Cyfrowy Polsat – co można uzyskać w najpopularniejszych pakietach cyfrowej rozrywki?

Jakub Grzybowski Jakub Grzybowski  • 
Zaktualizowano:
 • 
Przeczytasz w ciągu 3 minut

Obecnie na rynku multimedialnym panuje duża konkurencja. Kolejne firmy ścigają się z innymi o jak najlepsze dopasowanie oferty do potrzeb klientów. Na tym rynku liczy się przede wszystkim unikalne połączenie najbardziej korzystnych usług w postaci kompleksowych pakietów. Firma, która przekona do siebie największe grono miłośników telewizyjnej rozrywki może liczyć na nagrodę w postaci wielomiesięcznego abonamentu. Jednocześnie nie należy zapominać, że rywalizacja trwa cały czas i rynek może okazać się zaskakujący.

cyfrowy polsat

Co oferuje Cyfrowy Polsat?

Obecnie Cyfrowy Polsat to jedna z największych platform, poprzez którą można oglądać telewizję, korzystać z zasobów internetu lub telefonii komórkowej. W ramach usługi smartDOM występuje kilka pakietów telewizyjnych, które wyróżniają się bogactwem tematycznym, wysoką jakością treści oraz przystępną ceną – najtańszy pakiet zaczyna się już od 30 zł miesięcznie. 

Przed wybraniem konkretnej oferty warto przejrzeć wszystko, co przygotował jeden z potentatów świata multimediów. Może okazać się, że dopłacając stosunkowo niewiele można zyskać dużo więcej. Warto w tym wypadku mieć jasne kryteria i sprawdzić, który z proponowanych pakietów w największym stopniu spełnia te wymagania. Najlepiej zrobić to dokładnie, ponieważ po podpisaniu umowy użytkownik będzie ponosił opłaty abonamentowe przez okres co najmniej kilku miesięcy.

Jaki jest obecnie cennik pakietów cyfrowego Polsatu?

W ramach usługi Cyfrowego Polsatu można spotkać się z następującą ofertą pakietów, wśród których występują różne kanały telewizyjne. To, jakie programy znajdą się w tym zestawie, zależy już tylko od odbiorcy:

Nazwa pakietuPakiet SPakiet MPakiet M SportPakiet L
Cena (miesięcznie)30 zł40 zł40 zł70 zł
Liczba kanałów557783136
Pakiet Podstawowy++++
Kanały tematyczne Polsat++++
Kanały tematyczne Discovery i TVN+++
Eurosport+++
TVP Seriale i TVP HD+++
TVP Republika i wPolsce.pl+++
Polsat Sport+
Liga Mistrzów+
Eleven Sports+
Canal + Sport 3,4+
Pozostałe kanały tematyczne (edukacyjne, dziecięce lub filmowe)+

Pakiet podstawowy to przede wszystkim najbardziej popularne kanały, do których należy TVP1, TVP2, Polsat czy TVN. Wszystkie pakiety oferują pierwsze 3 miesiące użytkowania całkowicie za darmo, łącznie z pakietami Premium. W skład droższych pakietów – począwszy od zestawu M występuje także możliwość nagrywania 100 godzin programów przez 30 dni, dostęp do kanału Cinemax oraz korzystanie z telewizji w aplikacji mobilnej na urządzeniach cyfrowych.

Cyfrowy Polsat to niezwykle bogata oferta w porównaniu z konkurencją. Najwięcej zyskają osoby, które zdecydują się skorzystać z łącznego pakietu usług telewizji, internetu i telefonii komórkowej w ramach współpracy z firmą Plus. 

Dodatkową korzyścią jest promocja, w ramach której każdy klient, który już korzysta z jakiejkolwiek usługi w ramach Polsatu Box lub Plusa może dokupić kolejną po preferencyjnej cenie. Dodatkowa oferta telewizji lub usługa Polsat Box Go nie kosztuje pełnej ceny, ale jest tańsza o 10 zł. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Sprawdź również ostatnie artykuły