limity. 

Nie każdy zakup może być spłacany w systemie ratalnym. Musimy spełnić kryteria dotyczące wartości zakupów. Leroy Merlin raty 0% będą możliwe, gdy rachunek za zakupy wyniesie minimum:

 • 150 zł dla 5 rat,
 • 300 zł dla 10 rat.

Niższe kwoty nie są objęte promocją. Maksymalna kwota kredytu ratalnego 0% w Leroy Merlin wynosi 30 000 zł. Jeżeli chcemy skorzystać ze standardowej oferty, wówczas możemy rozłożyć spłatę na 36 miesięcy. Należy jednak podkreślić, że w takiej sytuacji nie mamy do czynienia z ofertą Leroy Merlin raty 0. 

Auchan raty 0 procent – czy to możliwe?

pożyczkowy portalRaty w Auchan są możliwe już przy zakupach za 150 zł. Jedną z promocji jest możliwość spłaty w systemie ratalnym zakupów zrealizowanych na terenie hipermarketów Auchan. Możemy kupić w ten sposób:

 • sprzęt RTV/AGD,
 • meble,
 • komputery,
 • sprzęt i akcesoria muzyczne,
 • sprzęt motoryzacyjny, sportowy, telekomunikacyjny,
 • artykuły wyposażenia mieszkań, budowlano-instalacyjne,
 • sprzęt fotograficzny,
 • artykuły elektryczne i mechaniczne.

Jak widać bez problemu kupimy w Auchan telewizor na raty, pralkę, lodówkę oraz wiele innych niezbędnych urządzeń.

Tak jak w przypadku Leroy Merlin, raty Auchan w promocji są zwolnione z jakichkolwiek kosztów. RRSO 0% sprawia, że nie musimy się martwić wysokością odsetek ani prowizji. Promocja obejmuje okres kredytowania wynoszący 4, 10 lub 20 miesięcy. Jednocześnie przy każdym z nich obowiązuje inna minimalna wartość zakupów:

 • 150 zł dla 4 rat,
 • 300 zł dla 10 rat,
 • 1500 zł dla 20 rat. 

Auchan raty 0% z odroczoną spłatą

pożyczkowy portalAuchan oferuje swoim klientom również możliwość rozłożenia spłaty na raty z odroczoną płatnością. Oznacza to, że pierwszą ratę płacimy po prostu później. W przypadku promocji Oney dla sklepów Auchan będą to 3 miesiące.

Dotyczy to wyłącznie takich produktów jak:

 • sprzęt RTV, AGD, informatyczny,
 • rowery,
 • hulajnogi elektryczne.

Należy również podkreślić, że w takiej sytuacji łączna kwota zakupów nie może być niższa niż 500 zł.

Oferta Auchan raty wymagania

Zakupy na raty w marketach opierają się na zasadzie ograniczenia formalności do minimum. Nie musimy dokumentować swoich dochodów. Oznacza to, że nie będą potrzebne żadne zaświadczenia, kopie umowy zatrudnienia. Jedynym dokumentem, jakiego potrzebujemy, jest ważny dowód osobisty. Następnie zostaniemy poproszeni o udzielenie kilku informacji, na podstawie których doradca wypełni wniosek. Dlatego też oferta ta nazywana jest Auchan raty na dowód. 

Bonusy: Karta Leroy Merlin – co daje?

Różnice można dostrzec również w ofercie bonusów dla aktywnych klientów. W przypadku oferty Leroy Merlin karta kredytowa klient musi wykorzystać

 • w ciągu 75 dni od podpisania umowy co najmniej 1000 zł limitu, aby cieszyć się zwrotem opłat za kartę.
 • Natomiast w kolejnych latach zwolnienie z rocznej opłaty zagwarantuje wykonanie płatności o wartości 6000 zł przez 12 miesięcy.

Z kolei karta kredytowa Auchan Oney daje nam szansę na zwrot opłat za kartę pod warunkiem

 • wykonania dwóch transakcji za minimum 800 zł w ciągu 75 dni od otwarcia limitu.
 • Następnie jeżeli w kolejnych latach nadal będzie korzystać z produktu, przy rocznych transakcjach na sumę co najmniej 4800 zł zostanie zwolniony z rocznych opłat.

Jak wyglądają standardowe koszty?

Karta kredytowa Auchan opłaty

Kiedy klient otrzyma pozytywną decyzję kredytową, a karta zostanie przyznana, pozostaje jedynie kwestia użytkowania oraz opłat. Zacznijmy jednak od mniej przyjemnej kwestii. Pierwszy koszt, z jakim przyjdzie się zmierzyć pożyczkobiorcy Oney, wiąże się z wydaniem oraz obsługą karty. Wynosi on 30 zł w Leroy Merlin oraz 24 zł w Auchan. Różnice pojawiają się również w pozostałych opłatach. Dlatego też porównaliśmy je w poniższej tabelce:

Porównanie: Karta kredytowa Visa Leroy Merlin i Auchan

Karta Opłata za wydanie i roczny koszt prowadzenia karty Karta dodatkowa Wypłaty z bankomatów Limit kredytowy Okres bezodsetkowy
karta kredytowa oney

30 zł

0 zł przy transakcjach min. 6 000 zł

20 zł

w kraju lub za granicą 5% min. 10 zł

w PK Oney 3.99% min. 5 zł

od 500 do 10 000 zł 54 dni
karta kredytowa oney

24 zł

0 zł przy transakcjach min. 4 800 zł

14 zł

w kraju lub za granicą 4.9% min. 10 zł

w PK Oney 3.99% min. 5 zł

od 500 do 10 000 zł 54 dni 

 

Jak spłacać karty kredytowe Oney Visa?

pożyczkowy portalSpłata karty kredytowej Oney odbywa się w taki sam sposób jak w przypadku produktów oferowanych przez banki. Zarówno w przypadku Leroy Merlin, jak i Auchan okres bezodsetkowy wynosi 54 dni. Oznacza to, że w przypadku wykonywania transakcji bezgotówkowych klient otrzymuje 24 dni od sporządzenia wyciągu na zwrot wykorzystanych pieniędzy bez ponoszenia opłat.

Rezygnacja z karty kredytowej Oney

pożyczkowy portalNa koniec warto również wspomnieć, że mamy możliwość zawieszenia usługi. Rezygnacja z karty kredytowej Leroy Merlin przebiega tak samo jak w przypadku Auchan. Należy udać się do dowolnego punktu obsługi klienta Oney lub skontakować się z pracownikami infolinii.

Warto również zwrócić uwagę, że każdy klient ma prawo wypowiedzieć umowę z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia. Wzór wypowiedzenia karty kredytowej Oney nie jest dostępny na stronie Oney. Można się posłużyć dokumentem obowiązującym w banku Credit Agricole.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.