HBO Max – cena serwisu streamingowego na 2023 rok

Jakub Grzybowski Jakub Grzybowski  • 
Zaktualizowano:
 • 
Przeczytasz w ciągu 2 minut

Serwis internetowy HBO Max już w 2023 roku może przejść gruntowne zmiany, chociażby ze względu na fakt, iż włodarze platformy planują zmianę nazwy na… MAX. Można powiedzieć, że planowane zmiany obejmują głównie zmianę nazwy, choć usunięcie przydomka HBO wydaje się nierozsądnym posunięciem – dla wielu użytkowników na całym świecie kojarzy się z prestiżem i niezawodnością. Kierownictwo Warner Bros rozważa decyzję o zmianie platformy streamingowej HBO Max na zwykłe Max już wiosną 2023 roku. Dopóki zmiany nie wejdą w życie, warto sprawdzić, jaka jest aktualna oferta HBO Max. Cena jest zaskakująco niska!

hbo max logo

Oferta HBO Max – cena pakietu 

Zasady korzystania z serwisu dzielą się przede wszystkim na dwie metody płatności, od których uzależniona jest cena. W poniższej tabeli znajdziesz podstawowe koszty wynikające z aktualnej oferty HBO Max.

Miesięczna subskrypcja przez 12 miesięcyRoczna subskrypcja z jednorazową płatnością
29,99 zł miesięcznie z opcją rezygnacji w dowolnym momencie. Warunkiem jest podpisanie umowy na 12 miesięcy.234,99 zł płatne jednorazowo pozwala zaoszczędzić nawet do 34% w stosunku do umowy z miesięcznym abonamentem. 
Całkowity koszt roczny wynosi 359,88 złCałkowity koszt roczny wynosi 234,99 zł

Oferta HBO Max pod względem cen jest naprawdę ciekawa. Wiedząc, ile kosztuje każdy z pakietów, możesz o wiele łatwiej podjąć decyzję o tym, na jaką formę płatności się zdecydować. Zasady są proste – przy subskrypcji rocznej możesz zaoszczędzić ponad 100 złotych w porównaniu do miesięcznego abonamentu z opcją rezygnacji z usługi w dowolnym momencie.

Ile osób może oglądać jednocześnie HBO Max?

Oferta tego serwisu streamingowego pozwala na jednoczesne oglądanie materiałów na 3 urządzeniach. Warto też dodać, że na jednym koncie można stworzyć aż do 5 profili dla dzieci i dorosłych, gdzie treści będą dopasowane do potrzeb użytkowników. Wiedząc ile urządzeń jednocześnie da się połączyć do usługi streamingowej oraz ile kosztuje HBO Max, na pewno o wiele łatwiej podejmiesz decyzję o wykupieniu usługi. 

W ramach subskrypcji możesz odtwarzać ulubione filmy i seriale na telewizorach, komputerach, konsolach, a nawet tabletach i smartfonach – bez żadnych ograniczeń oraz w wysokiej rozdzielczości! Oferta HBO Max obejmuje historie od Warner Bros, HBO, DC, Cartoon Network i wielu innych producentów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Sprawdź również ostatnie artykuły