EOS KSI windykacja – informacje i opinie

Jakub Grzybowski Jakub Grzybowski  • 
Zaktualizowano:
 • 
Przeczytasz w ciągu 3 minut

EOS KSI windykacja to firma, która działa w Polsce już od 1998 roku. Spółka należy też do międzynarodowej grupy EOS. Jako usługodawca finansowy nieregulowany prawem bankowym i ubezpieczeniowym zajmuje się między innymi odkupem wierzytelności i kontaktami z dłużnikami w celu rozpoczęcia postępowania windykacyjnego.

eos ksi

EOS KSI – co to za firma?

Warto wiedzieć, czym jest EOS KSI Polska. Co to za firma? Jest to przedsiębiorstwo zajmujące się zarządzaniem wierzytelnościami na terenie Polski i poza jej granicami. Specjalnością firmy jest tzw. windykacja na zlecenie. Oznacza to, że przedmiotem działalności firmy jest także windykacja terenowa. Firma przesyła oficjalne pisma do dłużników, wobec których podjęte zostały pierwsze kroki w celu windykacji długu. Wraz z klientem przedsiębiorstwo stara się opracować skuteczną metodę spłaty zadłużenia.

Jak działa EOS KSI windykacja?

Chcesz wiedzieć, co zrobić po otrzymaniu listu od EOS KSI Polska? To proste. Głównym powodem, przez który otrzymałeś pismo, są prawdopodobnie istniejące długi. Jeśli bank lub inne przedsiębiorstwo zdecydował się na pomoc w odzyskaniu długu przez EOS KSI, najpewniej otrzymasz wezwanie do zapłaty. Kiedy otrzymasz listownie dokumenty, koniecznie sprawdź numer roszczenia. Dzięki temu łatwiej wyjaśnisz zaistniałą sytuację.

Jeśli chcesz spłacić należne zaległości finansowe, możesz to zrobić przelewem jednorazowym lub rozłożyć je na wygodne raty. Pamiętaj, że harmonogram spłat zawsze ustalany jest bezpośrednio z doradcą EOS KSI. Windykacja odbywa się w prosty sposób. Firma wysyła wezwanie do zapłaty, a następnie ustala z dłużnikiem najlepsze rozwiązanie. Działania windykacyjne mają na celu nie tylko odzyskanie zaległości finansowych, ale także wypracowanie odpowiedniego modelu spłaty, który nie obciąży nadmiernie portfela dłużnika, jednocześnie pozwalając mu na skuteczną spłatę długu. W ramach działań EOS KSI nie ma mowy o nękaniu dłużników, których zobowiązania uległy przedawnieniu.

EOS KSI windykacja – dane kontaktowe firmy

Nazwa firmyEOS KSI Polska Sp. z o.o.
AdresBitwy Warszawskiej 1920 r. 7A 02-366 Warszawa
Telefon515 815 515
E-mailkontakt@eos-ksi.pl
Godziny pracy
NIP6342278894
REGON273904230

Opinie o EOS KSI windykacja

W przypadku EOS KSI opinie są bardzo dobre. Konsumenci doceniają świetny kontakt z infolinią oraz możliwość szybkiego załatwienia sprawy. W sieci można znaleźć wiele recenzji od dłużników, którzy rozwiązali swoje problemy finansowe z pomocą EOS KSI windykacja. Warto jednak unikać posiadania długów. W przeciwnym razie warto liczyć się z opcją kontaktu przez firmę windykacyjną taką, jak np. EOS KSI.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Sprawdź również ostatnie artykuły